Maailm

Charles Mansoni tegemised vanglas: voodoo-nukud, relvad ja saeterad (2)

Toimetas Piret Kütt, 6. jaanuar 2017, 11:28
Charles MansonFoto: Reuters / Scanpix
Ohtlik kurjategija Charles Manson (82), kes sel nädalal California vanglast haiglasse toimetati, on trellide taga toime pannud üle saja distsiplinaarrikkumise.

Näiteks on ta visanud vanglatöötajate suunas kuuma kohvi, sülitanud nende peale, lisaks meisterdanud voodoo-nukke, vahendab Daily Mail. Samuti on ta osalenud vanglasisestes kallaletungides, omanud relva ja telefoni, väidavad ametnikud. Tema kongist on leitud lisaks marihuaanale ja LSD-le ka saetera.

Samal teemal

Mansonile, kes toimetati haiglasse seedetrakti verejooksu tõttu, on arvukate mõrvade eest mõistetud üheksa eluaegset vanglakaristust

1969. aastal pani ta kahe päeva jooksul oma kaasosalistega toime seitse julma mõrva. Üks ohvritest oli Roman Polanski lapseootel abikaasa Sharon Tate. 

Aprillis jõudis rahvusvahelistesse uudistesse mõrvamüsteerium, mille keskmes oli eestlanna Reet Jürvetson. 19aastaselt perekonna silmist kadunud Reet mõrvati elajalikult Los Angelese kuulsal Mulholland Drive’il. Tema isik selgus aga alles 46 aastat hiljem. Spekuleeritakse, et ka selle mõrva taga võis olla Charles Mansoni jõuk.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee