Maailm

Jeruusalemmas veoautoga rahvahulka sõitnud mees oli ISISe toetaja

Toimetas Piret Pappel, 9. jaanuar 2017 08:21

6 KOMMENTAARI

o
Oletatavalt/ 10. jaanuar 2017 01:36
Mitte kindlalt. ISIS ründab tsiviile nagu IDF keda ta okupeeritud aladel ründas.
a
arvestades,/ 9. jaanuar 2017 15:09
et Jõule ja Aastavahetust pidasid miljardid inimesed, võiks öelda - hea et niigi läts. Kõigile kulub vahepeal veidi pidu ja tralli ära, mitte ootama peale surma seda paradiisi. Reinas oli ju ka araabia taustaga noored lõbutsemas. Mulle tundub, et neil endil pole pidupäevi ollagi ja need ka ainult meestele. Alkoholi tootmiseks pole neil neid teravilju ja muid värke lihtsalt olnud. kuid on ju kõvad rohtude kasvatajad, need ajavad meeled hoopis hulluks.
Vahel imestad, kuidas seal Lõuna-Ameerikas need karnevalid nii hästi lähevad, seal ju sadu tuhandeid paljaid naisi.
l
9. jaanuar 2017 22:02
lõuna-ameerikas pole tšurbanne,enamus on katoliiklased,s.t.kristlased.
k
kaastunne omastele/ 9. jaanuar 2017 09:01
Ja meie n,n president isegi kaastunnet ei avalda.
j
jaan/ 9. jaanuar 2017 09:19
Kas peaks? Võib-olla selles teemas on vaikus mõistlikum tõesti. Vastamisi olid terrorist ja sõdurid. Siis peaks iga konflikti korral selliste rünnakute kohta muudkui saatma kaastundeavaldusi küll Iraaki, Türki ja Sudaani.
m
9. jaanuar 2017 08:43
Mida külvad, seda lõikad. Üheltpoolt saab näidata seda kui jäledat kuritegu (Palestiina terrorist sõitis Jeruusalemmas rahva sekka). Teisalt, kui sõjas aset leidvat lahingut, vabadustvõitlust (Iisraeli poolt okupeeritud Ida-Jeruusalemmas ebaseaduslikult viibinud juudiarmee sõdurid sattusid vastasseisu kohalikega...). On ju natuke erinevad laused, aga mõlemad on õiged?