Foto on illustreeriv. (Lehtikuva / Scanpix)

Soome pealinnas Helsingis jäid laupäeva varahommikul politseile vahele neli purjus meest, kes üritasid kortermajja vargile minna. Meestest kaks olid eestlased.

Mööduja märkas nelja meest tegutsemas kella 4.30 ajal Casterinkatu tänaval. Mehed sisenesid ühte sisehoovi, pärast mida oli kuulda klaasiklirinat. Mehi jälitanud mööduja märkas kolme meest hoovis seismas ning üht taskulambiga meest liikumas maja esimesel korrusel, kirjutab Helsingin Uutiset.

Viimaks märkasid õues seisnud mehed pealtnägijat ning üritasid temaga vestlust alustada. Kui korteris liikunud mees tagasi õue hüppas, üritas pealtnägija häirekeskusse helistada. Nelik proovis teda küll takistada, ent viimaks õnnestus tal tänavale pääseda ja politsei kutsuda.

Sündmuskohale saabunud politseinikud võtsid kinni neli meest, kes sündinud aastatel 1985 kuni 1990. Kaks neist olid Soome, kaks Eesti kodanikud. Kõiki kahtlustatakse varguses.

Jaga artiklit

27 kommentaari

K
Kaks olid  /   07:09, 20. veebr 2017
siis Soome KODANIKUD ja kaks Eesti KODANIKUD, tahvusest ei miodagi. Loe kaks soomEMAAlast ja kaks eestIMAAlast said kokku.;)
  /   18:13, 14. veebr 2017
kas te,leheneegrid,kunagi midagi head ka räägite välismaal töötavate eesti inimeste kohta?ainult negatiivsed uudised ilmutate.ega ma sellest hoolimata eestisse tagasi orjaks ei tule,visake vöi iga päev s taga!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis