5
fotot
Lady Gaga 5. veebruaril Houstonis Super Bowli poolajašõul. (Reuters / Scanpix)

Lady Gaga andis eile Houstonis NFLi finaalvõistluse Super Bowli poolajal vinge šõu, mille naelaks oli allahüppamine staadioni katuselt.

USA diskotäht kandis esmalt ette "God Bless America" ning katkeid teistest patriootlikest lauludest, samal ajal kui sajad õhudroonid moodustasid publiku kohal kujundeid, sealhulgas Ameerika Ühendriikide lipu.

Seejärel tegi Lady Gaga dramaatilise õhulennu staadioni katuselt lavale. Energilisele etteastele, mis koosnes Gaga suurimatest hittidest, andis särtsu vinge pürotehnika. Lauljanna ei unustanud tervitada ka oma vanemaid. "Tere, isa! Tere, ema!" hüüdis ta klaverimängus pausi tehes.

30aastane New Yorgi diskodiiva oli Super Bowliks kuude kaupa ettevalmistusi teinud. Ajakirja People andmeil olid Lady Gaga etteaste tootmiskulud 10 miljoni dollari ringis. 

Jaga artiklit

1 kommentaar

G
Gaga on elu  /   18:17, 6. veebr 2017
See oli nii imeline. See kuidas ta tantsis ja laulis, ta oli väga armas. Tean ka et tal on maailma tuur tulemas. Võiks ju ikka uuesti eestisse ka tulla. Ta oli põhjus miks isegi mina vaatasin Super Bowli. suurepärane.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis