Jäär

Kuu moodustab vastasseisu Jääras oleva Uraaniga. Niisiis võib päev kujuneda üsna rahutuks ja ettearvamatuks ja seda just üks-ühele suhete tasandil. Keegi võib sind kas üllatada või siis kuidagi provotseerida.

Sõnn

Töö ja tervis on need valdkonnad, millele peaksid täna rohkem tähelepanu pöörama. Mõni kolleeg võib sinu suhtes ebatavaliselt käituda. Ise võid olla ajahädas, samuti võid olla hajameelne ja oma asju kaotada.

Kaksikud

Mõnda inimest annab edukalt võrrelda loodusnähtusega. Täna võidki kohata kedagi, kes mõjub tormina või vähemalt kõva tuulepuhanguna. Sa hakkad kohe lehvima ja tahad lendu tõusta...

Vähk

Kuu ja Uraani opositsioon muudab päeva sinu jaoks huvitavaks, kuid ka rahutuks ja närviliseks. Plaane pole mõtet teha, sest veel viimasel hetkel võib kõik muutuda.

Lõvi

Tõotab tulla kiire ja huvitav päev! Sul on mitmed asjaajamised pooleli, kuid see ei häiri sind, sest hea sõber või kallim laeb su akud kiiresti täis! Su meeleolu on helge ja kaunis.

Neitsi

Tunned end ehk üsna rahutuna ja üritad leida mingit erilist teemat, mis erutaks su ettekujutusvõimet. Keeruka tehnika ostmine ei ole soovitav. Liikluses tasuks olla eriti ettevaatlik.

Kaalud

Kaaludes on ühenduses Kuu ja Jupiter. Ehk siis täna on see päev, mil hakkad rohkem silma ning sinu vastu tuntakse ka suuremat huvi – eriti sinu maailmavaate ja tõekspidamiste kohta. Ise võid kergesti millegiga üle pingutada.

Skorpion

Kuigi arvad, et omad asjadest ülevaadet, ei pruugi see nii sugugi olla. Võimalik, et oled midagi kahe silma vahele jätnud. Seetõttu kontrolli igasugune info hoolikalt üle, pea nõu asjatundjaga ja alles siis langeta otsus.

Ambur

Oled kiire kui tuul – seega võid oma aeglasemad sõbrad kergesti ära kaotada. Ürita oma tempot teistega ühtlustada. Ka liikluses pigem lendaksid, kui oleksid „maaühenduses”.

Kaljukits

Võid mõnes olukorras kergesti üle reageerida. Kui keegi sind provotseerib, siis lihtsalt suuna see laeng endast mööda. Eriti pingeline võib olla suhe bossi või mõne muu autoriteediga.

Veevalaja

Kuu ja Uraani opositsiooni tõttu võid taaskord olla mässumeelses meeleolus ning teha kõike vastupidi sellele, mida sinult oodatakse. Kuid sa oled heas vaimses vormis!

Kalad

Võimaluse korral püüa oma kulutusi piirata. Sest kui praegu liialt laristad, võib hiljem puudus kätte tulla. See ei kehti mitte ainult raha, vaid ka muude ressursside kohta.

Jaga artiklit

12 kommentaari

K
Kalad  /   05:56, 15. veebr 2017
Teis hakkavad nüüd lõõmama kireleegid. Kui te ei saa oma tahtmist piisavalt kiiresti, kipute korraldama emotsionaalseid ja jõulisi stseene. Oled täna voodimängudes vastupandamatu igale tähemärgile.
V
Veevalaja  /   05:55, 15. veebr 2017
Sul tuleb koos kaaslasega ühe delikaatse teema kallal vaeva näha. Ära püüagi üksi hakkama saada, sõpradest on praegu suur abi ja eriti armukesest kui ta sinul on.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis