Iraak (Reuters / Scanpix)

Türgis kaduma läinud kaks Eestist pärit venekeelset meest leiti Iraagist.

Andrei ja Aleksei, kes esialgsetel andmetel jäid kadunuks Türgis 30. jaanuaril, leiti Iraagi territooriumilt, kirjutas Vecherka. Sellest teatas veebiväljaandele Andrei õde Olga Butbul, kes mõni päev tagasi avaldas Facebookis teate oma venna ja tema sõbra kadumisest.

Noormeeste otsingutega tegelesid nii Eesti politsei kui ka Interpol. 10. veebruaril leiti mehed Iraagist. Olga Butbul täpsustas, et meeste naasmine Eestisse sõltub nüüd politseist ja konsulaadist. "Loodame, et nad tulevad varsti koju," ütles Olga.

Põhjuseid, miks mehed nii kaua ühendusse ei astunud, ning kuidas on nende olukord praegu, Olga ei avaldanud.

Jaga artiklit

23 kommentaari

  /   10:07, 12. veebr 2017
tahtsid nähtavasti isisega ühineda?kapo peaks siin juurdluse korraldama.
H
hobune  /   21:22, 11. veebr 2017
"Eestist pärit venekeelne mees". Mingi uus kategooria tulnukaid on meie maale tekkunud, kel igasugused õigused.Jana Toom nõudis "venekeelsele inimesele" presidendi auraha. Varsti kuuleme presidenti vabandamas, et ta neid rahasid "eestikeelsetele " jagas või et pooled saajatest oskavad ka vene keelt, kontrollitud. Jüri ratas pakkus neile kodakondsust. Olid need turistid ikka Eesti kodanikud, hallivatimehed või üle piiri õele külla tulnud ja sellega koos tekkisid Eesti riigil kohe kohustused.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis