Eesti uudised

Täiendatud kl 13.20!

TRAGÖÖDIA AUSTRAALIAS: kolm noort eestlast sattusid liiklusõnnetusse, üks neist hukkus (56)

Delfi/Õhtuleht.ee, 2. jaanuar 2017 12:48
Foto on illustreeriv.Foto: Reuters / Scanpix
Austraalias sattus liiklusõnnetusse kolm noort eestlast, kellest üks, 25-aastane mees, hukkus sündmuskohal ning kaks kaasreisijat, 22-aastane naine ja 29-aastane mees, viidi raskes seisundis haiglasse.

Liiklusõnnetus juhtus 2017. aasta esimesel päeval kella 17 paiku Duncraigis Warwicki maanteel, kui 25-aastane noormees üritas kastiautoga reastuda ümber teise sõiduritta, kuid põrkas seda tehes kokku kahe sõidukiga.

Samal teemal

Kastiauto juht hukkus silmapilkselt, kui kokkupõrke tagajärjel tabas auto elektriposti, mis omakorda kukkus ja purustas juhipoolse katuse osa.

Välisministeeriumi pressiesindaja Armo Vask ütles Delfile, välisministeeriumile on laekunud info autoõnnetuse kohta Lääne-Austraalias, milles hukkus üks Eesti kodanik. Välisministeerium on olnud ühenduses hukkunu lähedastega ning aitab vajadusel suhtlemisel kohalike ametivõimudega.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Õnnetuspaiga lähedal elanud inimene võrdles avariipaika stseeniga õudusfilmist, vahendab väljaanne Perth Now. "Üks naine karjus ja peavigastusega mees lamas maas. Rooli taga istunud mees oli surnud. See kõik nägi välja kui õudusfilm. Ma olen erinevates haiglates töötanud, aga see on kõige hullem asi, mis ma kunagi näinud olen."

Fotod ja video õnnetuspaigast on nähtavad SIIN.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee