Eesti uudised

Aasta šovinist Martin Helme: See on auväärne tiitel!

Maarit Stepanov, 12. jaanuar 2017 04:00

5 KOMMENTAARI

t
tigekala/ 16. jaanuar 2017 16:58
ja siis imestatakse, miks naised eestist minema jooksevad ... selliste paksude valgete pealike aeg on ümber, kes ainult näpuga näidata ja kamandada ja osatada oskavad.
k
Kuidas võtta/ 12. jaanuar 2017 13:35
Ristiisa on ka väga austusväärne tiitel. Aga selle sisu sõltub suuresti sellest, kelle kohta seda kasutatakse. Kui šovinistiks kutustakse kedagi, kes ühiskonna dogmasid lammutab, võib Helmega nõustuda. Kui aga ühiskonna dogmasid lammutatakse ühiskonna destabiliseerimise või mõne sõbraliku naabri huvides, tuleb asja üle veel mõtelda.
r
Ruts/ 12. jaanuar 2017 08:54
tehke mis tahate, aga mulle ekre ja vabaerakond meeldivad, sest nad on ainukesed kes oma käitumiste ja väljaütlemistega näitavad meie ühiskonna kitsaskohti, nende ütlused kõlavad küll vahel halvasti ja võivad haiget teha, aga samas on need õiged. edu neile tulevastel valimistel ;)
e
erik/ 12. jaanuar 2017 17:38
Taovad seda populismi trummi. Aga kuidas valdasid vägisi maarahva tahtevastaselt ühendatakse, siis on suud vett täis.
t
tigekala/ 16. jaanuar 2017 16:51
vallad, kus valitsust on rohkem kui valitsetavaid, on jätkusuutmatud ja tulebki kokku liita. minu arvates piisaks eestis täiesti maakondadest, valdasid lihtsalt pole vaja. on vaja maavalitsuse rakukesi kohapeale, selget ülesannete jaotust ja mitte mingit siukest olukorda, kus suurim tööandja vallas ongi vallavalitsus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee