Veiko Kulla 2010. aastal Kalle Klandorfi raamatu esitlusel. (Taavi Arus / Ekspress Meedia)

Viru maakohus ei vabastanud täna enne tähtaega vanglast 2002. aasta suvel kunagist politseikomissari ja hilisemat turvafirma Falck tippspetsialisti Veiko Kullat ja tema abikaasat mõrvata üritanud meest.

Kohus leidis, et Sergei Mahhovi (38) elektroonilise valvega enne tähtaega vanglast vabastamine pole põhjendatud, ütles kohtu pressiesindaja Kristina Ots ERRi uudisteportaalile.

2011. aasta kevadel tühistas Tallinna ringkonnakohus varasema kohtuotsuse Mahhovi õigeksmõistmises ning tunnistas ta uue otsusega kahe inimese mõrvakatses süüdi ja mõistis talle 11aastase vangistuse.

Eelnevalt oli Harju maakohus leidnud, et Mahhovi süü ei ole tõendatud ning mõistis ta õigeks, kuid prokurör sellega ei nõustunud ning vaidlustas otsuse ringkonnakohtus.

Süüdistuse järgi tulistas Sergei Mahhov 2002. aasta 9. juunil kell 11.15 kärbikust Tallinnas Keemia ja Endla tänava ristmikul Audi A6 roolis olnud Veiko Kullat, kes sai haavata kätte ning tema kõrvalistmel olnud abikaasa õlga ja kätte.

Jaga artiklit

3 kommentaari

N
nips  /   21:40, 3. jaan 2017
Kulla on ülbe vennike. Kunagi aastaid tagasi ilmus Amigos ligi kui sõbrannaga aega seal veetsime ja niisama justkui muuseas laias, et võib meid lasta vangi ka panna. Justkui viidates, et tal on võimu niipalju, et võib meid prostideks tembeldades lasta nn ära viia. Ebameeldiv tüüp, igatahes ülivastiku tunde tekitas.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis