Jäär

Aeg tõsiseks süvenemiseks – sul on silma keerulistele probleemide lihtsate lahenduste leidmisele. Samas võib sind kummitama hakata ka mõni kinnisidee või vandenõuteooria.

Sõnn

Partnerluse ja avardavate suhete päev. Meeldid teistele ja teised meeldivad sulle. Kui oled noor, võid kergesti sattuda armuseiklusse. Oskad näha ennast teistes ja teisi endas – oled hea psühholoog.

Kaksikud

Sobilik päev millegi süstematiseerimiseks. Suudad nüüd töötada äärmiselt intensiivselt, mille tagajärjel võid saavutada olulise läbimurde. Märkad vajalikke detaile.

Vähk

Ajahetk muudab su enesetunde mõnusaks. Naudid sisemise vabaduse tunnet ning oled suuteline kiiresti leidma probleemidele originaalseid lahendusi. Mõõdukas risk võib end õigustada.

Lõvi

Päev soosib tegevusi, mis on seotud millegi tugevdamise, kindlustamise ja stabiliseerimisega. Suhtes osas on palju sellist, kus pead olema tasemel psühholoog. Kindlasti pead olema hea kuulaja.

Neitsi

Merkuuri-Marsi sekstiili tõttu võib sul olla palju häid mõttesähvatusi, mistõttu pane need uitmõtted kirja. Hea päev igasuguseks vaimseks tööks ja süvenemiseks, kuna su mõistus lõikab nagu nuga võid.

Kaalud

Kas olla või omada? Kas elada oma elu nagu kogev Teadvus või elada nagu materialist, tarbija? Kas luua ise või vaadata-kuulata tuima näoga teiste loodut? Umbes sellised mõtted võivad sind kummitama hakata.

Skorpion

8.41 – Kuu Skorpionis. Võnked aitavad sul vaadata minevikku ja leida sealt midagi sellist, mis aitab lahendada praegust probleemi. Ava oma intuitsiooni kanalid ja sa näed, et lahendused voogavad sinusse.

Ambur

Suuremat rolli mängivad varjatud hingelised energiad – alateadvus ja selle sügavused. Võid olla nii äärmiselt loov kui ka hajameelne ja unistav. Süüa võiks vähem, kuid kvaliteetsemalt!

Kaljukits

Planeetide muster toob välja sinus oleva sisemise uhkuse. Tunned oma väärtust ja arvad, et nagunii teised ei oska seda hinnata. Ole ikka avameelsem ja ära teisi inimesi põhjuseta alahinda!

Veevalaja

Kui oled ühiskondlikult aktiivne ja sul on olulised projektid tules, siis võib tänane päev selles vallas üsna oluline olla. Õige hetk ka tähtsate ettevõtmiste alustamiseks ja reklaami tegemiseks.

Kalad

Kui sind on painanud muremõtted, siis nüüd on lootust neist vabaneda! Hetkel on kerge näha vanu probleeme uue nurga alt ning seeläbi leida loomingulisi lahendusi. Sinus on ka mõnusat mängulisust.

Jaga artiklit

12 kommentaari

K
Kalad  /   08:37, 16. veebr 2017
Päev võib võtta ootamatu pöörde kui saad teada ühe meeldiva ning erootilise üllatuse. Oled õhinas ja õnnelik. Sinu partneril võib aga olla probleeme, püüa tal aidata neid lahendada. Hoia eemale sõnnist ja hoia oma partnerit amburit kui ta just sinu kaasa ei ole.
V
Veevalaja  /   08:36, 16. veebr 2017
Kui võimalik, mine täna loodusesse ja lõõgastu täiel rinnal. Oled hetkel tundlik kõikvõimalike flirtimiste suhtes, mistõttu võid end õhtu lõpuks avastada armatsemas inimesega, kellega sa seda muidu ei teeks. Kõigile sind ei jätku, hoia oma revist. Parim Sinu jaoks voodis on kaljukits või jäär.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis