Eesti uudised

Poolteisekuune beebi päästis pere vingusurmast!

Arvo Uustalu, 6. veebruar 2017, 04:00

105 KOMMENTAARI

k
kadri/ 7. veebruar 2017, 10:36
Ega see beebi nüüd vingu pärast küll ei hakanud kisa tegema. See ikka tavaline selles vanuses,olgu tühi kõht või kõhukergendus. Kangelane ta küll pole teadlikult ja medalid olgu ikka nendele,kes teadlikult päästjad on. Aga õnnelik juhus oli see küll ja hea,et edaspidi hoolikam ja targem ollakse, tänu pääsemisele.
T
./ 7. veebruar 2017, 18:36
Tite kohta oligi öeldud,et tahtis süüa.
t
Tiina/ 6. veebruar 2017, 15:38
Kui mul on laes. suitsuandur siis ausalt öeldes ei mõtle ja ei tule sellepeale et Amul peaks olema ka veel vinguandur.Aga see on kindlasti õpetuseks paljudele et peale suitsuanduri peab olema ka a vinguandur.Hea et seal kõik nii hästi läks veel.Kiiret parNemist teile.
a
AGA/ 6. veebruar 2017, 14:09
möödunud nädalal kirjutati nii Delfis kui Tartu postimehes et laps oli POOLTEIST AASTAT vana ! Mis see õige vanus siis oli.
h
halloo/ 7. veebruar 2017, 08:40
kahest erinevast jõnglasest käib jutt...
a
ahaah/ 6. veebruar 2017, 12:30
Kui sul beebi siis vaevalt sa nii sügavalt kunagi magad. Ärkad iga krõbina peale ülesse.
e
e./ 6. veebruar 2017, 11:38
Tähelepanu modereerimishuvilised! Selgus, et ÕL robotmoderaator ei luba läbi järgmist lõiku, mille olen sunnitud sõrendama: "K õ i g e o d a v a m ja e f e k t i i v s e m on s i i s k i j ä l g i d a, et ahi s a a k s k i n n i õ i g e a e g s e l t. Sellest, et h e l e s i n i s e i d l e e k e pole h õ õ g u v a t e s ü t e k o h a l n ä h a, ei p i i s a. S u l g e g e a h j u u k s, e n t s i i b e r l ü k a k e k i n n i a l l e s v e e r a n d t u n d i hiljem. M o o d s a t e a h j u d e s i i b r i d 100% ei s u l g u g i - n e i l e on v ä i k e p r a g u m e e l e g a s i s s e e h i t a t u d.
t
to e/ 6. veebruar 2017, 12:55
Õhtuleht võiks ültse oma weebi kinni panna.
k
kohutav / 7. veebruar 2017, 08:46
sõna "ÜLDSE" kirjutame nii - elementaarne kirjaoskus võiks ikka olemas olla !
m
mul oli ka/ 6. veebruar 2017, 14:39
täiesti normaalne ja roppustevaba kommentaar ja saadeti tsenseerimisele. Millal ÕL vabandab oma lolluste eest?
e
e./ 6. veebruar 2017, 11:34
Tähelepanu modereerimishuvilised! Selgus, et ÕL robotmoderaator ei luba läbi järgmist lauset, mille olen sunnitud sõrendama: "K õ i g e o d a v a m ja e f e k t i i v s e m on s i i s k i j ä l g i d a, et ahi s a a k s k i n n i õ i g e a e g s e l t." Sellest, et helesiniseid leeke pole hõõguvate süte kohal näha, ei piisa. Sulgege ahju uks, ent siiber lükake kinni alles veerand tundi hiljem. Moodsate ahjude siibrid 100% ei sulgugi - neile on väike pragu meelega sisse ehitatud.
e
e./ 6. veebruar 2017, 11:29
Sulgege ahju uks, ent siiber lükake kinni alles veerand tundi hiljem.
s
see ongi jama,/ 6. veebruar 2017, 14:41
et ka paberitega korstnapühkijad soovitavad lükata siiber kinni, kui tukid alles punased. Mina lükkan, kui punaselt enam miski ei hõõgu, ei hakka eluga eksperimenteerima.
l
6. veebruar 2017, 14:58
Loomulikult siiber kinni kui söed punased alles, eluaeg nii tehtud, Ei kujuta ette, et ootaks nii kaua kui söed enam ei hõõgu.
e
e./ 6. veebruar 2017, 18:20
Mina hakkan siibri sulgemiseks valmistuma, kui söed on punased, kuid pole enam näha helesinist puugaasileeki. Lükkan söed ahju tagaseina vastu (mitte korstnapoolse seina vastu, sest seda külge pole mõtet ekstra kuumutada) ning sulgen tihedalt ahjuukse. Järgnevalt ootan veel 15-20 minutit ja pööran klappsiibri kinni. Nihutatav lehtsiiber oleks ohutum, sest väikese prao võib ka pikemaks ajaks lahti unustada, kuid meil on kõigil ahjudel algusest peale käepidemest keeratavad klappsiibrid (sisuliselt Tootsi-aegsed 'kriiskad'). Ahjaa, miskipärast ahju sisemuse tahmudes tekib vinguoht kergemini, ehkki koldes on tõmme ikka väga hea. Ahju tuld läites olen täheldanud, et kaval on jätta halgude vahele üks 5x15 cm rislõikega kanal, kus põlevat ajaleheriba kiirelt üles-alla liigutades tule üllatavalt kergesti üles saab. Enam ammu pole tarvitanud parafiniga immutatud süüteklotsikesi ega peeneks lõhestatud pirde. Ilmselt tekib 'kanalis' eriline tõmme ning põlev paber annab lehvitades valusamat tuld kui lihtsalt halgude vahel lebav paber. Ainus eeltingimus, et küttepuid täis korv olgu eelnevalt pool kuni üks päev toas tahenenud.
k
6. veebruar 2017, 18:27
Kirjutasin täpsemalt, kuidas ma ahju tuld teen, kuid seegi komm saadeti modereerimisele. Nii et kui siia täpsustavate kommentaaride tulpa on ilmunud e. poolt ca 18:22 postitatud kommentaar, on see moderaatori poolt hiljem lisatud. Ei saa tõesti enam aru, mis võiks olla keelatud sõnad, mis mitte! Või ei meeldi neile nimi või IP aadress?
k
6. veebruar 2017, 20:49
e
e./ 6. veebruar 2017, 11:28
Kõige odavam ja efektiivsem on siiski jälgida, et ahi saaks kinni õigeaegselt. Sellest, et helesiniseid leeke pole hõõguvate süte kohal näha, ei piisa.
j
ja millal/ 6. veebruar 2017, 14:51

e
e./ 6. veebruar 2017, 11:26
Kõige odavam ja efektiivsem on siiski jälgida, et ahi saaks kinni õigeaegselt. Sellest, et helesiniseid leeke pole hõõguvate süte kohal näha, ei piisa. Sulgege ahju uks, ent siiber lükake kinni alles veerand tundi hiljem.
ä
6. veebruar 2017, 20:42
e
e./ 6. veebruar 2017, 11:25
Kodu kaitseks poes müüdavaist vingugaasiandureist soovitan aga numbrinäiduga varianti, mis kuvab vingugaasi sisalduse täpsemalt. Kuna vingugaas on õhust raskem, tuleb andur paigaldada suitsuandurist madalamale - inimese rinna kõrgusele.
t
6. veebruar 2017, 11:33
tegelikult isegi veel madalamale. soovitaks selle panna magamistuppa voodi kõrgusele või pisut alla selle.
t
tegelt/ 6. veebruar 2017, 11:23
Siiber võib alati pisut lahti jääda, on kindlam.
m
minul/ 6. veebruar 2017, 14:55
on siibrid keeratavad, üles ja alla, seal ei saa pisut jätta.
e
e./ 6. veebruar 2017, 11:09
Kodu kaitseks poes müüdavaist vingugaasiandureist soovitan aga numbrinäiduga varianti, mis kuvab vingugaasi sisalduse täpsemalt. Kuna vingugaas on õhust raskem, tuleb andur paigaldada suitsuandurist madalale - inimese rinna kõrgusele. Kõige odavam ja efektiivsem on siiski jälgida, et ahi saaks kinni õigeaegselt. Sellest, et helesiniseid leeke pole hõõguvate süte kohal näha, ei piisa. Sulgege ahju uks, ent siiber lükake kinni alles veerand tundi hiljem. Moodsate ahjude siibrid 100% ei sulgugi - neile on väike pragu meelega sisse ehitatud.
e
e./ 6. veebruar 2017, 11:08
Muide, enamik meist ei tea (mina mõne aasta eest samuti mitte), et vingugaas on tegelikult väga kasulik - automootoris põletamiseks. Sest puugaasigeneraatori gaas ongi teiste sõnadega vingugaas (CO). Generaatoris tekitatakse teadlikult puidu kuumutamisega vingugaasi, mis mootorisse suunates ja õhuga segades põleb puhtamalt kui diisel või bensiin.
e
ee/ 6. veebruar 2017, 11:13
Su auto töötab puuküttega???
e
e./ 6. veebruar 2017, 11:56
Ja sinu auto töötab diivanisse puuritud august purskava naftaga nagu Pliuhkamil? Mina vähemalt tean, mida eestlane peaks autokütuseks kasutama, et mitte nuumata pommareist araabia šeike, vene sõjatööstust või Norra multikultiparadiisi. Võib olla kasutasid isegi su enda sugulased puugaasil sõidukeid viimastele Läände lahkuvatele laevadele põgenemiseks? Oh oleks eestlastel-autorahval siis kasvõi oma autotööstuski! Aga ei! Kõik - autodest kütuseni ostame sisse ning kärutame lusti pärast maha ja imestame, miks kuulume Euroopa vaeseimate riikide hulka. PS. Muidugi ei kasuta ma puugaasiga autot, kuid kasutaks, kui oleks aega ja vahendeid generaatori ehitamiseks. Senine taktika on teha üksnes hädavajalikke sõite, et ei peaks kerjama riigi või sõprade abi. Auto (lihtne lollikindel '80-te masinavärk) seisab vahel mitu nädalat. Kui midagi vedada pole, liigun jala või jalagrattaga, erinevalt enamikust autokasutajatest, kes aastas süüdimatult kümneid tuhandeid kilomeetreid maha kärutavad. Riik omas aktsiisiahnuses muidugi soosib laristamist ja sõltumist ekspordist. Ju on nafta hetkel liiga odav ka.
e
e./ 6. veebruar 2017, 11:06
Kuna mu pool tundi tagasi postitatud kommentaar läks modereerimisele, avaldan selle lõikude kaupa. Kirjutasin: Eestlastele ei õpetata koolis taolist elutarkust nagu küttekolde kasutamine. Lisaks tuleks juba põhikoolis õpetada, kuidas eeldiagnoosida (NB! ma ei räägi otseselt ravimisest) levinumaid haigusi, sest arstindus kaob varem või hiljem või muutub ülikalliks. Ka võiks lapsed teada une pealt, kuidas arvutada (koduse) elektrivõrgu koormusi (võimsus kW = pinge Voltides x voolutugevus Amprites), et vältida juhtmete süttimist vanas majas.
t
Tuleohutus/ 6. veebruar 2017, 10:24
Fotol tuleohtlik olukord. Küttepuud ja süttiv materjal on pliidile liiga lähedal. Soojas ruumis "eelsoojendatud" puud lähevad paremini põlema ja hoiavad ahjud ja pliidid tervemad, samas hoidke puid ruumis turvalisemas kohas.
m
Mina / 6. veebruar 2017, 11:23
märkasin ka sedaSuured inimesed majas,kuidas nad nii rumalad võivad olla.
k
Kauaegne ahjuomanik/ 6. veebruar 2017, 10:18
Jätan alati siibrile pisut alla cm pilu lahti kuni järgmise kütmiseni. Vaatamata sellele ahi alati järgmise päeva kütmiseni soe. Kütan täiesti avatud siibriga kuni ahjus vaid leegita punased söed, siis hoian ca 10 min ahjuust suletuna ja alles siis lükkan siibri koomale.
a
Aga kuidas/ 6. veebruar 2017, 10:29
sa puud ahju paned?
Kas risti- või pikkupidi?
a
Ahjuomanik/ 6. veebruar 2017, 11:16
Mul umbkoldega ahi. Puud panen pikkupidi. Tavaliselt kolm kuni neli alla ja nende peale kaks kuni kolm (oleneb jämedusest). Üldiselt jämedamad keskele ja peale. Kollet ei lao kunagi täis. Ahjuuksest vaadatuna jääb külgedele parajalt ruumi ja ülemine rida on ka täies mahus näha. Puud on mul 50 cm pikad. Kasutan musta leppa. Kunagi oli ka kask, aga seda ma ahju tervise huvides enam ei kasuta.
t
to aga kuidas/ 6. veebruar 2017, 11:57
Igal ühel oma nipid. Mul on umbkoldega ahi ja puud panen pikkupidi kahes reas. Alla olenevalt jämedusest kolm kuni neli ja peale vastavalt kaks kuni kolm. Külgedele jääb vaba ruumi. Mul on 50 cm puud. Kasutan musta leppa, on olnud ka kask, aga ega see ahjule hästi ei mõju.

e
e./ 6. veebruar 2017, 10:15
Eestlastele ei õpetata koolis taolist elutarkust nagu küttekolde kasutamine. Lisaks tuleks juba põhikoolis õpetada, kuidas eeldiagnoosida (NB! ma ei räägi otseselt ravimisest) levinumaid haigusi, sest arstindus kaob varem või hiljem või muutub ülikalliks. Ka võiks lapsed teada une pealt, kuidas arvutada (koduse) elektrivõrgu koormusi (võimsus kW = pinge Voltides x voolutugevus Amprites), et vältida juhtmete süttimist vanas majas.
Muide, enamik meist ei tea (mina mõne aasta eest samuti mitte), et vingugaas on tegelikult väga kasulik - automootoris põletamiseks. Sest puugaasigeneraatori gaas ongi teiste sõnadega vingugaas (CO). Generaatoris tekitatakse teadlikult puidu kuumutamisega vingugaasi, mis mootorisse suunates ja õhuga segades põleb puhtamalt kui diisel või bensiin. Kodu kaitseks poes müüdavaist vingugaasiandureist soovitan aga numbrinäiduga varianti, mis kuvab vingugaasi sisalduse täpsemalt. Kuna vingugaas on õhust raskem, tuleb andur paigaldada suitsuandurist madalale - inimese rinna kõrgusele. Kõige odavam ja efektiivsem on siiski jälgida, et ahi saaks kinni õigeaegselt. Sellest, et helesiniseid leeke pole hõõguvate süte kohal näha, ei piisa. Sulgege ahju uks, ent siiber lükake kinni alles veerand tundi hiljem. Moodsate ahjude siibrid 100% ei sulgugi - neile on väike pragu meelega sisse ehitatud.
a
aga/ 6. veebruar 2017, 10:09
millal on siis õige aeg siiber kinni panna
k
Kauaaegne omanik õpetab / 6. veebruar 2017, 10:48
k
Kauaaegne ahjuomanik arvab,/ 6. veebruar 2017, 10:51
et kütteperioodi lõpus:DDD
t
Tunnen kaasa/ 6. veebruar 2017, 15:10
m
Meil nii/ 6. veebruar 2017, 11:50
Siis kui söed on veel punased. Hästi hoolega veel segada, et süte alla ei jääks tukke. Sinist vinet ei tohi süte kohal olla.
j
ja mängid/ 6. veebruar 2017, 15:08
nagu vene ruletti, siiamaani on õnn olnud. Küllap see pere ka nii tegi, aga ei õnnestunud.
m
6. veebruar 2017, 20:47
Mis, sa lased sütel kustuda ja siis paned alles kinni? Tule taevas appi.
t
terve elu/ 7. veebruar 2017, 12:55
h
huvitav/ 6. veebruar 2017, 10:00
Kas vingugaasiandur on olemas???? Vingugaas on lõhnata ja väruseta gaas,
Olemas on suisuandur.
v
Ving/ 6. veebruar 2017, 10:18
KUSKOHAS OLEMAS?
Poes on küll see olemas.
t
to: huvitav/ 6. veebruar 2017, 10:19
Milleks 3 küsimärki? On poes olemas jah!
v
veteran/ 6. veebruar 2017, 09:39
Imselt esimene nii noor inimene, kes teenetemedali saab. A
k
kuule jah/ 6. veebruar 2017, 10:01
EV jagatakse ju medaleid, Kui Pevkuri jagas pole, siis jagb uus valitsus medaleid....vähemalt seda osatakse.
t
To: kuule jah/ 6. veebruar 2017, 10:34
s
6. veebruar 2017, 11:14
Samad sõnad sullegi, "õppi" ise ka kirjutama.
i
irw/ 6. veebruar 2017, 11:18
e
6. veebruar 2017, 14:32
Ei saa, toores veel ja ei oska kisada welcome to Euro-Africa!
õ
õppi/ 7. veebruar 2017, 18:42
i
Indrek2/ 6. veebruar 2017, 09:24
Meil on küll vingugaasiandur ja töötab täitsa korralikult, testisin tossava puutokiga ja hakkas üürgama küll.
m
mees/ 6. veebruar 2017, 09:12
Nii lolli meest annab otsida. Kui nad elavad juba pikemat aega puuküttega majas, siis peaks juba selge olema kuidas kütta ja millal siiber kinni panna. Nii vastutustundetu tüüp. Puhtalt lohakuse tõttu oleks kustutanud oma naise ja lapse elu ja enda oma samuti.
g
g/ 6. veebruar 2017, 10:28
Kas tuba enne magamaminekut ei tuulutatagi?
i
inimene/ 6. veebruar 2017, 10:46
Kõigil võib hajameelsusest juhtuda selliseid õnnetusi, pikk tööpäev, võib- olla tõbine jne. Hea, et nii hästi läks. See lugu on siin teistele õpetuseks mitte selleks et sa saaks öelda kui halb pereisa on.
t
tiit/ 6. veebruar 2017, 08:49
Need vingu andurid on sellised,et kui tahavad siis üürgavad kui vajadust ei ole .Suvel kui ei olnud mingisugust kütmis ega tule tegemist ,aga tema üürgas vahetevahel kui tahtmine tal tuli .Lõpuks võtsin patareid välja,et rahu saada.Maksis teine 25€ arvan,et ta vast nii odav oli,et vabatahtlikult tegutses
t
to tiit ja teised/ 6. veebruar 2017, 17:11
Co andur mis maksab alla 40 € karjubki siis kui ise tahab. lihtsalt puhtfüüsiliselt ei ole võimalik see. aga ikka loll matsirahvas ostab ja kiida, ostab ja kiidab kui odav ja hea ost. samas keerab selle karjuva asja maha ja unustab. või siis ongi see vaikivana seinal ja on tumm tunnistaja kui säästuumees maha on lõppenud.
üldjuhul on ka mõistlikel tootjatel co andurite eluiga koos patareiga 7 ja enam aastat. juba patareide pealt hoiad sama raha kokku mille võrra andur kallim on. aga nohh mis ma roti rahvale tõestada tahan. ikka odavamat ja odavamat
a
albert/ 6. veebruar 2017, 08:48
aga hea ,et kõik nii läks ja tulevikuks õppetund nii enesele kui teistele ,et pane siiber kinni pooltundi hiljem kui pooltundi varem ,see väike soojanatuke ei tasu seda ära-vingugaas on üks hullemaid mürgitusi

j
Julie/ 6. veebruar 2017, 08:46
Titale presidendi poolt medal rinda , ema,isa ja ka enda päästmise eest.
t
Tita/ 6. veebruar 2017, 10:19
Kes või mis on tita, titale? On olemas titt ja titele.
t
titale/ 6. veebruar 2017, 10:39
KUULE,ÕPETAJA,SINU JAOKS ON Õpetajate Leht,mine sinna kiunuma.
t
to: kiunuja titale/ 6. veebruar 2017, 11:19
Sul oleks ka vaja minna kuhugi kirjutamist õppima!
j
Julie/ 6. veebruar 2017, 16:05
Sorry, panin ebasobivasse kirja . aga mida sa Tita 69 aastasest naisest ikka tahad, kui seegi haridus ,mida oman ,on pooleks vanaemaga. Oled nüüd rahul.
a
arvaja/ 6. veebruar 2017, 08:36
Kurb, et pereise pole osanud või taibanud pere turvalisusele mõelda ja suitsu- või vinguandurit paigaldada.
l
loe/ 6. veebruar 2017, 09:04
Suitsuandurid on olemas! On mõelnud küll. Mis sa parastad.
p
6. veebruar 2017, 10:48
Paljud inimesed ei tea peale suitsuanduri teiste olemasolustki. Samuti on olemas ju gaasiandur juhuks kui gaasi lekkima hakkab. Sellest peaks teavitama rohkem
o
6. veebruar 2017, 15:47
Oli ju kirjas et suitsuandur o!i o!emas,aga nüüd peab ka vinguanduri muretsema.
õ
õudne/ 6. veebruar 2017, 08:21
rumal mees on nagu loodusõnnetus
j
6. veebruar 2017, 08:46
Ja rumal naine jumalaõnnistus?
t
to: õudne/ 6. veebruar 2017, 10:20
t
To Lugeja/ 6. veebruar 2017, 07:58
Mine Bauhof´i ja vahi seal.
Ka kõige odavam ajab asja ära. Isegi sära- või tordiküünal paneb ta hüürgama.
ä
6. veebruar 2017, 08:00
s
Sa, loll Lugeja/ 6. veebruar 2017, 08:14
ei tea ju ahiküttest midagi. nii et hoia oma mokk maas.
s
6. veebruar 2017, 08:03
a
6. veebruar 2017, 08:09
Aita perekonda ja osta ära
b
6. veebruar 2017, 08:10
k
Kama2/ 6. veebruar 2017, 07:48
Teisel pildil olev puuriit,mis on laotud vastu pliiti on ehe näide selle pere arusaamast tuleohutuse kohta. Ei oskagi midagi nagu öelda.
k
Kui ei oska, / 6. veebruar 2017, 09:06
siis võiksid vait olla. Mis tuleohtu sa seal näed?
Pliidi all on isegi spets tühimik puude jaoks. Kas ka ohtlik?
n
nii/ 6. veebruar 2017, 12:34
Häda selels , et poolemeelsed ja vastutustundetud inimesd "toodavad maksumaksjaid".
Lohakus ja hoolimatus ees, õnnetus taga
l
Lugeja/ 6. veebruar 2017, 07:34
Kas sul endal on andur saada pilt
s
selliste kommitarkadel pole ahjugi,/ 6. veebruar 2017, 09:22
j
6. veebruar 2017, 13:07
Ja suisa mitu ahju on mul
l
Lugeja/ 6. veebruar 2017, 07:34
Kas sul endal on andur saada pilt
l
Lugeja/ 6. veebruar 2017, 07:34
Kas sul endal on andur saada pilt
s
sogaja/ 6. veebruar 2017, 08:37
no vajuta 1x veel ja kasuta kirjavahemärke ka, kui aru saad, millest jutt !?

k
Kõike juhtub,/ 6. veebruar 2017, 07:32
aga järgmine kord (loodan, et ei juhtu) ei pruugi pisikese kõht tühi olla.
k
6. veebruar 2017, 07:31
Kurb kuidas inimesed ei kontrolli ilusti ahju enne kui siiber kinni pannakse.
s
Solei/ 6. veebruar 2017, 07:13
Selliste õnnetuste ärahoidmiseks peab kodus olema vinguandur ja ega suitsuanduri paigaldamine pole ka niisama välja mõeldud.Igaüks meist peab ise enda turvalisuse eest hoolitsema.
v
välja mõeldud,/ 6. veebruar 2017, 15:19
et maaletooja ja riik saaks raha. Kuidas küll vanasti elati, kui neid polnud? Mul hakkas ka üürgama, ostsin uue patarei, panin sisse, aga vahel kukub ikka karjuma ilmaasjata ja uni läinud. Pärast unise peaga teed autoga avarii, või juhtub tööl muu õnnetus. Aga kuidas vanurid sinna lae alla saavad, kui hakkab öösel üürgama?
s
Solei/ 6. veebruar 2017, 18:04
Kuidas see vanur toast välja saab, kui õnnetus majas on?on olemas erinevaid suitsuandureid, mida saab vaigistada nupuga seinal.
l
Lugeja/ 6. veebruar 2017, 07:07
Ärge tehke beebi üle nalja. Väga kohatu. See perele isegi raske ja siis veel laiavad komentaarid. Mōelge et endale võib tagasi tulla
p
Petsialist/ 6. veebruar 2017, 07:01
Vingu Andur oli paigaldamata,
trahv!
l
Lugeja/ 6. veebruar 2017, 07:33
Kas sul endal on andur saada pilt
l
Lugeja/ 6. veebruar 2017, 07:33
Kas sul endal on andur saada pilt
k
6. veebruar 2017, 07:33
Kas sul endal on andur saada pilt
<
6. veebruar 2017, 06:58
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele.
l
Lugeja/ 6. veebruar 2017, 07:20
Kas sul endal lapsi ei ole et selline jutt. Väga kurb kui juba laste nimel tehakse nalja ja siis imestatakse kiusamisest kui juba täiskasvanud teevad seda
L
:D/ 6. veebruar 2017, 07:44
Laps ise on ju elus-terve? Aga ma tema üle nalja teinudki, ikka ühe teise "beebi" üle!
Sinu halav ja targutav kommentaar ei aita neid samuti enam. On ikka mornid kuivikud siin mõned...
r
rs/ 6. veebruar 2017, 08:11
kle vanur, kui sa selle kommentaari huumorist aru ei saa siis ära patra! ilmselt oli beebimolli mõeldud....
v
vaata,et sa täna auto alla ei jää,/ 6. veebruar 2017, 09:24
k
6. veebruar 2017, 13:05
Kuivik lled sa ise mine ravile

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee