Eesti uudised

NAABRINAINE: "Tegin oma toa ukse lahti, et näha, mis toimub, kui ninna lõi jube hais!" (156)

Katrin Helend-Aaviku, 11. jaanuar 2017, 04:00
KODUAKEN: Selle Juurus sotsiaalkorteritega maja teise korruse akna taga elas teadmata aja oma väljaheidete sees 80. aastates vanaproua. Aidata ta end ei lubanud. Alles kolmandal korral võttis kiirabi ta kaasa.Foto: Katrin Helend-Aaviku

MIKS EI MÄRGATUD? Armetus seisus eakas proua oli teadmata aja oma korteris väljaheidete sees. 

"See oli lihtsalt kohutav vaatepilt! Ta lamas voodis oma väljaheidete sees!" ahastab Juurus sotsiaalkorteritega majas elav naine, rääkides naabrist, vanemast prouast, kes oli sellises üliarmetus seisus kes teab kui kaua. Kohale kutsutud kiirabi võttis õnnetukese kaasa alles kolmandal korral vallaametniku, perearsti ja politsei juuresolekul, sest ta keeldus algul abist. 

Raplamaal Juuru aleviku peatänavast vaid veidi kõrval, vallamajast üle tee kiviviske kaugusel seisab suur luitunud kahekorruseline puumaja, milles on suuremalt jaolt sotsiaalkorterid. See kannab rahva seas nime Õnne 13. Samanimelises teleseriaalis elas selle aadressiga maja teisel korrusel proua Alma, siinse teisel korrusel aga 80. aastates vanaproua Liide, kes oli tõenäoliselt pikka aega väga armetus seisus. Kui kaua täpselt, ei tea.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee