Eesti uudised

Politsei uurib koera gaasitamist

Siim Randla, 15. veebruar 2017 04:00

3 KOMMENTAARI

k
ka kannatanu/ 15. veebruar 2017 09:37
Loodetavasti saab loomapidaja õiglase karistuse! Koerale ründava käitumise võimaldamine, mis tekitab konkreetses inimeses (nt. tänaval möödujas või lähinaabris) STRESSI, peab olema üheselt karistatav ja võrduma füüsilise ründega. Et ründavalt käituva koera eesmärk on objektis stressi tekitada, on fakt. Näiteks kasutab politsei teadlikult koeri mässajate hirmutamiseks, lastes neil inimeste suunas lõriseda ja haukuda. Koduhoovist tänavale või naaberhoovi pröökava koera mõju pole vähem frustreeriv. Ohvrile peab jääma õigus operatiivseks enesekaitseks, sest seni on politsei või kohtu kaudu saadav operatiivne abi Eestis NULL. Kui politsei lahendaks häiriva koerapidamise probleemi tõhusalt nt. kolme päevaga, ma gaasi pihustamist ei õigustaks.
P
!/ 15. veebruar 2017 08:54
Pealkiri on sõnastatud ebamääraselt. Seda võiks ka sedasi mõista, et koer laskis gaasi. Näiteks kas või kõhugaasi.
j
JUHAN/ 15. veebruar 2017 08:53
Palju aastad tagasi maal elades ei toonud postiljonid ajalehti mitte igasse tallu, vaid kogu hajaasutusega küla omad ikka ühe maja juurde, kus olid kõigi talude postkastid koos. Niinimetatud postitallu. Seal peres oli üks mitte väga suur, kuid see-eest tige lahti peetav koer. Tikkus muudki säärde ja kui aga sai, muudkui näksas. Tuli teist muudkui jalgadega tõrjuda. Kord trehvasin talle nii kenasti lõua alla, et too kukerpalli lendas ja vähemasti selleks korraks võttis hoogu maha.
Mis minust nüüd küll saab? Kas tõesti algatatakse kriminaalasi ja pannakse mind, vana meest veel trellide taha? Kuigi, mine tea. Eurovanglas olevat märksa mugavam kui vanadekodus. Ja hambaravi ning proteesiinegi on seal tasuta. Samuti ravimid, ka kallid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee