12 kommentaari

K
Kalad  /   05:56, 15. veebr 2017
Teis hakkavad nüüd lõõmama kireleegid. Kui te ei saa oma tahtmist piisavalt kiiresti, kipute korraldama emotsionaalseid ja jõulisi stseene. Oled täna voodimängudes vastupandamatu igale tähemärgile.
V
Veevalaja  /   05:55, 15. veebr 2017
Sul tuleb koos kaaslasega ühe delikaatse teema kallal vaeva näha. Ära püüagi üksi hakkama saada, sõpradest on praegu suur abi ja eriti armukesest kui ta sinul on.
K
Kaljukits  /   05:54, 15. veebr 2017
On tõenäoline, et sa plaanid oma praeguse mõtetu suhte lõpetada. Muutused eraelus aitavad sul üle saada tekkinud rutiinist ning selle käigus võid avastada uusi naudinguallikaid. Otsi üles oma kaduma läinud veevalajast salakallim ja probleemid igal tasandil lahenevad iseenesest.
A
Ambur  /   05:53, 15. veebr 2017
Võimalik, et kirg võtab teie üle niivõrd võimust, et unustate igasugused kombed ja tavanormid. See võib teie jaoks olla vabastav kogemus kui Sinu teele jääb ette armueksperdist veevalaja.
S
Skorpion  /   05:51, 15. veebr 2017
Päev pakub kuhjaga üllatusi. Välja võib ilmuda sinu kunagine salakallim ning teha sulle siivutu ettepaneku, millest sul võib olla raske keelduda. Pereinimesena pead olema valmis seletusteks.
K
Kaalud  /   05:50, 15. veebr 2017
Täna on soodne päev aja maha võtmiseks ning lõõgastumiseks. Teie psühhiline tervis vajab tõenäoliselt korralikku puhkust. Vältige rahvarohkeid kohti. Tegele spordiga ja mitte ainult, iga liigutus voodis on sinu jaoks sport.
N
Neitsi  /   05:49, 15. veebr 2017
Praegu on Sinu jaoks edukas ja hea aeg. Sinu jaoks olulises suhtes võivad esile kerkida mitmed olulisemad muutused, mis Sinu edaspidiseid tegemisi väga positiivselt mõjutavad. Hea aeg leida uus hingesugulane, hästi sobid voodis kui vaimselt veevalajaga.
L
Lõvi  /   05:48, 15. veebr 2017
Kui arvad, et sinu shansid armastust leida on möödas, siis eksid. Ole vapper kasutama igat võimalust mida elu sulle pakub. Praegu on parim aeg võtta elult kõik mis võtta on kui jätad oma hiiresüdame kappi ja oled tõeline lõvi. Hoia eemale jäärast, neitsist, amburist ja kaljukitsest.
V
Vähk  /   05:47, 15. veebr 2017
Nüüd on hea aeg teha ülevaadet oma tööasjades või likvideerida võlgu. Suudate olla korrektsem ja täpsem, kui tavaliselt. Ebasoodne pidude pidamiseks. Seksuaalelus hoia distantsi, oht haigestuda. Hoia eemale jäärast ja neitsist.
K
Kaksikud  /   05:45, 15. veebr 2017
Päikese eemaldumine orbiidilt mõjutab täna Sinu käekäiku negatiivselt. Peaksid olema ettevaatlik ning ohtude ennetamiseks pigem kodus püsima. Sinu armuellu on vaja uusi vürtse.
S
Sõnn  /   05:45, 15. veebr 2017
Oled täna uimasem kui tavaliselt, seepärast peaksid olema liikluses ettevaatlikum. Hea päev suhtlemiseks ning uute inimestega kohtumiseks. Rahaasjad liiguvad paremuse suunas. Hoia eemale ennast imetlevast kaljukitsest ja hiiresüdamega lõvist.
J
Jäär  /   05:44, 15. veebr 2017
Võite täna kokku puutuda inimestega, kes hakkavad teie elu ümber korraldama ning oma ideid peale suruma. Sellisel hetkel on kõige targem lihtsalt lahkuda. Hoidu oma kaasa survestamisest, eriti kui ta on veevalaja. Jääd talle alla nii vaimselt kui füüsiliselt ja tagajärjed on Sinule ebameeldivad või koguni parandamatud.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis