3
fotot
Judy Garland oma tuntuimas filmis "The Wizard of Oz" (1939) (CAP/insight media)

Hollywoodi kuldaja tähe Judy Garlandi põrm on toimetatud tema senisest puhkepaigast New Yorgist Hollywoodi.

1969. aastal 47 aasta vanuses surnud näitlejanna maised jäänused kaevati välja, kuna tema järeltulijad Liza Minnelli, Lorna Luft ja Joey Luft tahtsid, et ta oleks perele lähemal. Kõik kolm elavad Lõuna-Californias, vahendab Sky News.

“Kui Judy Garland suri, korraldas tema asju abikaasa Mickey Deans. Lastel polnud matuse korraldamisel mingit sõnaõigust,” seletas omaste advokaat Victoria Varela. Garlandi viies abikaasa Deans suri 2003. aastal. “Nüüd on neil viimaks võimalus teha seda, mida ema oleks nende sõnul tahtnud – ühineda oma perega Hollywoodis.”

Mausoleumis Hollywood Foreveri kalmistul, kuhu Garland ümber maeti, on ruumi kogu perele. Surnuaial puhkavad igavest und mitmed Hollywoodi suurkujud, näiteks tummfilmitäht Douglas Fairbanks ja režissöör Cecil B. DeMille.

Jaga artiklit

4 kommentaari

O
oh neid kombeid:  /   14:22, 3. veebr 2017
mõnes kultuuris kaevatakse neid konte pidevalt üles ja veetakse peole kaasa, et kadunuke saaks samuti orgiast osa ning kui pidu läbi, rändavad maised jäänused taas oma hauda, kuni järgmise korrani - on see austus lähedasele, või hauarahu rikkumine...?
M
mnjah  /   18:48, 2. veebr 2017
sellise asja kohta ei öelda, et kaevati üles - tegu on ikka ümbermatmisega!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis