Eesti uudised

VÕIMALIK VAID TALLINNA LIIKLUSES? Mees hüppas kaasliikleja auto katusel ringi nagu King Kong (51)

Õhtuleht.ee/Delfi, 13. veebruar 2017 20:32
Foto: Kuvatõmmis/Facebook
Venekeelsesse liiklushuvilisete Facebooki gruppi postitati video, kus saab näha ühte meesterahvast auto katusel ringi kargamas. Sotsiaalmeedias "King Kongiks" ristitud noormees väidab ise, et ta oli liiklusõnnetuse ohver ja üritas nõnda käitudes takistada talle otsa sõitnud autojuhti sündmuskohalt lahkumast.

Noormees võttis Delfiga ühendust ja selgitas, et Chrysleri juht rivistus 300 meetrit enne Ülemiste ristmikku paremast reast vasakusse ümber, põrkas seda tehes tema auto vastu ning põgenes pärast õnnetuse põhjustamist sündmuskohalt.

Algas tagaajamine ja jõudnud Chryslerile järele, püüti juhti takistada taaskord põgenemast. Nii läks foori taga seisnud mees autost välja, astus Chryslerile ette ning ei jäänud sõnadega kitsiks. Seepeale vajutas Chrysleri juht gaasi ning sõitis mehele põlvedesse, mille peale mees omakorda Chrysleri kapotile ning seejärel katusele ronis.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Noormees tahtis autokatusele ronimisega takistada juhti sündmuskohalt jalga laskmast. Aga nagu videost näha, siis see tal ei õnnestunud. 

Õhtulehele pole veel teada, kas juhtunust teavitati ka seadusesilmi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee