Eesti uudised

Neeme Raud lahkub ERRist: "AK" ei ole sugugi kõik mu elus!

Marge Sillaots, Maarit Stepanov, 27. jaanuar 2017 04:00

3 KOMMENTAARI

h
heiki herman soome/ 27. jaanuar 2017 12:35
vanem generatsioon oleks pidanud ammu hoolt kandma, et taolised noored ajukääbikud ei saaks kaaperdada mitte ainult meedia asutusi, vaid, et see ei oleks saanud kaaperdada kogu eestit!
olukord on väljunud igasuguse kontrolli alt ja kogu valitsus kubiseb noortest hariduseta oskamatutest arrogantsetest kantpeadest ja ajukääbikutest, kelledele pole üldse tähtis vanema generatsiooni kogemused, teadmised, järjepidevus jne... eesti on üks väheseid riike maailmas, kus tasakaal on täielikult kadunud vanema ja noorema generatsiooni vahel... ka austus ja lugupidamine kui selline on nooremal äärmuslikul, arrogantsel generatsioonil täiesti kadunud vanema generatsiooni suhtes...
taoline lubamatu olukord algab juba kodust, kus vanakas jäänud vanemad viiakse nii ruttu kui võimalik ära kohe vanadekodusse ehk isegi nii ruttu kui võimalik surnuaeda... trendiks on saanud eestis ka omaste ja lähedaste põletamine, odav , kiire ja probleemideta, ei pea enam lilli kastma ehk umbrohtu haual kiskuma... igasugune lugupidamine mullast oled võetud ja mullaks pead saama ning kaunis haudasängitamine, mis eesti rahval olnud sajandeid on noorte poolt hävitatud!
mul on kaunis must pilt silme ees, kas eesti rahvas üldse lähemas tulevikus alles jääb...
j
jah,/ 27. jaanuar 2017 10:38
kahju, aga soovin edu edaspidiseks
t
tegelikult/ 27. jaanuar 2017 08:04
väga kahju et lahkud,aga kui see on sinu kindel otsus ,siis pole õigus sellesse sekkuda.Kuid ehk ikka on võimalus sind vahel vaadata ja kuulata mingil teisel kanalil?Oled suurepärane ja sul lahti paljud teed.Edu .

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee