ARMASTUS VÕI PRIIPÄÄSE EUROOPASSE: Seda, kas tutvus luuakse õilsatel või omakasupüüdlikel eesmärkidel, on keeruline tuvastada. Küll aga peaks olema tähelepanelik igaüks, kellele pakutakse abiellumise eest näiteks raha.Foto: Tiina Kõrtsini (Fotolavastus)
Kristiina Tilk 10. jaanuar 2017 04:00
Skype’is sõlmitud tutvus viis kiire abieluni. Mees kadus pärast lapse sündi jäljetult.

Skype’is sõlmitud tutvus viis kiire abieluni. Mees kadus pärast lapse sündi jäljetult.

Paljulapseline eestlanna ütleb, et oli siinsetes meestes pettunud, kui tutvus internetis nigeerlasega ja sõitis kähku Küprosele temaga abielluma. Mees kadus pärast lapse sündi kõigi nelja tuule poole, aga naine kinnitab seni, et neil oli tõeline armastus ja kui mees uuesti välja ilmuks, siis võtaks ta kohe tagasi. 

"Inimese, kellega tahaks koos olla, tunneb igaüks ära. Piisab, kui talle silma vaadata. Siin ei ole midagi pistmist rahvuse ega keeleoskusega," leiab Virve ning just silmad ongi esimene, mida ta nelja aasta eest ootamatult tema elektronpostkasti potsatanud kirja saatja puhul märkas. "Suured ja tumedad, sügavad silmad. Armusin ainuüksi nendesse. Lisaks võlus mind mehe tõmmu nahk. Olin kuulnud, et sellised mehed on temperamentsed ja väga kirglikud."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (332)

vikivillem 14. jaanuar 2017 22:13
No mis teha, kui valge naise jalgevahe pidevalt sügeleb ja mustal mehel nõuab last püksist aina mahalaadimist. Igati inimlik reageering ju, et rahuldavad suure mõnuga teineteist. Ise arvavad, et see ongi armastus. Äratundmisele ärkavad siis, kui mõnupidu läbi ja peab hakkama tagajärgedega tegelema. Laps küpsema pandud, vaja on raha ja turvatunnet, armastus ei tule enam meeldegi ja valitsuski ei reageeri ega aita...
Tagajärgedele hakkavad alles siis mõtlema, kui titt
saa aru 16. jaanuar 2017 21:03
Kogu see teema on hirmsate inetute tüsedate naiste teema, enamus eesti mehi neid ei taha. Pole veel näinud isegi keskpärast naist tõmmu mehega.
Must ei muutu nii ruttu valgeks 12. jaanuar 2017 21:42
Kuidas tal õnnestus nii ruttu su seeliku alla pugeda.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS