Eesti uudised

Haigla pääses kahjunõudest – patsient tembeldati krooniliseks kukkujaks!

Juhan Haravee, 9. jaanuar 2017 04:00

21 KOMMENTAARI

e
enda/ 10. jaanuar 2017 22:13
arust kukkusin ka libedaga rohkem kui vaja, aga nüüd olen peale harjutamist hakanud alateaduslikult telemarki tegema!
s
sorry/ 10. jaanuar 2017 22:19
eelmistest põrutustest põhjendatuna jäi mul ,,v" täht vahele ja õigem oleks seega lugeda ,,alateadvuslikult", kes viitsib...
k
kliini/ 10. jaanuar 2017 04:50
Minule öeldi, et lodiluu murd on luude hõrenemine.
p
Pihkva Oblast/ 9. jaanuar 2017 16:58
eestlane ongi krooniline kukkuja ja eriti talvel. Kõnniteed on kukkujate jaoks selliselt loodud.
a
Arst Jaanika Palksaar/ 9. jaanuar 2017 15:01
kirjutab paberile mida tahab. Kui perearsti vahetasin, anti mulle patakas pabereid kātte. Lugesin neid ja loen sealt enda kohta, et olen kindla elu ja tōōkohata, ōōbin korrusmajade keldrites asuvates soojussōlmedes. Minu elulooga, kel oma pere, ilus elamine, pidev tōō, ei sobi kirjutatu sugugi kokku. Kust kūll arstil Jaanika Palksaarel selline fantaasialaine.
r
9. jaanuar 2017 17:35
Rohkem nagu skisofreenia.
p
/// 9. jaanuar 2017 19:36
puhas muidugi, ainult kuidas saab skisofreenik arstina tōōtada.
s
10. jaanuar 2017 10:21
See oleks tõepoolest huvitav ka patsientidel lugeda, mida nad sinna oma arvutisse kirjutavad. Nii palju kui on arstide vigadest meedias juttu, mitte üks neist ei tunnista oma vigu. Isegi patsiendi kusejuhad läbi lõiganud Fertilitase arst ei tunnista ennast süüdi.
p
PERH-is/ 9. jaanuar 2017 14:42
juhtub haiguslugudes nii mõndagi - aga patsient tegelikult ei tea üldse, mida arstid sinna tema teadmata tema kohta kirjutanud on! Täiesti juhuslikult sain ise teada, mis üks arst mulle haiguseks oli kirjutanud (juba 7 aastat tagasi!) - mida mul iial pole olnud, pole eriarsti juures käinud, perearst pole kunagi diagnoosinud, pole mulle kunagi diagnoosina öeldud ning millele puudub igasugune vihje ka tolleaegsel paberkaardil! Ja mine siis ja tõesta, et sa pole kaamel! Mõnel juhul võib aga selline valediagnoos osutuda eluohtlikuks - kiirabi saab ju väljakutse korral kõigepealt teada info väljakutsuja haiguste kohta! Ja kui patsiendil on näiteks insult või infarkt, siis saadud eelinfost kiirabi ka lähtub!!!
p
Pole hullu/ 9. jaanuar 2017 13:18
Mind kirjutati peale koljuluumurdu nādala pārast tōōle. Hiljem arsti ekspertiisi paberitelt loen, et patsient tahtis tōōle minna. Patsient peatraumaga vōib soovida veel enamatki. Alles kuus aastat hiljem diagnoositi traumajārgne raske ajukahjustus ja māārati 90 % tōōvōimetus ( 10 % tōōvōimet ) ja raske puue.
n
noonii/ 9. jaanuar 2017 12:12
KÕik osapooled tuleb ära kuulata ja siis otsustada, tollele prouale oleks vaja ka kõik analüüsid teha, luutihedus ja soteporoos jne...Arstid teevad tööd tellija materjalist, arst ple seega saan kommenteerida. Kondid ja luud on üldse keeruline kokku panna. Igal juhul vanad inimesed, kellel enam luud ja liikmed pile tugevad, segamas kas liigne kehakaal, pea ringlemine või ka liigne enesekindlus, et saan lähen ja teen...Aja vastu ei saa, oled sa siis 17, 20 või 40 aastat meditsiinis töötanud vananed ikka nagu kõik teisedki.
u
upa/ 9. jaanuar 2017 11:33
Mis te nüüd! Jälle teavad ajakirjanik ja kohtunik paremini arstidest, kuidas luud murduvad. Varsti lülitub diagnoosimisse, ravisse ja "tembeldamisse" ka Töötukassa. Ei tea, mis spetsialistid seal siis on, poliitikud või avalike asjade haldurid, keda teatavasti on massiliselt kõrgkoolides produtseeritud. Psüühilised haigused on , muide, olemas.

m
muki/ 9. jaanuar 2017 11:31
Eesti meditsiinis käivad asjad nagu kaubanduseski. Viisin hiljuti saapapaari poodi tagasi, mille ainult ühel kontsal hakkas värv maha kooruma. Pood väitis mulle enesekindlalt, et ma käin ühe jalaga rentslis koguaeg :D :D
t
tüüpiline Eesti/ 9. jaanuar 2017 11:16
Misiganes jama ka poleks - jäid rohelise tulega ülekäigurajal teed ületades auto alla, vägistati oma kodumaja trepikojas, ostsid poest praagiksosutunud teleka, julged arste liiga sageli tülitada - süüdi oled ikka ja ainult sina ise!
j
jaan/ 9. jaanuar 2017 09:49
alati ju süüdistatakse patsienti, kui muu ei aita siis tembeldatakse närvihaigeks
k
kadri/ 9. jaanuar 2017 09:55
Mitte alati,vahel on kukkuja krooniline kukkuja ja haigla tembeldatakse süüdlaseks!
s
9. jaanuar 2017 17:41
Siis on vale diaagnoos, kui inimene kogu aeg kukub ja ennast sellega vigastab, aga siis on ka teised iseloomulikud vigastused kukkumisest.
l
loen vaid siin avaldatut, ei maksa.../ 9. jaanuar 2017 11:17
...kuid staažkas meditsiiniõde teab ise ka, et metalloseosünteesi plaat ravivõimlemisega mitte kuidagi lahti ei saa tulla. Meedia tegutseb kroonilise meedikute laimajana, miks küll?
r
10. jaanuar 2017 20:34
Rakveres ruulib edukas tandem Kullerkupp - Tandre. Kullerkupp on siseosakonnajuhataja, kui on raske haigusjuhtum, mida diagnoosida ei osata, siis helistab Kullerkupp Tandrele, kes kiirelt kohale tuleb ja patsiendi vaimuhaigeks tunnistab. Seega saab Kullerkupp, kes riigipalgal, probleemi kaelast ja Tandre, kel erapraksis, saab omale kliendi juurde.
Need kaks arsti on sel moel sandistanud juba mitmeid mitmeid inimesi.
r
Ringkaitse/ 9. jaanuar 2017 09:42
Väga tuttav situatsioon: meie pereisal paigaldati PERH-is reieluu killulise murru pärast ühendav metallplaat.Paari kuu pärast lubasid arstid hakata jalale ka toetuma ja siis plaat murdus. Järgmisel operatsioonil selgus tõsiasi, et ühendatud luuotsad olid 1,5 cm vahega - sorry aga ise te oma keharaskusega selle plaadi ju murdsite! Millise nipiga oleks pidanud kasvatama 1,5 cm luurakkusid??
Süüdi jäi ikkagi patsient. Rääkimata haava unustatud tampoonidest, millele leiti ka väga kergelt vabandus,Invaliidsus oligi tagatud.
k
kas ikka tõesti?/ 9. jaanuar 2017 09:56
Kaitseväelane,ära plära.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee