Maailm

Kaks meest ja kaks naist piinasid erivajadustega meest ning tegid sellest Facebookis otseülekande

Toimetas Liivi Sõrmus, 5. jaanuar 2017 19:27

24 KOMMENTAARI

p
Peavoolumeedia tulemus/ 9. jaanuar 2017 00:10
Kõik see on peavoolumeedias korrutatava tulemus - mustadele on selgeks tehtud, et ainult valged on rassistid ja teisesuunalist rassismi pole olemas... Meeleavalduste (loe: tänaval märatsemise) käigus põletatakse ja rüüstatakse terveid linnaosi - süüdi on valgete rõhumine. Must politseinik laseb tulevahetuse käigus maha musta kriminaali - meedia süüdistab valgeid politseinikuid. Chickagos tapetakse iga päev kaks musta (must->must mõrv) ja sellest ei räägita. Antud näite puhul politsei esindaja ütles pressikonverentsil, et "lapsed teevad rumalusi" (tegin ka noorena rumalusi, aga ei mäleta, et oleks kedagi 48ks tunniks kinni sidunud ja vanematelt lunaraha nõudnud). Ja meedias üles astuvad tegelased ütlevad, et kiiresti järeldusi teha ei saa, et äkki tegemist polnud siiski rassismist motiveeritud kuriteoga. Mingite numbrite järgi on usa peavoolumeedia usaldusväärsus rahva seas langenud 7%-ni. Huvitav, kui suur see number Eestis on. Ilmselt suurem, aga kas peaks? Alustades ERR-iga avaldatakse kõigis põhilistes portaalides tõlkeuudiseid, mis pärinevad nendest samadest allikatest, mida USA kohalikud elanikud enam ei usalda - New Your Times, CNN, CBS, NBC, Fox, Wall Street Journal, jms. Pole ime, et käibele on tulnud termin "lame stream media" mis ehk eesti analoogias võiks olla väljend "veavoolumeedia".
a
ASi selline siis:/ 6. jaanuar 2017 15:10
"Kaks noormeest ja kaks neiut peksid ja mõnitasid Chicagos suhtlusvõrgustiku Facebook otseülekandes puudega valget meest, sõimasid teda rassistlike väljenditega, lõikusid noaga ja sundisid jooma tualetipotist. Piinamine kestis tunde.
“F*** white people!” ja “F*** Donald Trump!” võib kuulda noori karjumas – valades välja viha valgete inimeste ja vastvalitud presidendi peale. Noa ähvardusel sunniti ohvrit teatud hetkel Trumpi needma."
s
6. jaanuar 2017 14:08
sellised need Trumpi vastased siis ongi.
t
../ 6. jaanuar 2017 12:00
täielik hullumaja, mingeid piiranguid portaalides pole, siis imestame miks meil on lapsed sellised ja miks meil on noored sellised pätid, mida neil küll normaalset eeskujuks on, igas väljaanedes on hullumeelsed kajastused, igas netiportaalis on igasugune kuritegevus kajastatud, tooge siis koolidesse ka vastav tund sisse mis kajastaks õige ja vale käitumise õpetust ja mis on millegi tagajärjed,kui ei seadustata ja piirata portaalidesse igasugu kuritegevuse soodustavat reklaami, siis ei tasu oodatagi et midagi normaalseks hakkab jääma.
m
M. / 6. jaanuar 2017 00:48
Eriti nõrk on enda probleeme teise inimese peal välja elada. Aga mis seda neljaliikmelist seltskonda veel eriliselt maha teeb on nende rünnak ja mõnitamine erivajadustega ehk siis invaliidi suunas. Sul kas on õiglustunne ja eneseväärikus või ei ole. Kogu pundile Vanuse järgi aastad anda ning küll neile ka oma soeng tehakse.
ä
6. jaanuar 2017 13:57
Ära nõua Darwini ahela eelviimaselt lülilt midagi nii keerulist kui õiglustunne.
v
vaatleja/ 5. jaanuar 2017 23:33
Kui sellist asja oleks valged teinud mustaga,siis oleks mitukümmend tuhat musta tänavatel valgete maju ja autosid põletanud,mitu politseiniku oleks maha lastud....
c
Clintoni pooldajad/ 6. jaanuar 2017 12:43
ehk siis "salliv Ameerika" oma sõiduvees. Pole närusemaid tegelasi, kui "sallijad"
m
Mõrvarid, piinajad, nartsissistid, maniakid ja psühhopaadid ikka vabaduses. / 5. jaanuar 2017 23:24
Kõigil riikidel on kohustus tagada, et üksikisikud ei satuks sellise kohtlemise ohtu. Riigid peavad kõiki väidetavaid piinamis- ning väärkohtlemisjuhtumeid sõltumatult ja tõhusalt uurima, tagama ohvrite kahjude hüvitamise, esitama kuritegude toimepanijatele süüdistuse ning tagama, et sellised kuriteod aset ei leiaks. EL mõistab veelkord hukka kõik katsed piinamist ning väärkohtlemist seadustada või lubada, kutsudes kõiki riike üles järjekindlalt austama põhiõigust vabadusele piinamisest.
e
5. jaanuar 2017 23:50
EL küll selline riik ei ole.

s
selline mees/ 5. jaanuar 2017 22:36
nagu pildil, on mingisugune transvestiit ja sellised ongi erivajadustega. Piinamine sellegipoolest on lubamatu !
n
n/ 5. jaanuar 2017 22:29
Evelin Mast Võipang peaks rahul olema.
j
Juuksur/ 5. jaanuar 2017 21:51
millega neid juukseid lõigati voi aeti?Masin votab kull madalalt(piiraja) aga nii , et verd lendab, seda ei iialgi. Kääridega ei saa ka vaga lahedalt. Ehk habemenuga ...?
v
6. jaanuar 2017 14:00
Videos on on koht kus neeger lõikus maas olijalt noaga juukseid, vahepeal võttis koos nahaga.
n
neegritest/ 7. jaanuar 2017 21:34
ei tea. skalpeerimisega tegelesid ikka indiaanlased. Äkki olid mingit tumedamat sorti või hästi päevitunud nösuninalised indiaanlased.
h
Huvitav!/ 5. jaanuar 2017 21:09
Küll on neegrid jultunuks läinud!Ametisse astuv president ilmselt ei soosi selliseid teguviise....?
m
mees pildil/ 5. jaanuar 2017 21:00
See erivajadusega mees on pildil või?
m
Mustad rassistid tegutsevad/ 5. jaanuar 2017 20:18
Ja valged sallijad on kindlasti rahul!
t
trifiid/ 5. jaanuar 2017 20:07
Eesti Vabariigi põhiseadus.
§ 45. Tsensuuri ei ole

r
Raivo/ 5. jaanuar 2017 19:54
Kuidas suunati minu komm modereerimisele,kui ma arvasin,et ka must võib rassist olla.
r
Raivo/ 5. jaanuar 2017 19:53
Rassistid valge kallal.oleks ümberpöördult,oleks terve maailm juba kisa täis.ootame,mis karistuse saavad värvilised rassistid.
s
Saavad/ 7. jaanuar 2017 21:37