Charles MansonFoto: Reuters / Scanpix
Toimetas Piret Kütt 4. jaanuar 2017 16:54
Hulga inimesi teise ilma saatnud ning eluks ajaks vangi mõistetud Charles Manson (82) toimetati teisipäeval vanglast California haiglasse.

Charles Manson Foto: Reuters / Scanpix

Los Angeles Times'iga kõnelnud allika sõnul on Manson "tõsiselt haige", vahendab Reuters. Enamat informatsiooni pole kurikuulsa kinnipeetu seisundi kohta veel avalikustatud. 

Näitlejanna Sharon Tate mõrva organiseerinud Manson mõisteti 1971. aastal surma ja 1972. aastal eluks ajaks vangi. Massimõrvariks tituleeritud Mansoni armuandmispalveid on tagasi lükatud lausa 12 korral.

Charles Manson Foto: AFP / Scanpix

Manson on ka eestlanna mõrva taga?

Läinud kevadel jõudis rahvusvahelistesse uudistesse mõrvamüsteerium, mille keskmes oli eestlanna Reet Jürvetson.

Reet Jürvetson Foto: Vida Press

19aastaselt perekonna silmist kadunud Reet mõrvati elajalikult Los Angelese kuulsal Mulholland Drive’il. Tema isik selgus aga alles 46 aastat hiljem.

Naise surnukeha mõrva võis korda saata kurikuulus Charles Mansoni jõuk, kes vaevalt kolm kuud enne seda oli tapnud vaid mõni miil eemal lapseootel näitlejatari Sharon Tate’i ja veel mitu inimest, kirjutas Õhtuleht 2016. aasta aprillis. 

Charles Manson Foto: Reuters / Scanpix

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

Kohutav 5. jaanuar 2017 10:37
Miks on sel mõrtsukal nii pisarais silmad?
5. jaanuar 2017 05:16
Sarimõrtsukas Manson kuulub eelmise sajandi kõige arusaamatuma kurjuse kehastusena ameerika uususuhullude seltskonda. Kui saatanal oleks nägu, siis on ta Manson. Soovin talle piinarikast surma. Enamik tema jüngritest on muuhulgas kandnud vanglakaristust.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS