Fotolavastus (Laura Oks)

Tartu maakohus andis täna Lõuna ringkonnaprokuratuuri taotlusel loa võtta vahi alla laupäeval Raatuse tänaval asuvas korteris kaht naist ja üht meest pussitanud noormehe.

Prokuröri taotlusel ja kohtu loal võeti 21aastane Karl Kristjan esialgu kuni kaheks kuuks vahi alla, et vältida tema poolt uute kuritegude toimepanemist või kriminaaluurimise eest pakku minekut, kirjutas ERRi uudisteportaal.

Omavolilises sissetungimises, kehalises väärkohtlemises ja tapmiskatses kahtlustatavat Jõgevalt pärit Karli Kristjanit on alaealisena eakaaslase peksmise eest kriminaalkorras karistatud 2011. aasta suvel kolme kuu pikkuse tingimisi vangistusega.

Lõuna prefektuuri teatel sai politsei laupäeval kell 12.50 teate, et Raatuse tänaval tungisid kaks noormeest võõrasse korterisse ning pussitasid seal 23- ja 30aastast naist ning 25aastast meest, kes toimetati Tartu ülikooli kliinikumi.

Politsei pidas kuriteos kahtlustatavatena kinni 21- ja 20aastase mehe, kes viidi kõigepealt arestimajja kainenema.

Kriminaaluurimine käivitati karistusseadustiku paragrahvi järgi, mis käsitleb tapmiskatset. Sellises kuriteos süüdimõistmisel näeb karistusseadustik ette kuni 15aastase vangistuse.

Jaga artiklit

1 kommentaar

U
uskumatu, jälle!  /   14:16, 13. veebr 2017
Tundub, et Tartu on Eesti kõige ohtlikum linn. Isegi Ida-Viru on rahulikum. Mis on Tartuga juhtunud?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis