Eesti uudised

Hajevil juht võib automaatpesulast veereda otse sõiduteele

Kristjan Väli, 4. jaanuar 2017 04:00

10 KOMMENTAARI

a
Avo/ 4. jaanuar 2017 16:43
Sellisel tasemel juht on potensiaalne mõrvar ja tuleb liiklusest kõrvaldada.
j
Jürgen/ 4. jaanuar 2017 12:45
kui oled jobu siis sõida trammiga ja ära roni autorooli. Tundub et iga päevaga tuleb aina abitumaid inimesi juurde...
j
Jana/ 4. jaanuar 2017 12:23
Sellest pesulast on väljasõitmine ohtlik küll. Kohe peale väljasõitu on kallak ja hetke pärast sõidutee. Kallakul pidurite kontrollimisest pole enam erilist tolku, kui need ei toimi. Statoili poolt taas ümmargune mulli ajamine, et nemad ajavad vaid äri ja kui midagi nihu läheb, siis otse loomulikult on klient süüdi.
h
Halloo!/ 4. jaanuar 2017 12:44
Mis Petrooleumi pesula materdamine nüüd internetiavarustes on lahti pääsenud? Kaks nuppu Kristjan Välilt "Õhtulehes" ja lisaks üks kaebus Delfis? See pesula ei ole eile avatud ehk mingi uudis. Juht peabki hoolikas olema, igal pool. Jana, see väljasõit ei ole ometigi mäe otsas!
a
A.H./ 4. jaanuar 2017 13:43
Pidurite kontrollimiseks on tehnoülevaatuspunkt, remonditöökoda. Ka kodunt väljasõites võid ju korra pedaalile vajutada, veenduda, et ikka töötavad teised. Juhul kui ei tööta ja ise parandada ei oska või ei saa, siis tellitakse evakuaator ja lastakse lohistada saan töökotta. Siis on miinimumi viidud ka tõenäolisus, et pidurid keset sõitmist otsad annavad. Muideks tänapäeva pidurid on kahe kontuuriga, seega kui ka üks peaks tühjaks jooksma siis pooled klotsid ikka tööle jäävad. Tasuks igaks juhuks ka "kässerid" korras hoida, häda korral kõlbab sellegi kasutamist. Ja ärgu tarkurid hakaku jaurama linnalegende, et pesulas võivad pidurid ära lõppeda. Sest juhul kui kellegil piduriklotsid/kettad/pidurid on tõesti pappist tehtud, siis sellise autoga ei tohi isegi niiske ilmaga liikuda, rääkimata lausvihmast kus tee veekihiga kaetud ja ookeani suurused lombid maas.;)
r
Robert/ 4. jaanuar 2017 12:03
Viimased uuringud näitavad, et umbes 70 % meie juhtidest on hajevil ja veerevad üle ristmiku punase tulega! Nii et Kristjan tabas ühiskonna valupunkti :)
h
hea nali/ 4. jaanuar 2017 11:14
automaatpesulas istub ju juht ise autos ja kuidas saab auto kuhugi veereda. teiseks, kui sellised automaatpesulad inimesi hajevile hajavad, siis tuleb need āra keelata.
h
Hajevil artikkel/ 4. jaanuar 2017 10:55
Kui selline hajevil juht juba tee peal on ja hoogi üles saanud, siis on kõik hästi või?
n
noo/ 4. jaanuar 2017 09:27
Hajevil juht võib igal teisel hetkel ka kellegi alla ajada või mõnele ette keerata jne
j
Jürka/ 4. jaanuar 2017 09:02
Jube lugu kui hajevil juhid veerevad. Ise värskelt pestud ja nüüd hakkavad veerema. Tobe ju.