Eesti uudised

Nigeeria mehe kaunid silmad tõotasid naise arvates eluõnne, aga võta näpust… (332)

Kristiina Tilk, 10. jaanuar 2017 04:00
ARMASTUS VÕI PRIIPÄÄSE EUROOPASSE: Seda, kas tutvus luuakse õilsatel või omakasupüüdlikel eesmärkidel, on keeruline tuvastada. Küll aga peaks olema tähelepanelik igaüks, kellele pakutakse abiellumise eest näiteks raha.Foto: Tiina Kõrtsini (Fotolavastus)

Skype’is sõlmitud tutvus viis kiire abieluni. Mees kadus pärast lapse sündi jäljetult.

Paljulapseline eestlanna ütleb, et oli siinsetes meestes pettunud, kui tutvus internetis nigeerlasega ja sõitis kähku Küprosele temaga abielluma. Mees kadus pärast lapse sündi kõigi nelja tuule poole, aga naine kinnitab seni, et neil oli tõeline armastus ja kui mees uuesti välja ilmuks, siis võtaks ta kohe tagasi. 

"Inimese, kellega tahaks koos olla, tunneb igaüks ära. Piisab, kui talle silma vaadata. Siin ei ole midagi pistmist rahvuse ega keeleoskusega," leiab Virve ning just silmad ongi esimene, mida ta nelja aasta eest ootamatult tema elektronpostkasti potsatanud kirja saatja puhul märkas. "Suured ja tumedad, sügavad silmad. Armusin ainuüksi nendesse. Lisaks võlus mind mehe tõmmu nahk. Olin kuulnud, et sellised mehed on temperamentsed ja väga kirglikud."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.05.2017
Mesimagusad sõnad ja karm tegelikkus
12.03.2014
Fiktiivabielude karm reaalsus: Eesti tüdrukud on valmis end 1000 euro eest maha müüma

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee