Eesti uudised

Lisatud Toobali selgitus

Toobal loobus hobustest ja sisenes matuseärisse? Toobal: ei vasta tõele (26)

Delfi, 6. jaanuar 2017 10:28
Foto: Teet Malsroos
Keskerakonna endine peasekretär, senini erakonna ridades figureeriv Priit Toobal müüs mullu novembri lõpus asutatud Kuusiku Talli osakud aastaid hobustega tegelenud Mihkel Raudsepale, kirjutab Ärileht.

Alates 31. oktoobrist on Kuusiku Talli ainus osanik ja juhatuse liige, reformierakondlane Raudsepp.

Samal teemal

Toobal ei teinud ettevõtlusega siiski päriselt lõpparvet. Mullu juuni keskel asutas Toobal koos Raudsepa ja Aivar Roobiga osaühingu Hästund. Selle sissemakset tegemata asutatud äriühingu põhitegevusala on äriregistri järgi muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine.

Refereeritud artikli täistekst Ärilehes.

Oma Facebooki kontol täpsustas Toobal, et on Kildu ratsakeskus-külalistemajas jätkuvalt vägagi tegev -  ta pole küll juhatuse liiga ega osanik, kuid on ettevõtte tegevjuht ja veab ratsakeskuse projekti Mihkel Raudseppaga koos. Lisaks on neil Mihkliga koos ka OÜ Hästund, mille põhitegevusalaks saab plaanide kohaselt olema hobuvarustuse ja ratsaniku varustuse tootmine. Selles projektis on kolmandaks partneriks Aivar Roop, kuid ettevõtte on nad mõneks ajaks tahaplaanile jätnud."Aga tõesti on ka lisaks uus valdkond, mida me samuti koos Mihkliga teeme - avame 23. jaanuaril Suure-Jaanis tavandibüroo Rahula. Hakkame pakkuma tavandi täisteenust ja oleme inimestele igati abiks kurva sündmuse, matuste, korraldamisel," kirjutab Toobal oma kontol. 

Samal teemal

23.07.2017
FOTOD | Ekspoliitik Priit Toobal laiendab matuseäri
18.03.2017
Ekspoliitik Priit Toobal tabati autoroolist jääknähtudega
24.00.2017
MATUSEÄRIMEES TOOBAL: tahan, et kodukandis oleks mugav elu