Martin Järveoja ja Ott Tänak alustasid hooaega Monte Carlo ralli raske kolmanda kohaga. (@World)

Õhtulehe mootorispordisaade "Nael Kummi" elab sel nädalal Rootsi MM-ralli ootuses. Kuidas talvistel teedel kihutada, selgitab kodune rallilegend Margus Murakas ning oma tähelepanekuid hooaja esimeselt MM-etapilt Monte Carlos jagab ETV rallikommentaator Karl Mihkel Eller.

Koos saatejuhi Viljar Voogiga jõutakse kolmekesi nõusolekule, et Ott Tänak ja Martin Järveoja on sel nädalavahetusel talvistes tingimustes peetaval Rootsi rallil selged poodiumisoosikud. Masin on istumise all hea, koostöö meeste vahel sujub vaatamata kasinale praktikale ning millisele põhjamaalasele siis lumes mütata ei meeldiks

Lisaks teeb lumesõiduekspert Murakas puust ja punasest selgeks, kuidas talverallil sõita tuleb, ning selgitab, miks pigistavad ralliässad vaatamata jäistele oludele masinast välja suurema kiiruse, kui kuivadel kruusateedel. Lisaks meenutab mees hea sõnaga oma ammust Toyota Corolla võistlusmasinat ning avalikustab Prorehv rallimeeskonna plaani kodumaiseks võistlushooajaks.

Telekommentaator Eller tutvustab, millised uuendused ootavad ETV ekraanil ees enne pühapäeval otse-eetris näidatavat Power Stage’i.

Järgmine "Nael Kummi" on eetris nädala pärast!

NB! Tänane saade salvestati enne uudist, et 2017 Polod ei tohi tänavu WRC-sarjas osaleda.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis