Eesti uudised

VIDEO JA FOTOD | Sotsiaaldemokraadid kinkisid Kalev Kallole suukorvi (27)

Andra Nõlvak | Video: Alar Truu, 31. jaanuar 2017 11:05
Foto: Alar Truu
Täna hommikul andis sotsiaaldemokraat ja Tallinna volikogu liige Hanno Matto volikogu esimehele Kalev Kallole üle sümboolse kingituse - suukorvi.

„Sotsiaaldemokraatide fraktsiooni poolt on mul teile üle anda sümbolväärtusega kingitus, see on suukorv. Ja loodetavasti see meenutab teile, et opositsiooni ei ole korrektne vaigistada ega lämmatada ja te olete andnud ise selleks panuse nii nagu ka Keskerakond oma pikaaegse ja süsteemse tegevusega Tallinna linnas,“ sõnas Matto Kallole suukorvi andes.

Foto: Alar Truu

Esmalt tuli muidugi Kallo jutule pääseda, sest nagu videost näha, ei olnud Kallol selleks aega ning kaameraid ei soovinud ta oma kabinetti üldse lubada.

Siiski ei jäänud esimehel lõpuks muud üle, kui kingitus vastu võtta ja omalt poolt asja selgitada.

„Ma ei ole opositsiooni kunagi vaigistanud ega lämmatanud, aga vaadates opositsiooni tegevust, siis mul on kurb tõdeda, et opositsioon ei taha osaleda linnavolikogu töös. Vaadates läbi komisjonide aruanded, selgus ootamatult,  et väga paljud opositsiooni liikmed pole komisjoni näiteks aasta jooksul kordagi külastanud,“ selgitas Kallo omalt poolt.

Foto: Alar Truu

Tallinna Linnavolikogu sotsiaaldemokraatlik fraktsioon algatas möödunud neljapäeval volikogu esimehe Kalev Kallo umbusaldamise põhjusel, et viimasele on esitatud kriminaalsüüdistus altkäemaksu võtmisele ja andmisele kaasaaitamises. Kuna Kallo ise vabatahtlikult tagasi ei ole astunud, siis andsidki opositsioonierakonnad ise umbusalduse sisse.

Samal teemal

31.01.2017
Kalev Kallo umbusaldamine kukkus läbi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee