Eesti uudised

Uimasteid neelanud ja rohkest viinast segane noormees pussitas kolme talle täiesti võõrast inimest (86)

Arvo Uustalu, 14. veebruar 2017 04:00
EI MÄLETA: Karl Kristjan oma tegu ei eita, aga ka ei mäleta seda. Kätte maksma läinud noormehed eksisid vana maja korruse ja uksega.Foto: Kreete Uustalu

"Nuga oli käes, adrenaliin üleval. Ei vaadanudki, kes seal oli," tuletab 21aastane pussitaja raskustega meelde hetke, kui ta ukse avanud pahaaimamatut neiut ründas. Pudelikaaslastega tülli pööranud ja seejärel poest kööginoa ostnud pussitaja läks kätte maksma vale ukse taha. 

Laupäeval istus keset päeva Tartus Raatuse tänava puumajas seltskond noori maha ja hakkas napsitama nii et maa must. Teiste seas 21aastane Jõgeval elav ja Tartu kutsehariduskeskuses ehitajaametit omandav Karl Kristjan. Noormees hakkas juba koos oma sõbraga lahkuma, kui mingil arusaamatul põhjusel lahvatas tüli, mida hakati rusikatega lahendama. Karl Kristjanil löödi mokk veriseks ja ta visati kolmanda korruse järsust puutrepist alla.

Viha kees purupurjus noormehes edasi ja koos sõbraga tormati poodi. Sealt osteti pudel viina ja kaks leivanuga ning mindi teistele riiukukkedele kätte maksma.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.10.2017
Pussitaja läks neljaks aastaks vangi
13.05.2017
Lapsevanem ajas kaisukaru uimastiga politsei segadusse
15.02.2017
Kuidas sai kunstihuvilisest spordipoisist pussitaja?
13.02.2017
Tapmiskatses kahtlustatav 21aastane mees võeti kaheks kuuks vahi alla

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee