VÕRGUTASU LANGEB? Konkurentsiamet nõudis detsembris, et Elektirelvi langetaks võrgutasu 6,7 protsendi võrra.Foto: Karin Kaljuläte/ Ekspress Meedia
Maarit Stepanov 30. jaanuar 2017 16:04
Tänane Elektrilevi pressikonverents, kus lubati anda ülevaade plaanitavatest muudatustest võrgutasus, jäi viimasel hetkel ära, sest valitsus soovib lisaaega, et analüüsida hinnamuutuse mõju.

Elektrilevi kommunikatsioonispetsialist Maret Reinumägi lubab, et edasiste sammude kohta antakse uut infot nädala jooksul. Milliste teemade üle valitsus ja Elektrilevi hetkel arutlevad, Reinumägi ei kommenteeri ja ütleb: "Ootaks kuni on natuke kindlam."

Möödunud detsembri lõpus teatas Konkurentsiamet, et Elektrilevi peab langetama võrgutasude hinda 6,7 protsendi võrra. Peamise põhjusena tõi Konkurentsiamet võrgukadude vähenemise.

Konkurentsiamet ootab Elektrilevi taotlust kulupõhiste võrgutasude kooskõlastamiseks 31. jaanuariks. Ärilehe andmetel soovib ettevõte 13. veebruarini ajapikendust.

Samal teemal

Kommentaarid  (20)

hullult annab 31. jaanuar 2017 09:39
vbl isegi 1 euro kuus per nase. Riigikassast viib aga palju, sest tarbijaid on palju.
Velts 30. jaanuar 2017 22:58
aga see on on ju alati olnud,et valitsejad oma lubadustest taganevad mis nad valitute hulka tõstsid...---nimetage üks selline tegelane kes on oma lubadused täitnud. kui leiate, ostke minu eest 3 õlut
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS