SÕIT LÄBI: Musta mersut roolinud purjus juht sõitis esmalt punase tulega üle ristmiku ja tegi avarii.Foto: Liis Vaksmann
Liis Vaksmann 31. detsember 2016 04:00
Neljapäeval sõitis Tallinna tänavatel ringi must mersu, mille purjus juht ei lasknud keelaval fooritulel ennast häirida. Nii jäi ta aga silma tähelepanelikele turvatöötajatele, kelle eest põgenedes põrutas teisele autole sisse.

Neljapäeval sõitis Tallinna tänavatel ringi must mersu, mille purjus juht ei lasknud keelaval fooritulel ennast häirida. Nii jäi ta aga silma tähelepanelikele turvatöötajatele, kelle eest põgenedes põrutas teisele autole sisse.

K Security esindaja rääkis Õhtulehele, et nende turvafirma mehed silmasid neljapäeva õhtupoole kolmveerand nelja ajal Tehnika ja Endla tänava ristmikul, kuidas must sõiduauto Mercedes-Benz ületas teed punase fooritulega ja andis samal ajal kaasliiklejatele signaali. Turvatöötajad otsustasid mersule järele sõita.

Turmafirma esindaja selgitas: "Tundus nagu hävituslendur ning meie inimesed sõitsid talle siis järele ja samal ajal helistasid 112, et teavitada politseid kahtlasest sõidukist. Järele sõideti sellepärast, et anda politseile teada, kuhu kodanik sõidab. Aga ta ei jõudnudki kaugele, tegi enne avarii."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (12)

Salastati 31. detsember 2016 16:39
koheselt ...tuntud tegelane!
Kuule 31. detsember 2016 09:23
Mis ajast need Securiti mehed liiklust eguleerivad. Sel suvel sōitsin hilisōhtuses Tartus, linn tūhi ja aega kūll. Uhel tānavalōigul startis suure kiiruga sappa Securiti turvafirma kirjadega auto. Vāhendasin veel kiirust ja tōmbasin nii tee servale, kui vāhegi sain, et kiirustaja mōōda lasta. Auto minu taga vōttis hoopis kiiruse maha ja asus mind jālitama minu teekonnal. Et temast lahti saada , sōitsin Statoili tankima. Tankisin 4 euro ette, sest rohkem bensiini ei mahtunud. Turvafirma auto seisab aga Atatoili parklas ja minu liikumisel jālle mulle sappa. Varsti on seljataga politseiauto ja annam mulle mārku peatumiseks. Olin parajasti mārgi piirkiirus 30 km/h mōju piirkonnas ja ehmusin, kas mul oli ikka 30 km/h. Politseinik kontrollib dokumente, palub puhuda, teist korda veel ja ikka kōvemini ja kauem vaja, selleks veel ka kolmandat korda. Ja seda, et mida sōidan ja , et neil olevat infot minu imeliku sōdumaneeri kohta. Vastan, et ei tea mitukūmmend aastat juba niiviisi sōitnud. Anti siis juhiluba tagasi ja sooviti , nagu kord ette nāeb, head reisi. Panin rahulikulr dokumendikoti āra , vaikselt kāigu sisse, et liikuma hakata, kui tga vastu auto keret kostub kōva mats, poltseinik jookseb jārgi ja vehib. Peatun. Politseinik astub uuesti ligi ja kūsib, ega ma mingeid tablette ei ole tarvitanud? Vastus minu poolt, et ei tarvita tablette, ega ka mitte kunagi alkoholi.Politseimulle, et soidate ikka hāsti imelikult, šoitsite peaaegu vasta tānava āārekivi. Siis mārkan peeglist, et seljataga seisab mingi turvamees ja sain asjast aru, lāksin autost vālja ja panin selle venna paika.
A.H. 31. detsember 2016 20:40
No mõni ime. Kui lased end mingist "kolme tomati" autost niivisi häirida, et lausa hoo maha võttad ja üritad kuskile tanklasse monna *Olli mängida. Eks politsei tahtis ki teada, kas tarvitad mingeid tablette, näiteks paranoia vastu.:)
A. H.- le 31. detsember 2016 21:27
Kas Viagra nii pikalt mōjub , et varem jalule ei saanud, me siin juba eilsest kommenteerime
A.H. 1. jaanuar 2017 12:59
Ära kõiki endasuguse inpotendiga võrdle. Teiseks kõik pole sinusugused elukutselised päevavargad, kes saavad päevad läbi arvutis istuda ja kommenteerida. Keegi peab ka tööd/haltuurat tegema, nii et pole aega õieti paberikandjakgi leht läbisirvida.
A.H.- le 1. jaanuar 2017 15:01
Kes sinu eest neid kommentaare siis kirjutab, kui sinul aega ei ole, iga artikli all, olgu teema mida tahes , ikka sinu idiootlikult targad kommentaarid. Isegi autoasjanduses teed noka lahti.
1. jaanuar 2017 15:06
Ja mis impotentsusest sa siin sonid, see minu arust ikka rohkem meeste haigus.
A.H., to 15:01 1. jaanuar 2017 16:21
Esiteks, kui minu kommentaarid on iga artikli all, siis kuidas suhtuda sinu 21:27 /31.12 all oleva kiritseldisele. Mis puutub auto- (samuti ka traktori-,ekskavaatori-, kraana- ja mõne muu sarnase asjandusse) siis see minu eriala, seega selles jagan mõnevõrra rohkem kui sinusugune si- - -ratas, seega sellistel teemadel võiksid hoopis oma noku kinni hoida.;)
A.H., to / 15:06 1. jaanuar 2017 16:22
Vabandust, ei teadnud et sa naine oled.;)
1. jaanuar 2017 16:44
Vaat minu mees alati naerab sinu kommentaaride peale, et ei tea kust sellised targad tulevad.
A.H. to/ 15:44 1. jaanuar 2017 19:12
Aga miks sinu mees ise siis vastu ei kirjuta, vaid jättab selle sinu hooleks? Teine siis nii harimattu, et kirjutada ei oska? Loeb ikka ise, või sina etled talle? ;)
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS