Lotovõit (PantherMedia / Scanpix)

15. veebruari telesaates “Suur lotokolmapäev” loositi välja Bingo Loto jackpot summas 352 599 eurot. Võidupilet on ostetud internetist. 

Viimati võideti Eestis suurem lotovõit 13. jaanuaril, kui Lääne-Virumaal elav naine võitis Eurojackpoti 5+1 võidutasandiga 483 921,80 eurot. Võidupileti oli naine ostnud Tapa Grossi kauplusest, tegu oli tookord pliks-plaks numbrivalikuga, edastas Eesti Loto. 

Eelmisel aastal maksis Eesti Loto riigile hasartmängumaksuna spordi, kultuuri, teaduse, hariduse, meditsiini ja muude valdkondade toetuseks ligi 10,3 miljonit euro. Võitudena maksis Eesti Loto eelmisel aastal välja üle 24 miljoni euro.

Jaga artiklit

26 kommentaari

M
mängija  /   19:58, 16. veebr 2017
See, et keegi võitis, on ju lihtne rääkida. Enamustel kordadel on pilet ostetud internetist, siis mingist r-kioskist, selverist ja jumal teab, kust. Arvan, et tegelikult ei võida neid suuri summasid keegi. Inimesi on lihtne sellise süsteemi juures petta. Kui Eesti Loto peab maksma spordi, tervise ja veel mingeid muid toetusi-makse, siis nad tahavad palka ja kasumit ka saad, kust see siis tuleb. Kunagi oli müügil mingi brošüür : "Ainult loll mängib lotot" ja see oli TPI teaduri poolt koostatud süsteem, et ei saagi võita. Kogu süsteem töötab arvutipõhiselt ja arvutis on näha millised numbrid piletitel on ( osasid numbreid ei ole ühelgi piletil ja nii ei saagi keegi täit võitu. Väiksemaid võie kindlasti saavad inimesed. Võib juhtuda, et aruharva lastakse ka mõni suurem võit (üle 5 aasta), aga see ei ole kindel. Puhas pettus!
  /   13:12, 16. veebr 2017
vedas krdil,olen töeliselt kade!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis