Eesti uudised

Rahaahned petturid peibutavad kergeusklikke tutvumisrakendustes (23)

Liis Vaksmann, 17. jaanuar 2017, 04:00
KAHTLANE MEES: «Ma ausalt luban sulle, et maksan selle raha koju tulles tagasi,» palus tutvumisportaalis naisi peibutav John.Foto: Erakogu

"John andis oma e-maili aadressi, et ma talle kirjutama hakkaksin, kuid see tundus mulle kahtlane. Guugeldades tuli välja, et ta on Nigeeria väljapressijatejõugu liige," kirjeldab eestlanna, kuidas sattus mobiilitutvumisrakenduses Tinder rahaahne jõmmi otsa. Kallanud naise üle mesimagusa jutuga, hakkas ta varsti laenuraha nuruma.

Keskealine naine tahab ka teisi selliste võrgutajate eest hoiatada. "Tundsin Tinderis tõmmet ühe USA sõjaväelasega. Pildi järgi täitsa nitševoo tüüp, kuigi kahtlust äratas tema vanus. End Johniks nimetanud mees märkis, et on 41aastane, kuigi foto oli pigem 25aastase oma," räägib naine. "Kõigepealt küsis ta, kes ma olen ja mida Tinderis otsin. Tema rääkis, et otsib hingesugulast. Vatrasime siis natuke hingesugulase-teemal ja siis ta teataski, et väga pikalt netis olla ei saa, sest peab tööle minema – on Kabulis. Saatis oma e-maili, et ma kirjutama hakkaksin. Siis saame edasi suhelda."

Ettepanek tundus naisele millegipärast kahtlane. "Guugeldasin siis antud aadressi ja sain teada, et see on Nigeeria väljapressijate jõuk, kes kirjutab mesimagusaid kirju ja lõpuks küsib raha. Õnneks jõudsin ainult natuke temaga suhelda."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

2. märts 2017, 04:00
Kohtuprotsessil kuulati Lääne-Virumaa väljapressijatejõugu salajasi lindistusi
28. august 2015, 16:31
OHHOO! President Ilvese poeg otsib Tinderist armastust?
10. märts 2015, 12:48
Laine Randjärv oma Tinderi kontost: ma, ausalt, ei otsi meest!
10. veebruar 2015, 14:04
LEIUTIS LAISKVORSTIDELE: vaata, kuidas noormehed Tinderist hõlpsasti sekspartnereid leida üritavad!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee