Eesti uudised

Kas Süüria neiud tohivad liituda Eesti kodutütardega? (96)

LISA KOMMENTAAR

marks 13. veebruar 2017 12:19
Eks ikka võivad, neil maskeerumise ülikonnad endal olemas. Tõmbab burka pähe ja keegi pagan ei tea kes selle sees kükitab.
nonoh 13. veebruar 2017 10:34
võtame nad kodutütardeks ja kui neile meeldib burkades olla, ainult silmad nähtavaks jätta, las nad siis olla, sellega nad näitavad, kui väga nad hoolivad meie kommetest ja arusaamadest.
Võibolla peaksid meie tüdrukud mõistvad olema ja endale ka burkad- maskid peale tõmbama, siis tunneksid burkalased, kuidas me neid armastame ja neid siia ootame sünnitama. Ka võiksid burkalased meie tüdrukutele õpetada, kuidas elada koos, tega meie tüdrukutele ka alakehas lõikused, jne.
Olgem siis ikka väga sallivad ja võtkem üle nende kombed. Venelastest meie ei ole eeskuju võtnud ja igaüks näeb, et venelased ei taha olla nagu eestlased. Olgu see meile õpetuseks. Saame vaimselt ja kultuuriliselt rikkamateks.
Kurb, 13. veebruar 2017 08:40
et eestlased nii kurjad on. KUi meie inimesed sõja eest põgenesid, jäid enamuses sinn, kuhu läksid ja keegi ei saatnud neid tagasi. Nüüd käib sõnasõda laste kaasamise üle. Ojuland ise ju lapsi ei sünnita, kuigi seda iive juttu on temagi puhunud. KUi me võõrad kõrvale tõrjume, saavadki neist vaenlased.
Oh jah 12. veebruar 2017 01:58
Ojulanna poolt suht haige probleemipüstitus, mis krdi riigikaitse siia puutub. Vist pole viimasel ajal piisavalt tähelepanu pälvinud.
uh 12. veebruar 2017 01:35
pariisis akkasid mingid suured rahutused aga rootsim politseiniku kommentaarium on suletud umbes nagu 20 kommi oleks
Neutronbomba 12. veebruar 2017 01:03
Aga kust nad pommivööd saavad?
Teadja 11. veebruar 2017 20:40
K.K. on reptilloid. Mul tuttava tuttav rääkis et on kuulnud K.K.d tundmatus keeles Merkeliga rääkimas. Juuksed on K.K.l loomulikku värvi ja kui pilti suurendada siis näeb kolmandat silmalaugu. Kui pilt panna reljeefsesse töötlusesse siis on seda paremini näha. Kann on tal sellepärast nii paks et ta varjab püksis krokodillisaba. Ükskord paistis tal see püksisäärest kogemata välja. K.K täidab Merkeli salajast käsku õpetada iidsetest aegadest salajast eesti keelt ja kultuuri välismaalastele et rahvusriigi moraal langeks. Mul tuttav ei julge oma nime avalikustada sest kardab tööd kaotada
teadja 11. veebruar 2017 21:41
Kristiina on meie ainus lootus takistamaks eesti keele levimist verepuhaste eestlaste ringist väljapoole
11. veebruar 2017 22:36
pole üldse naljakas,kuigi vägisi pingutad.
kui oleksid meie kodanikud 11. veebruar 2017 17:04
siis muidugi, aga praegu miks peab kohe liituma? Kas niisama ei või neid koolitada meie kultuuriga?
naine1 12. veebruar 2017 02:02
Ojulandil on vägagi õigus, mingi üks ülipüüdlik tolerast keerab põhimõtted tagurpidi. Selline inimene ei sobi antud ametisse. Vägev lõimumine küll!

Mikoola 11. veebruar 2017 14:33
KT organisataiooni kese ei ole riigikaitse. See on keskkond, mis toetab Eesti peres kasvavate tütarlaste kõlbelist arengut läbi laste/noortekeskse tegevuse. Suurepärane keskkond pagulaslaste integreerimiseks Eesti ühiskonda.
Ojulandist tuleb samas aru saada, Ta on ehe näide naisest, kelle lapsevanemainstink ei ole piisavalt tugev, et kindlustada laste, järgmise põlvkonna tulevaste lapsevanemate sigitamist. Loodus on nii seadnud , et need tüvikonnad ka iga rahva paljunemisvoost kaovad.
Teeline 11. veebruar 2017 16:28
Miks peab neid integreerima? Sõda saab läbi ja vutt-vutt tagasi kodumaad üles ehitama. Seniks vanemad tööle, oma peret ülal pidama. Ei pea nad meie kukil elama.
Mikoola 11. veebruar 2017 17:10
Juba sellepärast, et nad veenduksid, läänekultuuriruumis ei ole naiste olukord lootusetu, kui nende omas seni. Et nad kogeksid sugupoolte sotsiaalset võrdsust, sh seda, et tütar ei ole isa ja hiljem abielludes mehe omand.
11. veebruar 2017 17:31
sa võiksid sellest aru saada, et see on nende kultuur! võõra kultuuri ja demokraatia vägisi sissesurumine ongi Araabiamaailma pöördumatult keema pannud ja nad ei jäta enne, kui kogu Euroopa käib mustades prügikottides.
to mikoola 11. veebruar 2017 17:38
Ühiskonnad on erinevad. Nemad on valinud oma tee ja lääs oma. Miks me neile enda ühiskonnamudelit peale surume, kui neil on see teistsugune? kas sa ei karda, et kui see pagulaspere pärast sõja lõppu koju läheb, siis lääneliku ühiskonnamudeli pealesurimine võib saada neile vaestele naistele kodumaal saatuslikuks?
Mikoola 11. veebruar 2017 17:53
Teie väide oleks suhteliselt tõene, kui meil oleks pagulasi hordides. Aga ei ole ju, ega tule ka. Selle marginaalse osa pagulaslaste integratsioon saab toimuma nii kui nii sest nad ei saa üle ega ümber meie kultuurikeskkonnast, seni kui nad Eestis elavad.
Mikoola 11. veebruar 2017 18:19
Pagulasvähemusele Eestis elades on meie ühiskonnamudel paratamatus ja integratsioon sellesse saab alguse juba igapäevase sotsiaalse suhtluse kaudu, Nad ei saa ju elada ilma, et nad ei suhtleks meiega. Me ei sekku nende loomupärasesse perekonna ellu, sh respekteerime nende tavu ja kombeid nii võrd kui võrd need ei lähe vastuollu euroopalike väärtuste ja inimõigustega. Ka meie elasime sajandeid tagasi hoopis teiste kommete ja tavade järgi.
Mikoola 11. veebruar 2017 18:33
Lugupeetav, vaadake fakte. Meil on täna "käputäis" põgenikke ja nad on hajutatud, kuna tahame, et nad kohaneksid meie kekkonnas ASAP. MIngeid rootsipäraseid sotsiaalseid eksperimente riik korraldama ei hakka.
Ärge esitage enam rumalaid küsimisi, muidu saate edaspidi ka neile sama rumalaid vastuseid.
Propaganda 11. veebruar 2017 18:58
käib juba pikemat aega, eksperimendid ei jää tulemata, kui me iga jamaga nõus oleme. Sõjapõgenikud on meil ajutiselt, nad ei oska keeltki, aga juba hakkavad varsti vannet andma. igasugu ebanormaalsus on IN, mida äärmuslikum, seda rohkem riigi poolt kiita saab. Eks aasta pärast ole jälle kellelegi auraha rinda anda. Nii nunnu ju. Halloo, ärgake ülesse, see ei ole uni!!!
maamiis 11. veebruar 2017 19:36
seda enam ,et neid on vähe .Meie kohus ongi IGA MINUT neile selgeks teha ,et nende siinolek on AJUTINE ja me laseme neil siin olla kuni nende kodus olukord laheneb ja me TAHAME ,et nad siin ei kohaneks vaid kohe kui nende kodumaal rahu tuleb nad lahkuksid.Me talume neid ,ega nad ei ole siin teretulnud!
maamiis 11. veebruar 2017 21:11
miks neid intgreerida? me peame neile selgeks tegema ,et me talume neid siin ,aga ootame ,et nad KOHESELT kui olukord nende kodumaal rahuneb nad lahkuksid.Miks neile asjatuid lootuseid anda?
300 000 11. veebruar 2017 22:41
kellele käputäis me ei vaata rahvusi ega rasse eks
naine to Mikoola 12. veebruar 2017 02:09
Ja mis see kogemus neile annab, muuta nad seda ju niikuinii ei suuda! Vaata, mis toimub nt Rootsis, Inglismaal ja mujal- tekivad lääne ühiskonda moslemikogukonnad oma sharia seadustega ja kõik, naised-lapsed samas seisus. Ja valgete vastu suunatud kuritegevus.
Kersti sina vä? 12. veebruar 2017 02:16
...Mikoola-naljakoht! Täpselt, nii roosa (ja ka nii roosade juustega) ei saa jju ometi olla?! Aga näed, saab!
12. veebruar 2017 09:31
mikoolale:kui euroopa lääneriigid on maksimumini võõraid täis(ja on juba ka!),hakatakse neid ida poole suunama,kus on veel vaba territooriumi,ja seda kasvõi vägisi ning brüsselist tulnud käsu peale,millele meie selgrootud poliitikud muidugi vastu ei astu.aasiast ja aafrikast on veel kümned miljonid tulekul.tundub,et te,mikoola,pole asjaga üldse kursis või eelistate pea jaanalinnu kombel liiva alla peita,lohutades ennast mantraga:moslemeid eestisse ei tule,moslemeid eestisse ei tule...?
Mikoola 12. veebruar 2017 10:08
Vaadake lugupeetav, jutt käib kahele noore inimesele täiendava võimaluse andmiseks lõimumiseks, kuna nad on ise selleks soovi üles näidanud. See on tänane EV ametlik pagulaspoliitika ja laieneb kõigile riiki sisenenud pagulastele.
Riik on juba ammu võtnud seisukoha teiste meist suuremate ja rikkamate EL riikide pagulaspoliitika kohta ja ei kavatese neid siis hordidega sisse lasta. Nii et ei maksaks enam korrutada, nagu intellikentne "papakoi" - vaata, mis toimub nt Rootsis....
12. veebruar 2017 13:25
kust te seda eesti riigi poliitikat nii täpselt teate,lugupeetav?kas olete mõni asjaga kursis poliitik,kes aga oma nime all esineda ei julge,vaid kasutab pseudonüümina ukrainapärast mikoolat?
12. veebruar 2017 14:19
tundub,et lugupeetav on sm.kivirüüt isiklikult?kuidagi väga südamesse minevalt võtab asja.ainult et miks ukrainapärane nimi mikoola,aiša sobinuks paremini?
Lisaks naine to... 12. veebruar 2017 15:45
Suuremad konfliktid algavad mitte põgenike vaid nende järeltulijate põlvkondadega.Põgenike teine põlvkond nõuab nii sotsiaalset kui ka materiaalset võrdsust oma eakaaslastega,kes on nende riikide põlisrahvaste järeltulijad.
Mikoola 12. veebruar 2017 22:08
Lugupeetav, ütlen ausalt, mina ei ole see noortejuht aga kuulun küll samasse organisatsiooni. Kuna Teil lõppesid tõsiselt võetavad argumendid ja asusute minu isiksust ründama siis siin kommentaariumis Teiega enam vaidlusesse ei lasku.
Heategijad 11. veebruar 2017 19:51
George Soros ütles, et «põrgusse viiv tee on sillutatud heade kavatsustega»
See mees teab sellest asjast kõike. Selle nimel on ta palju tööd teinud ja veel rohkem pappi kulutanud. Kohalikud heategijad, küsige endalt - miks? Ärge olge ullikesed, kelle abil see "õnn" meie õuele tuuakse. Vaadake peeglisse ja küsige endalt, kas te olete ikka päris kindlad, et teid ära ei kasutata.
asi 11. veebruar 2017 22:39
on selles et idavirulased teavad mis integratsioon on teised on roosas vatis
naine1 to Mikoola 12. veebruar 2017 02:07
Ja kust planeedilt sina Maale kukkunud oled? Mis pagulaslaste integreerimisest sa jahud? Moslemiperekonnas, kus naine ja lapsed on mehe käsualused ja mitte-moslem on lihtsalt kõnts, siis kas arvad, et mingi kooshängimine organisatsioonis muudab last? Islam on ülimuslik religioon ja valge inimene on loodud teenimaks moslemit, ajapikku tuleb aga uskmatu hävitada! Aitab siinsetest inimestest aru saada? Ega ikka ei muuda see miskit! Ja Ojuland on tubli, mõtleb Eesti tulevikule ja meie lastele ehkki endal jah kahjuks last saada ei õnnestu. Aitäh, Kristiina Ojuland!
Mikoola 12. veebruar 2017 11:00
Lugupeetav, Teie väited moslemite perekonnaelu kohta on teadagi faktid. Samas ma mõistan Teid ja paljusid teisi rahvuslasi.
Hirmud on alati olnud inimese nn sisemine "meelemürk" eriti veel alusetud, mis on suutelised meid kõiki intellektuaalselt petma. Püütke siiski oma ülearusest murelikkusest lahti saada. Sest kõige rohkem talumatudon just need pettumused, mis jäävad tulemata.
Kristiina Ojuland on loomulikult lugupidamist väärt nii nagu iga üks meist.
12. veebruar 2017 13:27
mind aga närib millegi pärast kahtluseuss,et siin mikoola nime all kommija on seltsimees kivirüüt ise?või kuidas,lugupeetav?
lubamatu 11. veebruar 2017 14:15
Niisugune tegu tädi Kivirüüdi poolt on küll lubamatu. See inimene ei tea üldse,millega tegeleb.
11. veebruar 2017 14:11
Palju võtab aega, et Kodutütred Allahitütardeks ümbernimetatakse?
Kalašnikov 12. veebruar 2017 08:42
Varsti kodutütred avastavad , et burka on ikka õige ja praktiline , eriti meie kliimas . Edasi juba ei tea , mida see Allah käsib.
Ja-jaa... 11. veebruar 2017 13:32
Kodutütardega matkamas käies, metsas toitu süües ja lõkke ääres istudes on juuksedki roosaks tõmbunud, nägu kuklisarnaseks ja tagumik ahjusuuruseks paisunud?
Milleks sellised "eeskujud"? See on ehe näide sellest, kuidas karjeristinäru teeb mida iganes, et saada pai võõrastelt, omadele aga annaks vajadusel ka jalaga.
11. veebruar 2017 14:16
millegipärast trullakaid tädisid tõmbavadki need multi-kulti ametid.
Tähelepanu on see 11. veebruar 2017 14:28
Selline välimus ei tõmba ju meeste tähelepanu, siis peab seda teisiti saama. Loomulikut negatiivne tähelepanu on ju parem kui ilma tähelepanuta olla.
15:30 11. veebruar 2017 20:49
Ebanormaalne jutt, mine kiiremas korras psühhiaatri vastuvõtule!
E.L 11. veebruar 2017 13:05
Nende Süüria perede taust on ju ebaselge.Nad on siin vaid paar kuud olnud. Taustauuringuid viisid läbi kreeklased.Selge see,et tahtsid neist lahti saada.
MGM 11. veebruar 2017 12:30
Ojulandi koht on poliitjäätmete hoidlas, mitte kõmulehe uudisnupus.
see on ilmne multikulti ajupesu, sest.. 11. veebruar 2017 12:27
.... kogu see nahistamine toimub poliitikute poolt organiseeritud rassisõdurite, nüüdsel ajal "sõjapõgenike"- impordi foonil.
No 11. veebruar 2017 12:13
Ojuland võiks lapsed siiski rahule jätta. Igal asjal on piir.

11. veebruar 2017 12:06
ei saa unustaga se fakt et need on alles lapsed , kes kasvavad meie lastega koos ja kindlasti ei möista mingid erinevust. kui nyyd me neile opetame seda, siis kasvatame just meie seda viha
no kuulge, 11. veebruar 2017 11:52
kas jälgitakse ikka ka, keda meie kodutütardega tegelema lastakse? Roosade juustega, hero'd kõhu peal pagulaslemb seal küll olla ei tohiks. Või anti käsk kõrgemalt?
Mida muud 11. veebruar 2017 11:48
kui terroriste saab nendest ikka kasvatada.
kusti 11. veebruar 2017 11:37
Sa näed, aga ei mürista! Mis peab juhtuma, et juhmidel silmad avaneksid? Vaadake, mis toimub Rootsis. Tulge mõistusele ja ärgem hävitagem ise oma riiki.
püha üritus jätkub 11. veebruar 2017 11:19
umbkeelsete venelaste hõlmamisega on Kaitsevägi neutraliseeritud. Umbkeelsed venelased teenivad ka Kuperjanovi pataljonis. oudekki loone arvates peaks ka Kaitseliitu rohkem umbkeelseid venelasi hõlmama. Nüüd võetakse siis Kodutütred ette. Eriti "mõttekas" on idee seetõttu, et tegemist on argpükside ja nahahoidjate lastega - 20 000 ISISe võitleja eest on põgenenud miljoneid elanikke, s.h. sadu tuhandeid mehi.
Ojulandi 11. veebruar 2017 11:16
kamp ärkas üles? Pettuse pärast visati parteist välja, nüüd otsib üle Eesti lolle!! Mis kasu on Ojulandist Eesti riigile?
Mis 11. veebruar 2017 19:58
nimelt on Reformierakonda arvestades pettus. Tule taevas appi! Mida sa jahud?
Alar1 11. veebruar 2017 10:48
Kes sellise ülilolli mõtte peale üldse tuli? Varst ei olegi meil "kodutütreid", vaid hoopis "Allahi tütred". Rootsi ei kontrolli enam neid moslemeid. Kas keegi tahab moslemitele relvi kätte andes Rootsist ette jõuda?
tibu 11. veebruar 2017 10:33
noo kuulge ...Juba küsimuse selline püstitamine on kurjast....

Vaal 11. veebruar 2017 09:58
Aga miks mitte? Kes on r22kinud mingist multikultist? V6tame alla 14-aastased tydrukud, pakume neile Eesti isamaalist kasvatust, aitame burkast ja naisi alandavast maailmapildist v2ljuda, anname oskusi Eestis ja eesti meestega suheldes hakkama saamiseks... Mis pagana riigisaladusi neile kodytardele siis ikka avaldatakse??
T2iskasvanud ja Kaitseliit/Niaskodukaitse on muidugi midagi muud.
ja kuidas 11. veebruar 2017 10:25
see töötama peaks kui nad keeltki ei oska ja ei maksa kodu mõju alahinnata
yll 11. veebruar 2017 10:30
ehk anname oma riigi neile ja maksame ise kõik oma väljasuretamise kinni? meil on ju maailma suurim maksukoormus ja võtta pole enam midagi.süürlased peaksid ikka oma kodumaal riiki kaitsma.ehitama! ah jaa ---nad sigisid oma riigi surnuks.40aastaga suurenes
rahvaarv 4,5korda??? lisaks toovad ju nende vanemad neile abikaasad ikka araabiast.
??? 11. veebruar 2017 10:42
Eh seda püha lihtsameelsust! Et kasvatame muudkui ümber? Kui see nii lihtne oleks. See islamivärk on juba emapiimaga sisse söödetud. Vahest ehk 14 kuuste korral võiks edu oodata. Pigem eeldan, et pigem tegelevad nad seal hoopiski islami ning burkade reklaamimisega.
maamiis 11. veebruar 2017 13:26
neid EI SAA ümber kasvatada !Pommipanijad ja ISISES võitlejad on ju just L-Euroopa teise ja kolmanda põlve murjamid!
merkelimutt 11. veebruar 2017 15:07
on neid oma 30 aastat kasvatanud,tulemus nullilähedane.
urmas 11. veebruar 2017 09:49
Juba nii hullusti on siis Eestis, et hakkame ise oma parasiite nuumama ja lapsest peale. Kas 50 aastat okupatsiooni ei ole tõesti midagigi öpetand?
eestlane 12. veebruar 2017 08:08
on tagant peksmisega harjunud. Kahjuks ei kao orjageen veel pikaks ajaks mitte kuhugile
keeruline lihtsaks 11. veebruar 2017 09:39
Tsitaat Kodutütarde eesmärkidest: "kasvatada noorte isamaalist meelsust ja valmisolekut kaitsta Eesti iseseisvust, süvendada armastust oma kodu ja isamaa vastu, õpetada austama ja armastama eesti keelt ja eesti meelt".
Süürlaste kodu ja Isamaa on SÜÜRIA, kus nad peaksid olema kodutütred, skaudid, sissid, vabadusvõitlejad või mida iganes.
Kuidas nad saavad? 11. veebruar 2017 09:37
Neil pole ju kodakondsust??? Kas seda siis ei nõuta. Aga huvitav, kas ojukas on nüüd Itaaliast tagsi või kirjutab säält?
... 11. veebruar 2017 09:31
jah. lööge neile lapsest peale tempel otsaettee "terrorist", pange laagritesse lukutaha, ärge jumala ees normaalse elu lähedale laske! siis saavad neist kindlasti normaalsed täiskasvanud tulevikus.. Mina leian, et mida rohkem neid meie ühiskonda kaasata, seda rohkem on lootust, et nad täiskasvanuna meid mõistavad. Kas seda peaks just kodutütardest alustama, ma ei tea. Aga kui nende tutvusringkond sellega tegeleb ja nad lihtsalt lapselikuset uudishimust ja kaasa tegemise soovist liituvad, siis miks mitte.
09.31 11. veebruar 2017 14:08
Ei saa aru su mõtteviisist, miks peab neid meie ühiskonda kaasama? Nad tulid ju sõja eest peitu siia ja peale sõda lähevad kodumaale tagasi. Seal pole neil midagi teha eesti ühiskonna reeglitega, neil on seal oma elukorraldus. Teiseks ei mõista nad ka täiskasvanuna midagi, soomes ja rootsis on neid elanud aastakümneid aga kohalikele seadustele ei allu ja istuvad abirahade peal.
valus 12. veebruar 2017 08:07
On lihtsalt lugeda sellist sinisilmset pa/ka. Rootsis on kord täiesti käest ära läinud kogu riiklikul tasandil. Seal on moslemid aastakümneid saanud omavolitseda ja selge näide, et metslooma ei ole mõtet kodustada. Nüüd mingid sallijad usuvad, et Eestis läheb teisiti ka moslemi noored võtavad üle meie tavad. (kõva naer saalis)
Ibrahim 11. veebruar 2017 09:21
Islam valgub igasse eluvaldkonda. Sest igal pool peab ikka käsi sees olema ning silm nägema. Ootame veel ka riigikogusse, valitsusse, riigikohtusse j.n.e.

mari 11. veebruar 2017 09:16
Arvan, et mida vähem võõrad meie saladusi teavad, seda parem. Tundub, et antud naise sarnased inimesed üle maailma peavad pagulasi nagu koduloomi, jättes kahe silma vahele, et loom jääb loomaks. Mind häirib tegelikult ka see, et ameeriklastele tutvustatakse liiga üksikasjalikult meie olusid. Selline naiivne suhtumine, et räägime ikka kõik ausalt ära...Aga kui asjaks läheb siis on vastane informeeritud ja leiab su ka metsast kenasti üles. Muidugi, kui selle aja peale veel metsa on.
Ants 11. veebruar 2017 19:46
Ja mis riigisaladusi õpetatakse kodutütardele?
RS 11. veebruar 2017 09:12
siil 11. veebruar 2017 09:07
Ja süürlasest issi võiks ju ka kohe kaitseliitu võtta ja automaat kätte anda .
kohustuslik kirjandus 11. veebruar 2017 09:05
kodutütardele - Tania Kambouri "Saksamaa vilkurivalgel. Politseiniku appihüüd."
ja edasi küsimus 11. veebruar 2017 08:55
kas poisid võivad liituda skautidega, kaitseliiduga ,riigikoguga ?
oeh 11. veebruar 2017 08:55
mitmest süürlasest on juttu, kahest või kolmest? Õudne oht jah. Ojuland käib kasvõi kõrvadel, et millegagi avalikkuse ette pääseda. Kas see, kes pildil, ongi äkki tema ise, juuksed väga sarnased.
to oeh 11. veebruar 2017 09:10
to oeh 11. veebruar 2017 09:23
Iga algus on algul väike. Kuid hiljem kasvab suureks. Oh teid naiivikuid.
arvestades 12. veebruar 2017 08:03
Selle rahvuse sigimiskiirust, siis 20 aasta pärast on enamis seal moslemid
11. veebruar 2017 08:54
see on siis jälle multikulti ajupesu.
täielik lollus 11. veebruar 2017 08:53
hulluks läinud või? terroristid kodutütred. Mõistus tule koju.

ghjgj 11. veebruar 2017 08:46
Väärt üritus lörtsitakse jälle ära
pole see nii väärt ühti 11. veebruar 2017 15:12
aga metsas,telgis on soojem küll.
rein 11. veebruar 2017 08:42
kas see ojukas on kuidagi olnud seotud kaitseliiduga ?
tegelikud 11. veebruar 2017 08:41
kodutütred ei tohiks pagemisest mõeldagi....
sellistele ju vaheltharimist ei tehta, 11. veebruar 2017 15:14
eriti kui pead kahel toolil istuma aga metsas...
arvan 11. veebruar 2017 08:39
Kaitseliidus pole soroslaste koht !
Roosa Unelm 11. veebruar 2017 08:38
Mis tal nende juustega on? Sporti vihkab?
11. veebruar 2017 08:38
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Juhan 11. veebruar 2017 19:44
Aga kust peaks üks süüria päritolu neiu Eesti keele ja meele saama?
Kui emapiimaga ei saa, siis ongi ju ainuke võimalus liituda mõne organisatsiooniga, mis seda õpetaks.
sa 12. veebruar 2017 08:02
Ise ka usud, mida sa kirjutad? Vanemad ei laseks sellist asja juba ealeski kodus.
nojah 11. veebruar 2017 08:22
kui nende poisid siin liituvad on jälle jama?
nonoh 11. veebruar 2017 06:30
keegi peaks lahti seletama , mida tähendab KODUTÜTAR.
Seebpeaks nagu tähendama eestlust, kodumaaarmastust, lojaaalsust Eesti riigile...
Mul poleks midagi selle vastu, kui sellega saaksid liituda ka kõik teised rahvused kuid sellel peaks ikka olema mingi tase.
Kindlasti ei tohiks see olla moslem või siis juhul, kui ta suudab tõestada, et tema pere, tema ise ei pea õigeks "uskmatute" tapmist jms. islami reegleid...
Kodutütar peaks oskama riigikeelt, olema Eesti Vabariigi kodanik....
Keegi ei keela kodutütarde organisatsiooni organiseerimast üritusi süürlaste ja teiste rahvuste tütardele, et need suudaksid meie ühiskonda sisse elada, aidata neid, kui nad on seda väärt.
? 11. veebruar 2017 09:25
Burkades kodutütred või? Ah milline meeltliigutav vaatepilt!
ne - gu viiking, muinasajast. 11. veebruar 2017 11:29
Võivad küll AGA ainult siis kui kodutütred ja noorkotkad võivad kuuluda i s i s e ridadesse ja ilma sanktsioonideta!

no mis teha 11. veebruar 2017 06:23
kodutütar, MacGyver särgiga, peegeldab sooja