Reis

"Sotšis ja Gruusias on märksa parem suusatada, Itaalia unustaksin üldse ära." (5)

Aigi Viira, Piret Parik , 7. jaanuar 2017 04:00
GONDLIVAADE KRASNAJA POLJANALE: Säärane on Venemaa populaarsesse suusakuurorti saabuja mulje gondli aknast. Läikima löödud vaatepilti ilmestavad punaka kummikattega teed, mis Pai sõnul kõndija jalge all vetruvad. «Isegi jalutuskäik on ses paigas puhkajaile võimalikullt mugavaks tehtud!» Foto: Meelis Pai

Pärast käiku Itaalia, Austria, Soome ja teistesse Euroopa kõrgelt hinnatud suusakuurortidesse, võttis agar mäesuusataja Meelis Pai mullu koos sõpruskonnaga ette reisi Sotši. Sel aastal katsetab sama seltskond Gruusia lumiseid nõlvu. Ning on enam kui rahul. "Itaalia unustaksin üldse ära, sest Sotšis ja Gruusias on märksa odavam ja parem suusatada!"

Kui Euroopa suusakeskustes hinnad Pai sõnul vaid kasvavad, siis teeninduse kvaliteet ehk majutuse ja toidu tase kahanevad. "Sotšis ja eriti Gruusias nähakse turisti saamiseks aga palju vaeva."

Alternatiivpaiku katsetanud Pai, kes käib poegadega igal aastal suusamägedel, ütles pärast Sotši-kogemust, et tulevikuski rihib ta ägedate mägede ja odavate hindade poole.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.12.2016
Lizi Gugušvili | Aastavahetus Gruusia moodi
25.12.2016
Itaalia Alpides päästeti 2500 meetri kõrguselt köisraudteelt 150 suusatajat
10.12.2016
MÄELE! Kuutsemäe ja V-Munamägi lähevad üle uuele piletisüsteemile
19.11.2016
Sinustki võib saada SUUSAHUNT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee