Eesti uudised

"Erivajadus ei tee kedagi teistest halvemaks. Jah, ma lonkan ja olen ehk tervest inimesest aeglasem, aga mis sellest siis on?" (3)

LISA KOMMENTAAR

Arvamus 13. jaanuar 2017 13:22
Tegelikult keegi ei vaata halvustava pilguga, millest selline arvamus? Pigem aidatakse vajadusel.
invaliid 13. jaanuar 2017 12:26
Mina küll nii optimistlik ei ole. Vägagi takistab. Elan üksi ja ma ei pääse oma ratastooliga iseseisvalt mitte trepist allagi. Karkudega küll komberdan alla, kuid ukse esisest pingist ilma ratastoolita kaugemale ei jõua. Ning sellel pingilgi on mõtet vaid suvel. Talvel on seal lumehang.
Omavalitsus ja sotsiaalabi? Heal juhul saan vallalt transporti vaid arsti juures käimiseks. Aga kui peaks olema vaja kuus mitu korda arstidel käia, siis vaadatakse varsti viltu. Et peale sinu on meil teisi abivajajaid ka. Ning nii võib ilmagi jääda, on juhtunud. Et lihtsalt pole võimalust. Varem oli olukord veidi parem kuid mõne aasta tagune valdade liitumine tõi lubatud olude paranemise asemel juurde vaid ametnikke - abivallavanemaid, peaspetsialiste ning spetsialiste, Kuid konkreetne abi osutav sotsiaaltöötaja ja auto on ikka sama. Kuigi tööpõld laienes mitmekordselt. Mida siis veel uus sundliitmine kaasa võib tuua? Optimismist on asi kaugel.
ants 13. jaanuar 2017 11:02