Eesti uudised

Riigikontroll: töövõimereformis on puudusi (5)

LISA KOMMENTAAR

kõige mõttetum koht on töötukassa 16. veebruar 2017 08:30
seal peab end m ä r k i m a s käima. seal loetakse sulle cv keskuse töökohti arvutist ette, nagu ma kodus ei saaks seda teha. meeletu raha laristamine käib. naabrimees rääkis, et neid harjutatakse tööl käima. igal hommikul tulevad kohale, saavad süüa ja nendega vesteldakse ja nii kuu aega järjest ja selle eest saavad raha.
no see 16. veebruar 2017 10:33
nn "tööharjutus" on ka rikked kuubis. Istud seal kl.9-15 ja teed näputööd. Kleebid näiteks klaasist killukesi vanale potile ümber,või lõikad riiet kärinal pooleks,nagu mina Viljandis üks aasta tegin ja olin. Või kui veab,riisud pargis rehaga lehti. Jaa,raha makstakse,3€ päevas,pluss " sõidukulud",mingi summa päevas,mis arvutatakse Google mapsilt linnulennult otsejoones.
Meil on 16. veebruar 2017 07:35
nii targad ametnikud, et nemad ei oskagi ühtegi asja või seadust ilma puudusteta vastu võtta ja ellu viia. Tõestuseks vaadake meie seadusi; muudaduste muudatusi on need täis ja ikka on nemad mitmeti tõlgendatavad.
eheheheee 16. veebruar 2017 06:44
ah et on " puudusi"? Terve see "Projekt" on ju nende ajuhiiglaste,ehk siis reformarite idee,et eurorahasid luristada.Sama keiss,nagu Rail Balticùga. On see kasulik,või ei ole,s..tta sellest. Kannatab sellest eesti rahvas,või ei,ei huvita.Lihtsalt kari poliitikuid on valinud eestimaa oma liivakastiks,kus siis rahulikult oma seatempe korda saata.Kui inimene,kellel pole töövõimetust,juba tööle ei saa,siis miks pagana pihta,peaks ettevõte olema huvitatud invaliidi palkamisest ? Jah,Rimis kassades istuvad paar dawni ja üritavad rõõmsat nägu teha,aga tavaliselt ma nendes kassades ei opereeri.Töövõimereformil on kaks eesmärki: vähendada töövõimetus pensionäride arvu drastiliselt ja panna tänane invaliid ennast tööturul kasutuna tundma.
Jah 16. veebruar 2017 06:31
Ja tervitused lähevad Pärnu kontorile. Ärge seal magama jääge.