Krimi

Oma naist põlema panna tahtnud sõjapõgenikku ootab ikkagi vangipõli? (54)

Karoliina Vasli, 11. jaanuar 2017, 16:36
Pilt on illustreeriv! Foto: Marianne Loorents
Kui vahepeal paistis, et Süüriast pärit Samer Khtab pääseb õõvastava vägivallatsemise kiuste peagi vahi alt ehk saab tingimisi vangistuse, siis nüüd on olukord muutunud.

Meedias on varasemalt kajastatud, et väidetavalt sidus Haapsalus elanud Khtab mullu novembris peretüli käigus oma naise radiaatori külge, kallas ta süütevedelikuga üle ning ähvardas ta põlema panna. Õnneks sekkus pere tugiisik. See kirjeldus pärineb riigikogulase Henn Põlluaasa (EKRE) suust, prokuratuur pole süüdistuse täpsemaid detaile avaldanud.

Veel eelmisel nädalal oli seis selline, et kriminaalmenetlus päädib kokkuleppemenetlusega ning Khtab saab tingimisi vangistuse. Kohtuistung oli täna. 

Lääne ringkonnaprokuratuuri nõunik Annely Erm kinnitab Õhtulehele, et otsust kohtunik täna ei langetanud. "Kuna pärast materjalide kohtusse saatmist on prokuratuur saanud täiendavat informatsiooni seoses riigi poolt kohaldatavate meetmetega, mis puudutavad süüdistatava rahvusvahelise kaitse staatust, loobus prokurör süüdistuskokkuleppest ja läheb selle kriminaalmenetlusega edasi üldmenetluses," ütleb ta.

Samal teemal

23. november 2017, 11:29
Naist põlema panna ähvardanud süürlane sai vanglast välja
17. mai 2017, 04:00
Algas kohus naist süüdata ähvardanud pagulase üle
20. märts 2017, 23:24
IRL ja EKRE soovivad pagulaste vastuvõtmist Eestisse peatada
31. detsember 2016, 16:42
Naise põlema panna tahtnud sõjapõgenik pääseb vabadusse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee