Meedia

Kas auto pardakaamera salvestise võib internetti üles riputada? (10)

LISA KOMMENTAAR

Vanamees 29. märts 2017 14:10
Mis on avalik huvi !?? Kas Ilves või prooviabielu ?Kui bossud ees siis avalikkus ju ka !
kolla 13. veebruar 2017 23:06
ülekaalukas avalik huvi,inimese õigusi ülemääraselt ei kahjustataks....,see on ju täielik jamps.See on mingi ülemääraselt totakatele.Kuidas ma saan teada ennem avaldamist kas avalik huvi on üle või alakaalukas?Inimese õigusi ülemääraselt ei kahjustaks.täielik kirbu tsirkus.Neid seadusi ilmselt teevad mingid nurgaadvokaadid,et paremini teenida.
Pardakaameraid kardavad 14. veebruar 2017 12:05
kõige rohkem just sellist kirbutsikust tegevad seaduseloojad. Jõmmid ei saa enam niisama, lambist, enda üleolekut näidata. Vot ja nüüd leiutasid seaduse. Kui teed, julge vastutada!
Vanamees 29. märts 2017 14:03
Kuidas kellegile kasulik ja selle nimi on riik ! Ka raha!
vanaisas 13. veebruar 2017 22:04
Avalikus ruumis. . .miks mitte. . . avatud kaameraga. Kui PL ja ajakirjandus näitab autode NR. jne. Kus siin see hea "tava" või nii ? Sõidan sisslülitatud kaameraga ringi ja pole minu asi kui keegi "ette" jääb. Tunduvalt kindlam tunne, et pätid saavad oma "osa".
13. veebruar 2017 19:57
kõik videod ja pildid tuleb siis netist ära kustutada, kuhu on peale jäänud inimesed ja loomad,,kes pole selleks nõusolekut andnud.
Profet 13. veebruar 2017 19:35
... Kui keegi on internetti üles pandud videos äratuntav, siis on tal õigus video avaldajalt nõuda, et see maha võetaks. ...
KOGU see süsteem on sügavalt lollakas.
Kui inimene on avalikus ruumis, siis kõik nii nagu ta seal on kogu oma ilus-valus-võlus on niikuinii avalik. See on absoluutselt loomulik. Ja siin ei saa ega peagi olema mingeid piiranguid.
Personaalruum - kodu, aed ... see on hoopis teine asi ja iseküsimus. Siin on privaatsuse nõue põhjendatud.
qp 13. veebruar 2017 18:51
Aga meie koos naisega filmime oma intiimsemaid tegevusi ja müüme neid venemaale.
Teeline 13. veebruar 2017 18:32
Imelik jutt. Pardakaamera annab ainult näo, mitte näo omaniku andmeid.
Andmekaitse Inspektsioon:
"Isikuandmeteks loetakse kõiki andmeid tuvastatud või tuvastatava füüsilise isiku kohta, mis väljendavad isiku füüsilisi, psüühilisi, füsioloogilisi, majanduslikke, kultuurilisi või sotsiaalseid omadusi, suhteid ja kuuluvust. Seega tuleb isikuandmetena käsitleda kõiki andmeid, mis kasvõi kaudseltki on füüsilise isikuga seostatavad."
Õige hõlma ei hakka keegi 13. veebruar 2017 18:13
"Kui keegi on internetti üles pandud videos äratuntav, siis on tal õigus video avaldajalt nõuda, et see maha võetaks"
Anname aga pättidele suured õigused kätte. Mitte midagi ei võeta maha vaid pannakse juurde, et teised teaksid millised tolgused meie keskel ringi liiguvad. Kui neil on probleeme siis peavad nad kõigepealt iseend karistama ja tänama, et neil probleeme ühiskonnas.