Krimi

Pealtnägijad elustasid ülekäigurajal autolt löögi saanud meest (35)

Liis Vaksmann, 13. jaanuar 2017 11:02
Abivalmid inimesed tõttasid sõiduautolt löögi saanud mehele appiFoto: PPA
Täna hommikul juhtus Tallinnas Rannamõisa teel Haabersti bussipeatuse juures liiklusõnnetus, kus sõiduauto juht sõitis otsa jalakäijale. Autolt löögi saanud meest elustati õnnetust pealt näinud inimeste poolt.

Mõnikümmend minutit pärast kaheksat juhtus Haabersti tänav 1 juures liiklusõnnetus, kus esialgsetel andmetel sai reguleerimata vöötrajal kõndinud 70-aastane mees sõiduautolt Volkswagen löögi. 

Samal teemal

Esialgsetel andmetel oli Volkswageni juht parasjagu rida vahetamas, kui ta sõitis reguleerimata ülekäigurajal teed ületanud meesterahvale otsa, kes kaotas teadvuse, kellele osutasid sündmuskohal olnud inimesed esmaabi ning ta tuli teadvusele. Kiirabi toimetas eaka mehe haiglasse, kus selguvad tema täpsed vigastused. Volkswagenit juhtinud 39-aastane naine oli kaine. 

Põhja prefektuuri avariiteenistuse vanem Tanel Pajumaa ütles, et uurimise alguses on raske öelda, mis õnnetuse põhjustas. „Kokkupõrke ajal oli veel hämar ning mõned kümned meetrit enne ülekäigurada on paremkurv. Nüüd on menetlejate töö välja selgitada, mis täpselt juhtus,“ rääkis Pajumaa.

Korrakaitsja sõnul ei ole välistatud, et õnnetus võis juhtuda tähelepanematusest. “Õnnetuspaigas on liiklus intensiivne ning ümberringi toimuvat peavad jälgima nii juhid kui ka jalakäijad. Mööda Paldiski maanteed Tabasalu poole liikuvad juhid reastuvad reguleerimata ülekäiguraja läheduses vasakpoolsele sõidurajale, kuid seda tehes ei saa tähelepanuta jätta ülekäigurada ja liikuvaid jalakäijaid,“ ütles Pajumaa.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee