Eesti uudised

Armsast mehest sai ähvardusi pilduv ahistaja, kes ei pidanud paljuks salaja naise korterisse minna ja prügikastis tuhnida

Kristiina Tilk, 16. jaanuar 2017, 04:00

112 KOMMENTAARI

l
Lol/ 17. jaanuar 2017, 12:49
Võtnud naiselt,mis rahaks saab teha ja tõmmanud udu.
k
kloostri tagant, metsast/ 17. jaanuar 2017, 12:17
Lugesin kõik kommentaarid läbi. Mul on siiralt hea meel, et eestis selline seadus lõpuks jõustub ja nendele ahistajatele saab lõpuks ometi karistus antud! Sellistele kibestunud, kellegi poolt (kel mõistus pähe tuli) maha jäetud ebastabiilsetel olenditel..Silma jäi, et paljud räägivad lastega üksikemadest, asjalike meeste jutust kumab välja et lastega üksikemast käiakse kui katkust mööda ja õigesti mõtlete! Need üksikemad just, kellel erinevatest boyfriendidest kaunis lastekollektsioon mälestuseks jäänud, ongi needsamad ahistajad! Pange üks ja üks kokku. Täielik õudusunenägu ju.
n
nh/ 16. jaanuar 2017, 18:27
huvitav, kustkohast see piir tõmmatakse, kuni asi muutub ahistamiseks ja kes keda ahistab üleüldse?
Üks pakib osa oma asju kokku ja tõmbab minema peale seda, kui on jamaga vahele jäänud, teine siis aegajalt käib ja küsib, kas tuled tagasi- vastus on ei tea. Osa asju endiselt elamine täis, vahepeal käiakse salaja ja viiakse midagi minema, võtmeid tagasi ei anta. Lõpuks vahetad lukud ära, aga sissekirjutus ju olemas ja ükski seadus ei piira sellisel inimesel elamisse siseneda ja sõpru kaasa vedada, kui ta seda teha soovib- lõpuks elabki oma tunnistajaga su elamises. NN ahistaja läheb kohtu alla, pannakse kinni ja kui välja saab, siis on elamisel röögatum üürivõlg. Selleks, et oma endine elukaaslane elamisest välja tõsta, selleks on ka omad protseduurireeglid, aga nagu aegajalt lugeda võib isegi tavaüürniku väljatõstmisprotsessidest, elavad aastaid veel rahulikult ,enne kui kohtuveski asju jahvatab. Nii et on küsimus, kes keda ahistab- kas see, kes käib teise uksetaga kaapimas, helistab nõuab asjade äraviimist ja väljakirjutamist, kui koju naasta ei suvatseta, või see, kes kirjutab kaebekirja, et teda ahistatakse?
t
trulla/ 17. jaanuar 2017, 10:30
Madal on käia ise küsimas: kas tuled tagasi, kas lepime ära? Üks kord vastati sulle "ei tea", siis lepigi sellega ja tegele om aasjadega. Kui too teine pool teada saab, küll ta siis ütleb sulle, ära muretse. Ja kui ei ütle, siis pole tal sind vaja. See juba ongi ehtne ahistamine, kui muudkui käid ja painad: kas lepime, kas lepime...
x
xx/ 16. jaanuar 2017, 17:16
a
Aga / 16. jaanuar 2017, 17:00
Ma rumal tahaksin nüüd teada-kui mees jätab naise maha-enamasti oma soetatud lastega,siis on ta kõva mees ja loomulikult omab õigust kohe uut peret soetada ja uusi lapsi meisterdada.Seesama naine aga on ossi lörtsitud loll kalts,kes peaks end siinseid(osside) kommentaare lugedes puhtama õhu mõttes põlema panema. Kus on loogika`? Kui mees püsiks oma pere juures,siis ei oleks lastega üksikemasid.Vähemalt mitte sellises koguses.
h
Heh./ 16. jaanuar 2017, 20:56
Ära tunne puudutatuna - vaata kuidas minu kommentaarid allpool puid alla saavad. Oss ei ole, pole ainsat naist ka üle lasknud ja kellelegi lapsi ega isegi ühtainust teinud - kas minusugune peaks kasvatama suvalise ossikäraka haigest seemnest kasvanud mäda vilja? Kindlasti mitte, nõustud sellega ilmselt ka ise kui asja sügavamalt, adekvaatselt juurdled. Paraku on see ossidega lastemuretsemine naiste viga - olen korduvalt ei vastuseid saanud kui soovinud oma kõrvale kaaslast. Ikka on peetud igavaks ja mida veel - igav on inimene kui ta ei taha end võõras seltskonnas segi juua koos mõttetute ahvidega, igav on ta siis kui ei tarbi narkootikume ja igav ka siis kui ei vahi telekat, ei ole autorullnokk, igav ka isegi siis kui ta õlut ei limpsi alatihti. Ja nagu arvatakse - kui sõbrad on ikka olulised siis kas peaks korralik, end austav ning ka kui tal oleks, oma kaaslast austav mees valima mingi näotu, jämeda ja ehk veel võõraste laste titemamma? Ei, üksi on seljuhul palju parem - vastutada võõraste laste eest, kelle geenid on viletsad (ossimentaliteet! - mees kui teeb lapse, ei jäta seda lohakile, kui jätab - see ei ole mees!) - endast lugupidav mees ei võta seda koormat, olles ise mitteliiderlik - ei kujuta, et mingi oss on naisest üle käinud ja seemne külvanud ja nüüd peab korralik seda mäda siis kasvatama? Sorry, mõtelda tulnuks, kui püksid jalast võeti...
e
Et/ 17. jaanuar 2017, 09:32
Aga kommentaarist 17.00 ei peaks ju olema väga raske aru saada, aga tundub, et kõiki ja kõike halvustavale ja millegipärast ainult kehvas seltskonnas liikuva inimese jaoks on keeruline natuke avaramalt mõelda ja laiemat pilti näha.
r
rix/ 17. jaanuar 2017, 12:35
Nõustun Heh. iga! Eks siin kommides kumab paraku nii mõnegi pettunud ja lastega maha jäetud ahistava tädi kibestumus. Ma mõtsin just sama teemat, mida kirjeldad, et sõprade ees oleks ilgelt piinlik mingit lastega naist tutvustada. Hoidku veel selle eest, et sihuke jälitama hakkab hiljem. Ei tahakski võõraste laste plära kuulata päevast päeva. Õnneks ei ole eestist kadunud kenad ning andekad LASTETA naised!
A
..../ 17. jaanuar 2017, 12:52
Arvan, et igaüks suhtub probleemi oma kogemuselt. Mõned siin räägivad ilmselt omadest kogemustest, ehk sellistest naistest, kes teismelisena hakanud lapsi saama ja üle 9 klassi haridust ei oma ja teised, kes sellises seltskonnas ei liigu.
a
Agale/ 17. jaanuar 2017, 10:35
Kohe näha, et sa oled üks neist mahajäetud naistest ja veel lastega ka. Tead, head naist ei jäta mitte üks mees maha ja siin pole mingit vahet, kas on lapsed või mitte. Inimesed loevad, kuidas mees-naine omavahel klapivad ja elu jagavad. Kui mehe-naise vahel on armastus, siis on ka lastel hea selles peres kasvada. Mis lolli iba sa ajad, et kui mees püsiks pere juures??? Kui naine on halb, siis ei ole ühelgi mehel kohustust selle pere juures püsida. Ja ka vastupidi, muide! Siin ongi sulle loogika, et vägisi kedagi kinni ei hoia. Igal inimesel, nii mehel, kui naisel on õigus lahkuda mittetoimivast suhtest ja mitte üks laps kinni ei hoia! Ära ole nii sinisilmne.
j
Just/ 17. jaanuar 2017, 14:23
Naine muutub halvaks ja sobimatuks peale mitme lapse sündi, kui vaba aega ja raha on vähemaks jäänud ja kohustusi palju. Siis osad mehed leiavad kohe, et oma naine halb ja särasilmne neiuke kuskil ööklubis on eluarmastus ja see kõige-kõigem ( kui lapsed ja kohustused tulevad ja elu enam nii lõbus ei ole, siis muidugi muutub ka see uus naine halvaks, kes enam kuhugi ei kõlba ).
p
Peeter I/ 17. jaanuar 2017, 15:34
...ära otsi omale õigustusi :) 14.23, olen oma naisega 9 aastat koos elanud , viimased 3 aastat abielus ja oleme 2 lapse vanemad. Esimese lapse sündimise järel tundsin naise vastu midagi veel suuremat, ei oska selgitada. i- le sai justkui täpp peale ja sobimatusest ei olnud juttugi. Ta on sama kaunis ja meeldiv, kui alati, kõik need 9 aastat juba. Ma arvan, et need naised, kes peale lapse saamist sobimatuks muutuvad mehele, olid seda juba enne lapse saamist. Uskuge, laps ei muuda mitte midagi. Ehk siis kui sobimatu naine saab lapse, paneb see teistpidi i- le täpi ja annab mehele teadmise, et jah, selle naisega ma ei soovi oma elu jagada. Ja seda ka, et olgu uus naine leitud ööklubist või mõnest mõistlikumast kohast, ei pea kõik inimesed omavahel otsekohe lapsi saama! Mees ja naine pole loodud ainuüksi paljunemiseks. Ja seda enam, kui näiteks kummalgi juba laps olemas. Sa tundud olema väga lihsameelne ja tundud ahistaja profiilile suht sobiv olevat...
e
Ei noh just/ 17. jaanuar 2017, 16:13
Kirjeldasin siin nn ossimentaliteediga meeste mõttemaailma, aga suuremal ośal kommentaatoritest ja ka 15.34 on raske aru saada, et siin toimub arutelu ja kõik ei kirjelda omaenda elu, vaid on suutelised kõrvaltvaatajatena probleemi üle arutlema. Kui arutelu käiks näiteks kodutute üle ja ma arvamust avaldaks, kas siis saadaks mõni mulle juba ööbimiskohtade aadresse ???
r
rootsist/ 16. jaanuar 2017, 12:48
Kes natukenegi psühholoogiaga kursis teab, et absoluutselt igasugune ahistaja on äärmiselt ohtlik inimene! Siin ei ole vahet, kas tema ahistab kirja teel, telefoni teel või lausa käib kannul. See on diagnoos ja suur haigus. Ahistajad ei anna endale aru normaalsetest asjadest, näiteks sellest, et vägisi s.t ahistades ja pealekäimisega ei saa teisele armsake, ega kalliks, vaid vastupidi! Ja nii need lollikesed jooksevad peag avastu seina. Miks nad on ohtlikud? Sest iial ei või teada, mis sündmus hullumeelsel potikaane pealt ära lööb. Sellised inimesed on vabalt võimelised ka teiste elu kallale kippuma, seepärast ongi ohtlikud ja sellesse tuleb suhtuda äärmiselt tõsiselt. Rootsis on ahistamine juba 1980 datest karistatav kuritegu.
y
Yuyu/ 16. jaanuar 2017, 12:15
Panen armunud inimestele südamele, et võtke ometi aega! Need ebastabiilse inimese halvad ja väga halvad küljed kooruvad tegelikult üsna pea välja. Ei ole kellelgi nii kiire, et esimese poole aasta jooksul tuleb kogu elu paika panna, a laa kokku kolida, kiiresti laps saada, abielluda...Jälgige natuke inimest kõrvalt, mis elu ta elanud on, kes ta sõbrad on, mis suhted on tal oma perega! Eriti lihtne on sellistest aru saada, kellel on erinevate inimestega mitu last, miks on nende kõigiga lahku mindud? Punase tulukese peaks kohe põlema panema, et see nö hull on kõigi oma laste vanematega, ehk siis endiste kaaslastega äärmiselt halvas, konfliktses suhtes! Reegline on sellisel inimesel ka oma kolleegidega ja ülemustega kuhjaga probleeme ning erimeelsusi. Lihtne reegel on see, et ebastabiilsel inimesel on KÕIGIGA probleeme- sest asi on temas! Hoidke ometi eemale sellisest ja jätke sinnapaika enne, kui hilja!
a
Aga naised/ 16. jaanuar 2017, 12:30
ütlevad, et vaadata tuleb südamega, sest mõistust neil pole.
e
Et/ 16. jaanuar 2017, 13:19
Huvitav kuidas mõni mees ainult ilma mõistuseta naistega kokku juhtub ?
e
Einz/ 16. jaanuar 2017, 13:30
Juhtub kahjuks. Selle kohta öeldakse pimedusega löödud. Mu naabrimees oli kunagi paar kuud mingi kena, kuid totaalselt ebastabiilse eidega koos, kellel lisaks veel mitu last sabas lohises. Ma küll rääkisin, et ole normaalne, sellest ei tule elu, mees! Kuidas see eit seal käis ja korraldas kõike, ei taha meenutadagi. Õnneks tuli mõistus pähe ja jättis selle segase maha. No see polnud normaalne naine, helistas mehe sõpradele, korraldas mõttetuid asju täiesti ja lisaks ahistas ka. Olen ise näinud teda naabrimehe maja ümber luusimas, kui naabrimees asju ajamas. Ütlesin, et tehku kaebus!
a
Ahsoo/ 16. jaanuar 2017, 15:18
Kui naised sobimatu mehe otsa komistavad või naisi ahistatakse, siis on naised ise süüdi ja rumalad aga mees vaeseke lihtsalt 'pimedusega löödud' ja ikka naised süüdi ?
n
17. jaanuar 2017, 00:38
Naiae aju on ca 400 gr kergem inimese omast
n
Noo/ 17. jaanuar 2017, 09:33
Ja milline normaalne naine peaks tahtma sellise suhtumise ja arusaamisega mehega olla ?
n
noole/ 17. jaanuar 2017, 10:42
Ole rahulik, mahajäetud naist lastega ei taha nii ehk naa mitte keegi, isegi vanad joodikud ja ossidki mitte. Kui keegi tahab paar korda k...i teha, seda võib juhtuda. Aga võtta mingi mõttetu lastemamma, teiste meeste poolt hakkama pandud lastega...otsi lolli! Ma veel võtaksin 1 lapsega naise, aga tõesti peaks väga normaalne inimene olema ja laps kasvatatud, mitte mingi hüperaktiivne ja sõnakuulmatu tüütus. Kui naine on osanud oma last kasvatada, on see juba tõestus mõistlikust naisest. Aga mitme lapsega üksik naine...see ei näita muud, kui naise nõrgamõistuslikkust, järelikult normaalsed mehed käivad sellisest suure kaarega mööda!
e
Et/ 17. jaanuar 2017, 14:16
Võiks teada, et hüperaktiivsus on haigus, mitte kasvatamatus. Ja oleneb ehk ikka põhjusest, mis naine üksi, või on liiga raske aru saada, et näiteks leseksjäämine ei ole märk naise 'nõrgamõistuslikkusest'.
n
Noo/ 17. jaanuar 2017, 14:58
Olengi täitsa rahulik, sest õnneks võin väljaspool kommentaariumit endale lubada suhtlemist intelligentsete ja meeldivate inimestega
ä
ärme/ 17. jaanuar 2017, 15:36
räägi eranditest. Leseks jäänud naine, kel 5 last erinevate meestega...Ee, kõik 5 meest said traagiliselt surma? Hahahaa!
a
Aga/ 17. jaanuar 2017, 16:16
Miks ei või rääkida eranditest? Ilmselt mõtlemisvõimelised inimesed ei üldista kõiki olukordi ühe näitaja alla.
N
..../ 18. jaanuar 2017, 08:52
No see peab ikka seltskond olema, kus liigutakse, et sellise suhtumine välja kujunenud.
s
See jutt kohati ei päde./ 16. jaanuar 2017, 12:58
Naised kipuvad seda ajama, kogu aeg, see aga kipub loksuma sinna välja, et see venitamine on põhjuseks miks need jamad tekivad. Olgu siis nii, et naine ütlebki kohe, et tahab mingi 2-3a lihtsalt lulli lüüa, täna minuga välja tulla, kuid kui helistan nädala pärast, selgub, et jõlgutakse juba teises seltskonnas - miks peaks niisugust inimest usaldama?
Olen seda aastate jooksul eesti naistest näinud - nii tavaline, nii igapäevane ja mitte ainsat erinevat. Ainult jooksmine, siia ja sinna. Täna siin, homme seal. Usaldust see ei tekita.
Olen elus 2-3 inimest kohanud kellest ootad enamat, kellega koos tahaks peret, kellega tundub koos tore. Samas on need ikka osutunud tühjadeks, mõttetuteks naisteks. Millest need rumalad mõtted, et lollitan meest, mees loodab ja usub, naine aga laseb siin omale keerata ning seal omale keerata. Te võite sinisilmselt arvata, et saate siis õnnelikuks. Tegelikult te ei saa, teist saavad need vinguviiulid kes kiunuvad kui halvad mehed teil on, kes teid peksavad ja petavad. Te olete selles ainult ise süüdi. Mitte keegi ei ole teieeest selles süüdi kui te ise elate valede visioonide järgi.
Normaalne (loe: mees kes hoiab, mees kes suhtes olles ei vaata kõrvalt sest - ta ON MEES kes on lojaalne ja kel on eneseväärikus!) mees näiteks mingi ossi tehtud lapsega naise poole isegi ei vaata, põhjus ei ole selles, et see mees ei taha last kasvatada, põhjus on selles, et normaalne mees ei võta ossi ärareostatud kaltsu maast üles. Naine kes on ossiga lapse teinud ja siis oss kadunud, ilma ajuta naine järelikult - mida sa teed niisugusega? Mida peaks normaalne mees niisugusega tegema? Normaalne mees ei taha mingit meritähte sest mida sa niisuguse lohakaga teed - paljalt mõte peletab eemale, kui palju ja missugused lontrused niisugusest üle on käinud...ossimentaliteediga üksikemmed aga seda ei adu :)
t
to see jutt .../ 16. jaanuar 2017, 13:30
Ainult sinu kommentaari järgi otsustades ei imesta ma mitte üks raas, et naised sinuga pikemalt tegemist ei taha teha.
Asi pole mitte selles, et nad tahaksid siia-sinna joosta, vaid et nad tahavad sinust kaugemale joosta.
Ja väga õigesti teevad!
õ
õigust räägid/ 16. jaanuar 2017, 13:34
...Mingi suvamehega tehtud laps ütleb naise kohta nii mõndagi, et siis naine oli ise peast kana! Aga kui veelmitu tatikat, erinevate meestega??? Ma ei kujuta ette, milline mees nii loll on...Ja just naised, kes on sellised kergemeelsed ja samas ka ahistavalt tüütud ning ebastabiilsed. Miks me ei näe selliseid mehi? Lastekarjaga mehi, kes ahistavad...
n
Noo/ 16. jaanuar 2017, 14:14
Ja need on siis targad ja toredad mehed, kes rumalukestele süüdimatult aina lapsi teevad ja siis jälle järgmise samasuguse naise juurde jalutavad ?
s
Siiri/ 17. jaanuar 2017, 10:45
Ära aja naerna, 14.14- mehed, kes süüdimatult lapsi teevad??? Kulla inimene, kas naised ei peaks soovimatu rasestumise eest hea seisma? Eriti, kui paar last juba olemas. Tead, enamus meestel on ikka suht suva, sest ega nemad ei sünnita- sünnitab ikka naine ja mahajäetuna kasvatab, katab ja toidab oma last ikka naine, üksi! Kes siin rumaluke on? Õige, selline naine ongi.
j
Jaa-jaa/ 17. jaanuar 2017, 10:50
Ja see mees, kes läheb süüdimatult 2-3-4 lapselise naise juurde ja ühtegi kaitsevahendit ei kasuta, on muidugi intelligentne, hooliv ja endast lugupidav ?
d
D.D/ 17. jaanuar 2017, 11:42
See mees tahtis lihtsalt seksi saada, sa sellele ei mõelnud :) loogika ütleb, et mitme lapsega naine oleks pidanud ikka küll mitu korda mõtlema, on talle veel ühte titte tarvis? mees kasutab naise ära ja läheb minema, kui naine enam ei sobi. See, kas mees on hooliv ja intelligentne, khmm...mõne normaalse naise jaoks äkki tõesti on, lihtsalt sina ei sobinud talle. Sama mees võib mõnda naist madratsina kasutada ja teist naist kohelda, kui printsessi. Su aju suudab välja kalkuleerida, kellest see sõltub? Naisest endast!
j
Jaa-jaa/ 17. jaanuar 2017, 11:56
Kas on väga raske aru saada, et siin toimub arutelu, mitte isikliku elu laialijagamine. Võib-olla mõned ei suuda laiemat pilti näha ega suuda argumenteerida aga kommentaari sügavamast mõttest aru saamata labaselt isiklikuks muutuda, see on ikka tase omaette.
a
Ah.../ 17. jaanuar 2017, 12:21
...ärge, mehed jamage ka lihtsalt seksi pärast nende titemammadega! Pärast krt klammerduvad külge ja ei saagi enam lahti :-( Nüüd õnneks see seadust olemas. Neid eitesid keegi ju nii ehk naa ei taha ja kui korraks huvi üles näitad, oled lõksus, noh. Selline eit mõtleb, et ongi really elu armastus
j
Jah/ 17. jaanuar 2017, 15:37
Arvan küll, et normaalsed mehed hoolivad ja hoolitsevad, et nad oma lapsi suvalise naisega ei saaks ja siis on need teised, kes süüdimatult lapsi teevad.
ä
ära siis/ 17. jaanuar 2017, 15:57
lase omale last teha suvalisel mehel! No ei ole mees süüdi, kui tal voodis on lõdva püksikummiga, andke andeks, lastesaamise masin.
m
Ma / 18. jaanuar 2017, 08:54
Ei saagi lasta endale last teha, vaid teen neid ise ja hoolin ja hoolitsen ka.
m
Mida pagan/ 16. jaanuar 2017, 13:00
;Mida paganat - kas mõni mu kommentaar jõuab siia ka nähtavale? Ma võin minna siis fb kaudu kirjutada, seal saan ma ütelda seda mida mõtlen, ilma ilustamata. Iga kommi mingi tr0pp moderaator tuleb n. .ima? Mis toimub? Mis sõnavabadusest me räägime - kuu jooksul mingi 20-30 kommi millest lõviosa on k0hitsetavad mo deraatori poolt? Kes see mode on? Ma tahaks kohtuda, teeks s..aga üks-ühele!
s
16. jaanuar 2017, 16:06
Selge, ega mitme lapsega maha jāetud naist taha niigi keegi.
s
selleks/ 16. jaanuar 2017, 12:03
et sellist asja ei juhtuks, võtke suhteid pinnapealselt ja neisse ei tohi ei vaimselt ega materiaalselt midagi investeerida. võin praegusest naisest pauguga lahku minna ja ei mäleta teda isegi homme enam. samas oli kunagi kole küll, kui esimene naine koos mu varandusega minema läks. seega iga väikegi lugupidamatuse märk naise poolt ja tema tagumikul oleks kohe sinu jalajälg, mitte vastupidi.
o
oh/ 16. jaanuar 2017, 12:13
Ja milleks üldse elada kellegagi koos, keda homme isegi ei mäleta ? Ja naine mõtleb ka - võtke suhteid pinnapealselt ja neisse ei tohi ei vaimselt ega materiaalselt midagi investeerida. võin praegusest MEHEST pauguga lahku minna ja ei mäleta teda isegi homme enam ...
Aga naise puhul 12.03 sellist suhtumist ilmselt heaks ei kiida ?
a
aga/ 16. jaanuar 2017, 12:18
mis sa elad naisega. keda homme enam ei mäleta ? võta siis suur koer parem. vahet seal sinu-suguse jaoks enam ?
a
A/ 16. jaanuar 2017, 16:15
Mina elan naisega tasuta seksi pärast.muu mind ta juures ei huvita.vahest räägid,mida kõrvad kuulda tahavad,teed paar odavat kinki ja elu missugune.
t
to:A/ 16. jaanuar 2017, 16:26
Tegelt ka? Sul endal nagu nats igav ei ole sellist elu elada? Muu peale odava seksi ei huvita üldse :D Ma usun, et see naine elab sinuga siis ka nt odava pinna või mingi muu mõttetu asja pärast- 2 ühesugust :D Mõistlik inimene (kui just peas midagi korrast ära ei ole) ei viitsi päris kindlasti sellist mõttetut ja igavat elu elada...
v
17. jaanuar 2017, 00:42
Vōiks vahel arvelaua vōtta ja summeerida need odavad seksilood, siis saad aru, et prostituudid on odavamad ja selge see, et huvitavamad.
j
Jah/ 17. jaanuar 2017, 09:35
Nojah, mida keegi ewlamisväärseks eluks peab.
v
vanaisa/ 17. jaanuar 2017, 10:51
Kummaline jutt sellel, kes kirjutab, et odava seksi pärast elab! Tundub, et see mingi tigeda naise kirjutatud, kes mehi absoluutselt ei tunne. Las ma valgustan natukene. Vaata, kui mees elab aastaid ühe naisega koos ja on õnnelik, paistab see kaugele ja ju on siis seks mitte odav, nagu sina loodad, vaid täiuslik. Ja kui mees pole eluga rahul, ta petab, on õnnetu ja selline elu lõpeb peagi. Ah jaa, on veel mehi, kes nagu sa kirjutad soovivad küll odavat seksi, kuid kohustustevabalt! Mees pole nii loll, et seksi pärast kellegagi koos olla...palju lihtsam on elada üksi ja kasutada üheöösuhteid, mis on kohustustevaba ja tihti tõepoolest odav, ag avähemasti saab vaheldust, ega pea kellelegi aru andma!

h
hmmm/ 16. jaanuar 2017, 12:00
Pole tähtis,kas mees või naine, kes ahistab ja jälitab, jõhkrutseb, ta peaks arvestama sellega, et varem või hiljem tuleb tal seista näoga tõe suunas, et abielu,kooselu või suhe laguneb tema teguviisi pärast niikuinii. Samas peaks isik, kellel kallal selline asi toime pannakse koheselt ka lahku minema, ära minema või teise välja viskama,kes ahistab. Resoluutselt.
S
:)/ 16. jaanuar 2017, 11:58
See on ühe poole versioon juttust teist pole ja ei saagi teada kas see üldse t6de on.
K
:(/ 16. jaanuar 2017, 12:17
Kulla inimene, 11:58 ahistamises ei ole ühte või teist poolt! Ahistajal ei ole mitte mingisugust õigustust oma tegevusele, ei mingit. Ahistamine on vaimne tasakaalutus, haigus!
m
mees/ 16. jaanuar 2017, 11:54
ahistamisi on teisigi. suur viga oleks, kui kriminaliseeritakse ainult mehe selline tegevus. mul on näiteks venelasest naaber, kes 6 aastat juba tegeleb minu jälitamise ja ahistamisega ning politseilt pole siiani mingit abi saanud, ainult idiootsed põhjendused.
l
Lõpuks ometi!/ 16. jaanuar 2017, 11:52
Ärapõlatud eksnaised, kellel peas luul, et mees, kes maha jättis on nende "love of life", on kordades hullemad! Helistavad, jälitavad, ahistavad jne, aastaid on võimelised seda tegema, mis näitab, et tegemist on vaimselt ebastabiilse isikuga. Ükskõik, kui valus ka pole, kui maha jäetakse, on normaalse ja hullu erinevus see, et normaalne inimene nutab mõnda aega ja lõpuks siiski lepib olukorraga ning otsib omale elueesmärgiks midagi muud: laps, tööle keskendumine, sõbrad, remont jne...kuni elu viib kellegi teisega kokku. Ebastabiilne isik seab aga eesmärgiks oma eksi jälitamise ja ahistamise, elu põrguks tegemise...Selline peabki karistatud saama ja teistele häbiks olema!
o
oooooo/ 16. jaanuar 2017, 12:00
Ebastabiilne isik vajab arstiabi kehale- psüühikale ja hingehoidu.
j
jah.../ 16. jaanuar 2017, 12:19
...minupoolest võib ka kinnisesse hullumajja panna, vahet pole, kas vangla või hullar. Kahjuks eestis ei rahasta keegi hullumeelsete hoidmist kinnises asutuses, seepärast on ainus mõistlik koht vangla + kopsakas rahatrahv kannatanule + töölt vallandamine ja eluaegne lähenemiskeeld ahistatud isiku suhtes!
m
mida siin ikka/ 16. jaanuar 2017, 11:47
Soovitaks sel naisel peeglisse vaadata, viga, et niisuguse üles korjas on ikka temas endas. Kedagi ei saa süüdistada.
Naised ise manipuleerivad meestega uskumatult palju, loodetakse ühe käest suurt rahakotti, teise käest prii elamist jne, kolmas või neljas on kes lastakse ilma midagi saamata (mingi oss, mõttetu ilma ajudeta tätokaid täis kärakas, kellel ei olekski midagi anda) augu juurde ja siis pärast need kellelt ongi oodatud, et peab andma ja kellelt ongi saadud, need siis vales kasvatagu. Phtüi, tüüpiline eesti naise käitumine. Pärast mees igas liigutuses süüdi.
e
Ei noh/ 16. jaanuar 2017, 12:17
Naine süüdi, kui meest tahab, naine süüdi, kui meest ei taha, naine süüdi, kui teda ei taheta, naine süüdi, kui teda tahetakse, naine süüdi, kui mees rumal, naine süüdi, kui mees lausa hull ? Aga mehed ei tee kunagi midagi valesti ?
r
Raivo/ 16. jaanuar 2017, 11:26
Lihtsam oleks olnud vara ära jagada ja nelja tuule poole minna.
e
16. jaanuar 2017, 11:31
k
kannatanu/ 16. jaanuar 2017, 11:05
Tundub, et sellistel meestel on ühine ajukeemia häire.Nii väga üks ühele on mõned lood, et see ei saa teisiti olla.Minu hull võttis isegi kunagi oranži postkasti tänavalt maha,sest oli näinud mind sinna kirja libistamas.Sellest sain aru, kui leidsin oma kirja tema asjade hulgast!
u
ugrimugri/ 16. jaanuar 2017, 11:45
Ah mida, puhas vale see jutt, iga eestlane teab, et selleks on võimelised ainult moslemid,
a
Aili/ 16. jaanuar 2017, 11:55
Hahaa, ma sulle näitan moslemit. Eestlaste hulgas samuti vaimselt haigeid inimesi, hulle eksnaisi ja ka mehi! Millal see seadus jõustub ja kui karmid karistused? Süsteemne helistamine ja meilidega pommitamine on ikka väga ränk ahistamine, rääkimata konkreetsest jälitamisest. Hea, et sellised närakad lõpuks karistada saavad!
t
tänan, Aili/ 16. jaanuar 2017, 13:23
Seda kommentaari ma kindlasti salvestan ja esitan järgmise moslemiteemaliste artikli kommentaariumis. Kuigi ma kahtlustan, et sind kohe sõimatakse moslemite madratsiks ja kõhualuseks, reeglina nii ta on.
k
kle/ 16. jaanuar 2017, 13:38
sa 13.23 katsu teemas püsida. Mis madratsiks? Artiklis on juttu ahistamisest üleüldiselt. Tõesti oled nii soe, et usud tõemeeli, et ainult moslemid on võimalised ahistama? Avaldan sulle saladuse: kõik maailma rahvused on selleks võimelised, kas tead! See on psühholoogiline hälve!
t
to kannatanu/ 16. jaanuar 2017, 18:41
huvitav, kuidas sa küll oma kirja tema asjadest leidsid, mis asja sul üldse tema asjades tuhnida oli... ? äkki olete ikka ühtesorti teineteise ahistajad vöi et sa olid oma kahtlustamistega- nuhkimistega ise sinu suhtes käitumises süüdi....
1
18:41-le/ 16. jaanuar 2017, 20:34
Täielik ahistajamõtlemine on sul.
h
Heh/ 16. jaanuar 2017, 10:43
aga rääkimised ja rääkimisel on suur vahe. Kas kirjutad netis või mujal vastassoost "sõbraga" nii, et see on tavaline neutraalne tekst või see jätab teistele, eriti abikaasale - kaasale - poissõbrale mulje kui flirtimisest ja miilustamisest`? Jagad oma "sõbraga" iga hetke mida teed ja kus käid, samas kui oma kaasale annad napisõnalise - "hästi" vastuseid või ei jaga enda tegemisi temaga üldse?
Naisel tasuks ikka endal ka peeglisse vaadata, kui mees armukadedaks saab.
n
no aga,/ 16. jaanuar 2017, 11:08
siis ju ongi õige aeg laiali minna, kui naine ei oska sinu meele järgi olla ega käituda.
Peaksid hoopis kergendatult ohkama, et kolekollist lahti saad, mitte tema prügikastis tuhnima ja ähvardama. Kas tõesti nii madal enesehinnang, et ronid või prügikasti ja hoiad naist või vägisi ja hirmuga enda küljes, kuna üksi olla ei oska, aga uut kaaslast arvatavasti ei leia kuna endast halvasti mõtled? Katsu oma minapilti veidi turgutada! Aga selleks peaksid hoopis sina ise peeglisse vaatama ja küsima otse, miks sinul mees nii madal enesehinnang ajal, kus naisi meestest oluliselt rohkem.
v
16. jaanuar 2017, 11:26
Vāga lihtne, naisele paat ja mehele aerud, sōudke edasi.
v
16. jaanuar 2017, 11:31
või naabrimees vahendajaks ...
n
no aga 11,26/ 16. jaanuar 2017, 11:45
Kas see mees, kes paati ei ostnud, loodab seda naise prügikastist leida või?
No ikka väga absurdseks kisub see manipuleerimine. See ongi nende jälitajameeste ühine nimetaja, aina mingit tarbetut kõrvalvahtu üles kloppida, et mitte asja tuumaga tegeleda. Ei saa ju jälitamist lõpetada, kuna vaja paat prügikastist leida, aerudest rääkimata:)
m
16. jaanuar 2017, 11:24
Mitte kui, vaid kuidas tahtsid vast kirjutada.

õ
õige mees/ 16. jaanuar 2017, 10:32
mul ainult siiani neli eksnaist ... kui peaks neid kõiki jälitama ... ei jätku raha et palgata kolm piilurit juurde ning on vaja oma praegast noort naist ka valvata ... mõtlema paneb juba ...
k
kaastundlik/ 16. jaanuar 2017, 11:46
oh sa vaeseke, kui loll sa oled, juba 4 korda astunud ämbrisse
o
ongi nii/ 16. jaanuar 2017, 10:12
ja kui veel laps ka on, siis hakkab last ka jälitama. sest, kui seni lapse vastu huvi ei tundnud, siis nüüd äkki on tunded tärganud ja tal on õigus oma lapsega kokku saada. õudne.
a
aiku/ 16. jaanuar 2017, 09:52
naised võivad samamoodi ja veel hulleminigi omi ekse taga ajada ja ahistada.loodetavasti kehtib seadus ka nende kohta,mitte ainult meeste.
e
Ei noh/ 16. jaanuar 2017, 10:13
Kas päriselt ka on võimalik, et keegi tõemeeli midagi sellist seaduse kehtimise kohta küsib ?
t
tita/ 16. jaanuar 2017, 11:47
ja järelikult meestel on automaatselt lubatud, eks ju
m
16. jaanuar 2017, 08:57
millest see tuleb, et mõnedel inimestel enam justkui üldse eneseväärikust ei ole?
k
16. jaanuar 2017, 09:05
Kūsi seda naistelt, kes oma meestega manupuleerivad.
k
Kas/ 16. jaanuar 2017, 09:50
Huvitav mõttekäik, kui armukade ja ahistav mees maha jäetakse, siis naine on manipuleerija ? No selle peale ikka annab tulla.
t
To kas/ 16. jaanuar 2017, 10:31
Kui naine, kellega sa kooselu oled alustanud, kes sulle truudust on vandunud ja maailma lōpuni on omast vabast tahtest on seda soovinud, ūhel heal hetkel ei ole enam ja salaja ajab kellegiga kōrvalsuhet ja seda isegi mitmel liinil. Finantseerib meie ūhiskassast armukest. Et mitte liialdada, siis olen vāhemalt 100 erineva abielunaisega maganud, kel mees ōōvahetuses, Soomes vōi kus iganes. On ka selliseid olnud, kel ainult pool tundi aega, aga seda head asja peab saama. Eri omapārane juhus oli ūhe piloodi abikaasaga, kelle mees oli kindlas kohas, ōhus, ja seega oli aega tāpselt kolm tundi.
e
Et/ 16. jaanuar 2017, 11:03
Teemaks on peale suhte lõpetamist mehe poolt teostatav jälitustegevus ja ahistamine, aga mõned suudavad ikka ainult naisi süüdistada. Pole siis midagi imestada, kui tõelised suhted ei toimi ja peab ainult soovunelmate või halva seltskonnaga leppima.
1
10,31/ 16. jaanuar 2017, 11:14
ära aja lora, nutulaulik.
Kelle pärast sa nüüd muretsed täpsemalt? Aina kepsutad abielunaistega ja samas muretsed nende naiste meeste pärast? Et seepärast teedki neile sarvi, et samal ajal keegi teine teha ei saaks? Või kus see loogikakoht nüüd on? Kuule, lõpeta need muinasjutud, kõik ju suured inimesed siin, naljakas noh.
l
16. jaanuar 2017, 11:52
Loogika on selles, et ega mina ainuke ole, kes neid kargutanud. See lugu peab ka noortele poistele ōpetlik olema, et āra sa naist elus vōtta.
1
11,52/ 16. jaanuar 2017, 12:17
Ma hoopis sinust aru ei saa. Neid naisi sina põlgad, nende naisi haletsed, aga armuintiimsust jagad põlastusväärsetega, et aina nutad aga kargutad.
Sinu lugu peaks olema õpetlik hoopis noortele naistele, et ei tasu tegemist teha pläraläraleenudega, kes seksi vihkavad, aga käivad ikka haigusi küla pealt kokku kogumas. Ei mingit eetikat ega puhtuse-truuduse hoidu, võimalusel teeb isegi sõbrale sarved, abikaasast rääkimata. Ja jutuhaisu ka kohe kauemaks.
Aru ma ei saa, kuidas üks kaka suudab uskuda, et tema koge selles p.sameres (milles talle viibida meeldib) vähem kaka on?
e
16. jaanuar 2017, 16:23
Ei olegi mingi etalon. Abielunaiste % minu suhetes ulatub 10- 15 kanti. Igatahes tuleb osata koheselt aru saada, kust saab, olgu ta siis kogenud vōi noor kogenemata, kōik nad selleks sobivad.
a
ab / 16. jaanuar 2017, 08:55
t
tigekala/ 16. jaanuar 2017, 09:28
seda on väga vaja, et sellised ebanormaalsed jälitajad ja nuhkijad paika panna.
c
cc/ 16. jaanuar 2017, 07:54
Kuidas meil selle võrdõigusega nüüdsiis on? Vaimne terror, väljapressimised, mõnitamised, jne. Või siiski siin ei ole ikkagi kohta võrdõigusele? teate sõbrad, igal olukorral on kaks suhteliselt võrdset osapoolt, seega ei ole vaja luua siin kuvandit, et "õrnem pool" jne.
j
Jah/ 16. jaanuar 2017, 08:59
Ja näiteks roolijoodikut, kes teisele otsa sõidab, ei tohiks ka karistada, sest ' teine suhteliselt võrdne osapool ju ka sõitis' ???? Või arvab CC, et seadus hakkab ainult ühele sugupoolele kehtima, et tema arvates võrdõiguslikkust riivatakse ?
t
Täiesti/ 16. jaanuar 2017, 09:05
t
tigekala/ 16. jaanuar 2017, 09:30
täiesti sobilik võrdlus. antud loos naine lõpetas suhte, aga mees ei suutnud sellega leppida. halvast suhtest peabki lahkuma ja kui suhe on otsas, siis hoia mokk maas ja tegele muude asjadega. kui naine on ikka nii paha, manipuleerija ja vaimne terrorist, siis tuleb ta lihtsalt maha jätta, mitte hakata peksma, sõimama või jälitama. lihtne.
t
tigekala/ 16. jaanuar 2017, 09:32
täiesti sobilik võrdlus. kui naine on nii paha, vaimne terrorist ja väljapressija, siis tuleb suhe lõpetada ja minema kõndida. ei ole õigustust ei peksmisele ega maniakaalsele jälitamisele. antud loos naine lõpetas suhte, aga mees ei suutnud leppida, vaid hakkas jälitama. mingu ravile.
a
arv/ 16. jaanuar 2017, 09:47
Jah, kui roolijoodikuga sõidab kaasa teine inimene siis peaks ta samuti karistada saama.
o
On/ 16. jaanuar 2017, 10:28
Olemas selline asi nagu ülekantud tähendus.
e
16. jaanuar 2017, 10:33
e
Et/ 16. jaanuar 2017, 11:04
Kui natuke mõelda, ehk on siis arusaadav, mida öelda taheti.
t
16. jaanuar 2017, 11:15
n
nurrmees/ 16. jaanuar 2017, 07:52
neid mehi kutsutakse uksekraapijateks. kui pikalt saadetakse, siis käivad nagu lambad ümber maja hiilimas ja saadavad südantl'hestavaid smse. naeruväärsed tegelased.
z
Zz/ 16. jaanuar 2017, 07:23
..ebaseaduslik lukuabi kasutamjne..on ju sissemurdmine..miks politsei komentaari ei ole..
t
tigekala/ 16. jaanuar 2017, 10:16
oh oleks see vaid nii ...

m
midasee/ 16. jaanuar 2017, 06:32
mees siis pidanuks tegema ,kui naine petab?...
meest ei aita keegi,,isegi turvakodu neile pole ,,,
saab alimendid kaela ja mõnitada pealekauba.
t
tigekala/ 16. jaanuar 2017, 09:40
jäta naine maha. igal juhul parem kui eneseväärikus kaotada.
k
Kärnaneärni/ 16. jaanuar 2017, 10:09
Meestele pole turvakodu vaja kuna nad tugevamad ja viskavad naise välja
j
Jah/ 16. jaanuar 2017, 10:18
Kui on meestel suur vajadus turvakodu järele, siis võiks ju asja käsile võtta ja see luua.
e
16. jaanuar 2017, 10:35
Enamus naisi petab, aga see lool , kes vahele jāāb , peabki peksa saama.
e
Et/ 16. jaanuar 2017, 12:19
Sellise mõtteviisi puhul pole midagi imestada, et naised teisi mehi eelistavad.
e
Eestis võib kõike teha/ 16. jaanuar 2017, 05:55
tolareerime edasi, kuni rikastume
e
ebatolerantne/ 16. jaanuar 2017, 06:32
ei või ju kõike, näiteks foobik ei või olla, juhul, kui satud olema is la mo foo bik. no ja rahvuslane ei või olla, kohe oled ra ss ist. tõde ka ei tohi öelda, siis pead vihakõnet.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee