Eesti uudised

Kaks tulistamist ühes hotellis – kas inimesed on hirmul? (7)

Liis Vaksmann, 4. veebruar 2017 04:00
HOTELL Metropoli hotell on olnud seotud kahe tulistamisega. «See on meile ohtlik! Alles hiljuti oli siin mingi olukord, kui õhtul tuli politsei. Ja meil käivad tihti narkomaanid siin,» räägib riidepoe töötaja. Jörgen NorkroosFoto: Jörgen Norkroos

Tallinna südalinna Metropoli hotell on tulistamistega olnud seotud kahel korral: 2015. aasta augustis, kui hotelli parkimisplatsil tungiti kallale 35aastasele mehele, kes tegi seejärel kaks hoiatuslasku; ning nüüd neljapäeval, kui mees tulistas arvatava arveteklaarimise käigus teist meest jalga. Kas need sündmused on ümbruskonna inimesed ärevaks teinud ja kas hotelli külastajad on ikka väljaspool ohtu?

Õhtulehe reporter läks hotelli, et uurida, kas kasutusele võetakse lisaturvameetmeid. Vastuvõtutöötaja jutust selgus, et hotelli juhataja on puhkusel ja teda ei asenda keegi.

Lõpuks kutsuti vastuvõtujuht Getter Eisler. "Kuna uurimine käib, siis me intervjuud ei anna ja jutt lõppeb siin. Täiesti null-tolerants. Me ei anna mingisuguseid kommentaare," ütles Eisler.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.03.2018
FOTOD | Metropoli hotelli tulistaja tunnistas end kohtus osaliselt süüdi
21.11.2017
Kolm meest lähevad hotellis tulistamise tõttu kohtu alla
21.11.2017
Hotellis toimunud tulistamise kriminaalasi on kohtusse jõudnud
07.02.2017
Politsei tabas ühe meestest, kes osales Metropoli hotelli tulistamises

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee