Eesti uudised

AITAB: Tartu ülikool saatis YIT Ehituse objektilt minema (4)

LISA KOMMENTAAR

Tüüp Pirogovist 4. jaanuar 2017 21:45
Minu mäletamist mööda tehti lugemissaalides viimane kord remonti alles 2013. aasta paiku, kui mööbel ei jõudnud õigeks ajaks kohale ja nüüd samas saalis uus kapitaalremont? No mida asja, kas esimene kord tehti siis nii lohakat tööd? Kui viimane kord jõulude ajal sellest pirukaputkast mööda jalutasin oli raamatukogu esine endistviisi suletud? Peale korvpalli-kantsleri peaks ka raamatukogu direktor ja ülikooli enda rektor ka tagasi astuma, sest kõik kolm meest on ühtviisi saamatud.
Tartlane 4. jaanuar 2017 05:14
Minu meelest tuleks ka direktor välja vahetada.
vaene ülikool 3. jaanuar 2017 19:04
raamatukogu neil ju juba suve algusest kinni ja jääb suletuks veel teadmata pikaks ajaks. Kedagi justnagu ei huvitakski,et juba aasta aega ei saa kasutada pakitud raamatuid, küsid, vastatakse: ei tea millas.
Kui mai ei eksi, siis ENSV Tartu riiklik ülikool eesotsas seltsimeeste Koobi ja Peebuga ehitas selle maja kahe aastaga nullist valmis. See praegune peab ikka väga-väga euroremont olema.
Antz 3. jaanuar 2017 18:47
Ma ei taha õigustada ehitajat. Aga nii läheb sageli nii riigi- kui erasektorihangetega... sest arvatakse, et odavaim pakkumine on parim. Lõpuks on see aga kõige kallim ja halvem lahendus.