UUS SÜSTEEM: Maksu- ja tolliameti töötajad Hannes Udde ja Evelyn Liivamägi kinnitavad, et madalapalgaliste töötajate toetuse eesmärk on töötaja sissetuleku suurendamine. Foto: Teet Malsroos
Kristjan Väli 14. veebruar 2017 04:00
Sel aastal on tulude deklareerimise süsteem natuke muutunud. Tuhandetele väikesepalgalistele maksumaksjatele tahetakse selle abil lisatoetust anda.

Sel aastal on tulude deklareerimise süsteem natuke muutunud. Tuhandetele väikesepalgalistele maksumaksjatele tahetakse selle abil lisatoetust anda.

Selleks, et väikest palka teenivad inimesed lisatoetust saaks, tuleb esitada taotlus. "Sellega on hästi lihtne!" julgustab maksu- ja tolliameti teenindusosakonna juhtivspetsialist Hannes Udde. Tema sõnul algab taotlus kohe tavapärasel viisil e-maksuameti kodulehel oma tuludeklaratsiooni esitades.

"Pärast seda tuleb kohe deklaratsioonilehele vastus, millest selgub, kas inimesel on õigus madalapalgalise toetusele või mitte," sõnab ta ja märgib, et ühtaegu kuvatakse kohe ekraanile ka taotluse vorm. Kui sellist teadet ei tule, siis ei ole enam ka mõtet eraldi taotlust esitada.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (10)

Tegelikult.. 15. veebruar 2017 00:34
..hetkel asi ei toimi päris nii, kuna kui tahate toetuse lehele dekl. lõpus minna, siis annab teate, et on tehiline viga maksuametil, seega tuleb ikkagi eraldi minna sinna toetuse lehele ja taotlus esitada, alles siis toimib korrekteselt. Nii et ikka ärge jääge lootma sellele,et teile ilmub ette vorm deklarats. lõpus, vaid kontrollige eraldi üle ;))))
hulgus 14. veebruar 2017 19:43
kas keegi teab mitme aastaga aegub tulumaksuvõlg?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS