Krimi

Oma naist põlema panna tahtnud sõjapõgenikku ootab ikkagi vangipõli? (54)

Karoliina Vasli, 11. jaanuar 2017 16:36
Pilt on illustreeriv! Foto: Marianne Loorents
Kui vahepeal paistis, et Süüriast pärit Samer Khtab pääseb õõvastava vägivallatsemise kiuste peagi vahi alt ehk saab tingimisi vangistuse, siis nüüd on olukord muutunud.

Meedias on varasemalt kajastatud, et väidetavalt sidus Haapsalus elanud Khtab mullu novembris peretüli käigus oma naise radiaatori külge, kallas ta süütevedelikuga üle ning ähvardas ta põlema panna. Õnneks sekkus pere tugiisik. See kirjeldus pärineb riigikogulase Henn Põlluaasa (EKRE) suust, prokuratuur pole süüdistuse täpsemaid detaile avaldanud.

Veel eelmisel nädalal oli seis selline, et kriminaalmenetlus päädib kokkuleppemenetlusega ning Khtab saab tingimisi vangistuse. Kohtuistung oli täna. 

Lääne ringkonnaprokuratuuri nõunik Annely Erm kinnitab Õhtulehele, et otsust kohtunik täna ei langetanud. "Kuna pärast materjalide kohtusse saatmist on prokuratuur saanud täiendavat informatsiooni seoses riigi poolt kohaldatavate meetmetega, mis puudutavad süüdistatava rahvusvahelise kaitse staatust, loobus prokurör süüdistuskokkuleppest ja läheb selle kriminaalmenetlusega edasi üldmenetluses," ütleb ta.

Samal teemal

23.11.2017
Naist põlema panna ähvardanud süürlane sai vanglast välja
17.05.2017
Algas kohus naist süüdata ähvardanud pagulase üle
20.03.2017
IRL ja EKRE soovivad pagulaste vastuvõtmist Eestisse peatada
31.12.2016
Naise põlema panna tahtnud sõjapõgenik pääseb vabadusse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee