Krimi

Krimiteated kolmapäeval: röövlid ründasid kodus magavat vanemat meest (1)

Õhtuleht.ee, 4. jaanuar 2017, 09:49
Foto: ARNO SAAR
Täna öösel kella 00.30 ajal tungisid kolm võõrast meest Kolga-Jaanis Kaavere külas 76-aastase mehe lukustamata majja. Üks meestest ründas voodis maganud eakat meest ning nõudis temalt vägivalda kasutades sularaha.

Samal ajal otsisid teised kaks meest majas asuvatest kappidest ja mehe isiklikke asju segamini paisates rahakotti. Kuna kannatanul kodus sularaha ei olnud ning rahakotti majast ei leitud, lahkusid mehed sõiduautoga teadmata suunas.

Sündmuskohale saabunud meedikud osutasid kannatanule esmaabi. Politseinikud selgitasid, et eaka mehe kodust midagi ei varastatud. Korrakaitsjad ümbrusest eakat meest rünnanud isikuid ei leidnud.

Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Nüüd ülejäänud ööpäeva jooksul saabunud teadetest:

JUHTUMID PIIRIL:

 • Eile kella 7 ajal saabus Koidula maanteepiiripunkti riiki sisenevale suunale piirikontrolli Vene numbrimärkidega sõiduauto Toyota, mille kontrollimisel leiti masinast aniradar. Autoroolis olnud 43-aastasele Venemaa Föderatsiooni kodanikule selgitati, et sõidukist avastatud seade on Eestis seadusega keelatud. Piirivalvurid lubasid mehe riiki, ent autost leitud seade jäeti mehe riigis viibimise ajaks maanteepiiripunkti hoiule. 
 • Eile kella 10.30 ajal saabus Luhamaa maanteepiiripunkti riigist väljuvale suunale piirikontrolli Eesti numbrimärkidega sõiduauto Volkswagen Golf, mille roolis oli 57-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik. Sõiduvahendi kontrollimisel avastati, et autol on suvest saati läbimata tehniline ülevaatus. Mehele koostati kiirmenetluse otsusega rahatrahv ning ta suunati sõidukiga tagasi Eestisse tehnoülevaatusele. 

VÕRUMAA:

 • Eile kella 9 ajal sai häirekeskus teate, et Võrus Koreli tänava korteris ründas 32-aastane mees oma 26-aastast endist kaaslast. Politsei pidas agressiivse mehe kuriteos kahtlustatavana kinni ning viis ta jaoskonda. Kannatanu pöördus esmaabiks haiglasse.

TARTU:

 • Eile teatati politseile, et Tartus Vasara tänava korterist varastati sularaha. Kahju on 5750 eurot.

TALLINN:

 • Eile kell 23.35 teatati, et Põhja-Tallinnas Kari tänaval põleb kortermaja ühe korteri esikus elektrikilp. Päästjad kustutasid põlengu.
 • Eile teatati politseile, et Lasnamäel Meeliku tänaval korteris löödi tüli käigus 24-aastast naist. Teo arvatavad toimepanijad on politseile teada. 
 • Eile teatati politseile, et Kesklinnas Juurdeveo tänaval korteris löödi tüli käigus 65-aastast naist. Kahtlustatavana peeti kinni 69-aastane mees. 
 • Eile teatati politseile, et Kesklinnas Suur-Karja tänaval toimus konflikt 21-aastase mehe ja turvatöötaja vahel, kus viimane kasutas tüli lõpetamiseks gaasi. 
 • Eile teatati politseile, et esialgsetel andmetel löödi Nõmmel 42-meest terava esemega ning temalt üritati ära võtta isiklikke esemeid. Mees osutas vastupanu ja kuritegu jäi lõpuni viimata.
 • Eile anti politseile teada, et Kesklinnas Lootsi tänaval on ehitusobjektil soojakust varastatud tööriistu. Esialgne kahju on 1925 eurot.

POMMIGRUPP:

 • Eile tehti kahjutuks Võrus Olevi tänaval mullakoormast leitud mürsk.

LÄÄNE-VIRUMAA:

 • Eile teatati, et Tamsalus Kesk tänaval asuvast kauplusest varastati lõhnaõlisid ja muid esemeid. Kahju on selgitamisel.

IDA-VIRUMAA:

 • Eile kell 10.52 tuli väljakutse Aseri valda Tallinna-Narva maantee 130. kilomeetri juurde, kus oli teelt välja sõitnud auto ning rullunud katusele. Inimesed said autost ise välja. Päästjad likvideerisid süttimisohu ning kiirabi vaatas kannatanud üle. 
 • Eile kell 15.12 kutsuti päästjad Narvas Kulgu sadama juurde, kus teel lamas luik, kes kedagi ligi ei lasknud. Päästjad püüdsid luige kinni ja viisid vabasse loodusse.
 • Eile teatati, et Kohtla-Järvel Jaaniku tänaval asuva maja juures peksis alkoholijoobes 60-aastane mees oma 64-aastast naabrit. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni. 

SAAREMAA:

 • Eile kella  20.01 ajal käisid päästjad Kuressaares ringteel abis liiklusõnnetusel. Päästjad likvideerisid kraavi sõitnud auto süttimisohu ning tõmbasid selle tagasi ratastele.

Samal teemal

6. jaanuar 2017, 04:00
KOLMEKESI VANA MEHE KALLAL: röövlid jõudsid pimedas toas nii kähku voodi juurde, et talunik ei jõudnud üleski tõusta!
5. jaanuar 2017, 20:03
TV3 VIDEO | Kolga-Jaani vallas nõudsid röövlid vanahärralt peksuga raha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee