Repliik

Repliik | Presidendi vastuvõtt ainult ametnikele?

Eha Nõmm, 5. veebruar 2017 18:02

19 KOMMENTAARI

p
Pilt on parem kui sada sõna!/ 6. veebruar 2017 22:00
Vaadates seda pilt jääb ainult üks küsimus:
Kas meie president ei ole mitte silmakirjalik? Pildile peaks panema pealkirjaks "Jumal,tanan Sind, Sa oled siiski olemas".
r
riigi riisujatele/ 6. veebruar 2017 14:25
e
Ega tahaksi sinna pääseda/ 6. veebruar 2017 10:56
rosinaga saia seal ju ei pakuta, kilu osta ja kartulit keeta saab ise ka.
e
egas see vastuvõtt normaalne ei ole./ 6. veebruar 2017 07:48
kõigil eestimaalastel võiks ju pidu olla aga meil ainult nendel, kes meie elu on viletsaks teinud.
r
Riigikogu puhvetis pead alkoholi eest maksma,/ 5. veebruar 2017 22:59
seal voolab ju kõik tasuta pokaali, jõua ainult tühjendada..
Neil ju *väikesed* palgad, kuidas sa jätad tasuta pidusse kutsumata. Abiks ikka.
m
5. veebruar 2017 18:41
ma ei saa absoluutselt aru, mida intellektuaalne proletariaat selles vastuvõtu teleülekandes leiab.
ei vaadanud seda janti juba viisteist aastat tagasi.
p
põliseestlane/ 5. veebruar 2017 18:40
Soome President on aastapäevadel ka oma riigi veterane meeles pidanud ja pole kohatuks pidanud isegi mitukümmet ratastooli või kõnnikäruga eakat kutsuda, kellel märkimisväärne panus Vabariigi ellu Meil ilmselt selliseid inimesi ei eksisteeri ja vabadussõdalased juba kõik Valhallas, nõukogude okupatsioonis ellu jäänud aga ilmselt ei vääri lugupidamist?!
v
veel põlisem eestlane/ 7. veebruar 2017 17:12
On meilgi olnud vastuvõtul inimesi ratastoolis, sõjaveterane jne. Tänapäeva veteranid on küll palju nooremad kui Vabadussõja veteranid seda enam olla saaksid. Ehk ei oska veteraniks pidada? Riigipalgal on meil suur enamus õpetajaid, muuseumide töötajaid, keeleuurijaid, laulupeokorraldajad, ma ei tea, kes kõik veel. Keda siis lubate vastuvõtule üldse kutsuda? Tõnis Lukast tohib? Aga Arnold Rüütlit?
Mõtlen, et teeme kenasti kiluvõileivad ja täidetud munad valmis ning seame endid 24. veebr. TV ees mõnusasti sisse. Lõpetaks vingumise ka kadestamise, sellega näitate vaid iseenda nõmedust. Õppigem ometi milletki ka elus rõõmu tundma, endisaegsed tublid traktoristid ja karjanaised. Autahvleid enam pole, nüüd väärtustatakse inimesi teisiti.
Keegi arvas, er riigkogulased on vastuvõtule olnud kutsutud viimasel 10 aastal, no ikka juba President Meri pidas vajalikuks neid, kõrgeid riigiametnikke ja tuntud ühiskonnategelasi vasuvõtule kutsuda. Ülikooli rektoreid tohib? Ah, ei viitsi rohkem...
ä
ära hakka!/ 5. veebruar 2017 18:24
Üks kord aastas vaataks midagi glamuursemat ka. No pole palju palutud ju?
Need, kes tunnevad, et kadedaks ajab või midagi, võivad ju midagi muud vaadata või teleka üldse kinni hoida. Iga ühel telekas ja nett ja arvutid, aga ikka näe nii vaesed ja nii solvunud, kui telekas miskit ilusamat näeb. Järelikult pole kõik inimesed ilu ära teeninudki, oleks rahul nõuka ajaga, kus 24/7 brežnevi lõust ees ja sedagi käisid mõned naabrite juures vaatamas. Peod ja glamuurid polnud rahvasilmadele, ja näe ei hullu, väidetavalt olid õnnelikud, no õigemini õnnetud nad olla ei tohtinudki, kohe poliitvang. Pange lihtsalt telekas kinni, kulla proua! Paljud tahavad siiski vaadata, nii et ärme hakka nüüd kõike muutma, varsti hakkate juba must-valgeid ülekandeid nõudma.
m
Muud/ 5. veebruar 2017 18:45
n
no just,/ 5. veebruar 2017 19:35
kui telekas silma riivab ja hinge haigeks teeb!
Tahetakse elu ikka nii sõjaväeks ära muuta, et keegi kellestki ei erineks, ega (jumal hoia) säraks. Kogu elu peab nüüd sombune olema ja kõigil, kuna osad inimesed pole julgenud elus unistada ega unistusi ellu viia, kogu elu vaid nöörimööda...või mõnel lausa põõsa all.
No tahavad siis tahavad, aga teistel lubatagu ikka elada ja hingata ja silma rõõmustada kasvõi teleka vahenduselgi. Egas kõik pole ju tuhkatriinud, mina ballile ei pürgi, aga vaadata ju tahaks.
p
pidu/ 5. veebruar 2017 20:47
Ühel TV kanalil joolseb mingi mustlaspulm. Ka sama glamuurne värk .
n
nooo/ 5. veebruar 2017 22:34
nõuka ajal oli telefiisoris küllalt vaadata. Lõpu poole näidatati igal aastal mitu korda Luikede Järve ja lasti ilusat klassikalist muusikat. Ka Eesti TV oli igatahes kordades sisukam, meenuvad kasvõi originaalsed lastesaated praeguse uimerdamise asemel. Brežnevit näidati eelkõige uudistes, paar korda aastas pidas vanake ka pikema kõne.

e
Eestlane/ 5. veebruar 2017 18:20
Alkoholisõltlasena paneb mind jooma see, kui telekas näidatakse, et presidendi vastuvõtul juuakse
o
ossinovski peaks joomise ära keelama vastuvõtul,/ 6. veebruar 2017 07:51
m
Mari/ 5. veebruar 2017 18:16
Kas siis presidendi vastuvõtule tõesti minnakse peamisel söögi pärast? Kirjutisest jääb küll niisugune mulje, et tegemist on "kostitamisega", mis pealegi läheb väga palju maksma.
m
mis kostitamisega/ 5. veebruar 2017 18:29
Mul poeg on mingi kümmekond korda käinud sellel üritusel ja kui viimases osas saali pääsed, on võileivad otsas.
s
5. veebruar 2017 18:48
See näitabki, et mõttetu üritus, kui mingid joped käivad aastast aastasse kohal.
t
to/ 5. veebruar 2017 19:08
Ta pole sul mingi jope.See aasta jääb ka minemata ,olgugi, et kutse on olemas ja varasemalt on ka ühe korra loobunud. Aga sellega olen nõus, et üritus on mõttetu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee