Maailm

Arstid: massimõrvar Manson on opereerimiseks liiga nõrk

Toimetas Piret Kütt, 8. jaanuar 2017 08:44

23 KOMMENTAARI

j
jorr/ 8. jaanuar 2017 23:32
Massimõrval on siiski ülepakutud väljend, sest vangi mõisteti ta vaid siis 1 mõrva eest.
Küll oli tal tuttavaid, kes ka olid kurjategijad ja teda peetakse nende mõjutajateks, aga kõhtu poolt on tõestatud vaid 1 tapmine ja ohvri nimi oli Sharon Tate.
See on üsna levinud info. Kes tahab, googeldab ja leiab lisainfot.
Teda võib kahtlustada veel mõnes tapmises, aga tõestatud ja süüdi mõistetud on ikkagi vaid 1 juhtumi eest.
J
!/ 9. jaanuar 2017 19:27
Jah, tema ise enamasti oma käsi ei määrinud, tema jagas käske ning juhendeid. Musta töö tegid ära jumalapoja fanaatilised ja hullutatud naisjüngrid.
e
erki kangro/ 8. jaanuar 2017 20:09
Seda meest tuleks opereerida nüri noaga ja ilma tuimestuseta.
S
!/ 8. jaanuar 2017 16:10
See foto on hästi välja valitud, tõelise jumalapoja vääriline. Tema näol peegeldub lausa pühalikkus ja rahu, patuse inimkonna pealt vaatamine ning kannatus ja mure selle pärast.
a
8. jaanuar 2017 15:50
Arvata võib, kui seedeprobleemid, siis on mehe s.tarida kogu aeg järel kõvast taha saamisest.
v
Viktor K ...sepp/ 8. jaanuar 2017 12:35
i
isikud,/ 8. jaanuar 2017 12:03
kes tõstavad käe ühiskonna vastu, ei tohiks osa saada ühiskonna hüvedest.
r
realist/ 8. jaanuar 2017 11:44
Ja see on nüüd siis uudis, mida ma teadma peaksin?
j
J../ 8. jaanuar 2017 11:40
Igaks juhuks võiks pikendada elupäevi niipalju kui saab...muidu äkki ongi reinkarnatsioon olemas ja tuleb veel vaba mehena põrgust tagasi,uusi kuritegusid hauduma... :)

t
Tuleb opereerida/ 8. jaanuar 2017 11:28
Nõrk küll aga tuleb kastreerida, muidu võib mõne veel nõrgema vägistada ja seejärel kägistada.
t
TT/ 8. jaanuar 2017 10:49
Pange nöör kaela sellele kollile.
v
viljandlane/ 8. jaanuar 2017 10:05
Kas keegi teab,missugused olid Mansoni motiivid nende mõrvade sooritamiseks?Pidevalt räägitakse ,,kurikuulus,kõige jõhkram kurjategija,,jne.,kuid ei räägita,miks ta ja tema jüngrid seda kõike tegid!Paljudele oli Breiviki tegu samuti mõistatuseks,kuid nüüd aktsepteerib enamik inimesi juba seda,ehkki avalikult sellest ei pasundata!
g
google/ 8. jaanuar 2017 10:20
otsingust oled midagi kuulnud?
o
Otsing/ 8. jaanuar 2017 13:38
annab tulemusi,mida see Manson tegi,kuid mitte seda,miks ta seda tegi!
m
manson/ 8. jaanuar 2017 12:52
tappis 8 ndat kuud raseda Sharon Tate .minu tolleaegse iidoli .las mädaneb vanglas .mitteinimene
e
eelmisele/ 8. jaanuar 2017 23:33
sa oled siis ikka väga vana.
t
To eelmisele/ 10. jaanuar 2017 04:14
Aga sina nähtavasti mingi ülinoor?
v
Viljandlsele/ 8. jaanuar 2017 16:50
Too Charles Manson oli halvast perekonnast pärit pätipoiss, kes juba nooruses korduvalt kasvatus ning karistusasutustes kinni istus. 60-ndate lõpul lõi ta oma polügaamse "perekonna".mille moodustasid mitmesugused rahuloleatud ja hüsteerilised noored naised ja tüdrukud. Manson kuulutas end uueks Jeesuseks, jumala pojaks. Väites, et tema seekordne missioon on tapmine. Tema eesmärk oli üleriikliku rassisõja sütitamine. Selleks tappis ta oma jõuguga väga julmalt nii musti kui valgeid. Sündmuskohtadesse jäeti verega kirjutatud sõnumid. Musta laiba juure olid need rassistlikud, et neegreid raevu ja kättemaksule kihutada. Valgete tapmise korral olid laused aga valgeid rassiste mõnitavad ja musti ülistavad, et kuritöö arvataks neegrite kaela. Tema kuulsaim ohver oli tollane kuulus näitlejatar, 26 aastane ja 8-ndat kuud rase Sharon Tate. Kinnivõtmisel leiti Mansoni juures märkmk, kus olid alles ette plaanitavate järgmise ohvrite nimed ja kavandid, kuidas neid võiks piinata ning tappa. Tapakandidaatide nimekirjas olevat leidunud ka näiteks maailmkuulus neegermuusik ja džässiartist Louis Armstrong. Tema nime juurde olevat olnud märgitud, et mees tuleb jalgupidi üles riputada ning temalt nahk elusalt maha nülgida. Kusjuures see pidavat toimuma lõbusa muusika saatel. Saatemuusikaks pidid saama Armstrongi enda lõbusad muusikapalad.
Tema naistejõuk, vähemasti mõned selle liikmed jätkasid hiljemgi kuritegusid. Nad külastasid sageli vanglas oma jumalikku juhti ja õpetajat. Üks tema jõugu naisaktiviste üritas pärast järjekordset vanglakülastust tappa revolvrist lähiilasuga tollast USA presidenti, kuid ei jõudnudki tulistada, Üks presidenti saatev erariides ihukaitseagent suutis daamil enne lasku välkkiire liigutusega relva käest lüüa.
v
viljandlane-le/ 9. jaanuar 2017 10:52
Motiiv oli võim panna teisi enda perverssusi läbi viima---tavaline sektivärk.
T
!!!/ 8. jaanuar 2017 10:00
Too vennike kuulutas end omal ajal ju uueks Jeesuseks, jumala pojaks. Kes seekord nõudis enda ümber koondatud naisjüngritelt aga verd, mõrvu j.n.e. Mees saisurmanuhtluse, kuid teatavasti USA-s võib täideviimisega venitada aastaid, vahel aastakümneidki. Ja siis tuli vahepeal see surmanuhtluse kaotamine, nii et kõik juba surmanuhtlust ootajad said armu - see asendati eluaegsega. Nii ka Mansoni puhul. Mõne aasta pärast tuli jänkirahval küll aru pähe tagasi ja surmanuhtlus taastati. Kuid kellel oli see juba eluaegseks muudetud, nendel see eluaegseks jäetigi. Muuseas, Manson jätkas vanglastki oma naisjõugu juhendamist (külastused!) ja ilmselt oli segatud ka presidendile sooritatud ebaõnnestunud atendaadikatsesse (üritaja oli tema kunagine aktiivne jõuguliige, tema alaline vaglakülastaja.) Kas sel "jumala pojal" poleks juba aeg selle tänamatu planeedi tolm jalgadelt pühkida ning oma taevas isa juurde tagasi pöörduda? Niigi on siia juba liig kauaks tolgedamajäänud. 82 aastat juba.
k
8. jaanuar 2017 10:23
I
!!!/ 8. jaanuar 2017 15:58
Igatahes tollest isehakanud "jumalapojast" oluliselt noorem. Kuid mitte päris tatikaskah enam mitte. Nii et mäletan üsna hästi, mida 70-80 ndatel meedias kirjutati. Ning mälu üle ei kurda, skleroosi ja altsheimerit ei põe,
t
to !!!/ 8. jaanuar 2017 10:26
Selle pärast seda operatsiooni ei tehtutki, et liiga kauaks tolgendama jäänud. Ei ole ta nii nõrk midagi.