Hanno Pevkur (vasakul), Kristen Michal (Alar Truu, Arno Saar)

Eesti poliitikas visatakse vahel nalja kah. Hiljuti elasime kaasa heitlustele Keskerakonnas Savisaare ja Ratase-Simsoni-Repsi leeri vahel. Nüüd katsutakse jõudu Reformierakonnas, kus peatselt peab selguma uus juht – kas Hanno Pevkur või Kristen Michal.

Reformierakonna liidriks pürgiv Hanno Pevkur postitas jõulu aegu sotsiaalmeediasse "Tähtede sõja" stiilis veebimängu, milles figureerivad rahaga täidetud kilekotid, neli sidrunit ja valge kampsun. Mängu lõppedes saad "ämmale tagasi viia" oma punktiskoori.

Mängu juurde lisas Pevkur kommentaari: "Päris naljakas." 

"Ma lihtsalt nägin, et selline asi Facebookis levib ja ma lihtsalt jagasin seda,“ kõlas Pevkuri süütu vastus ERRi uudisteportaalile ning  ta kinnitas, et seal ei ole tema poolt mingit tögamist ega pilamist, vaid see tundus talle naljakana. "Ma lihtsalt jagasin seda, et ma olen mängu sisse pandud, ja sellega asi piirdub."

ERRi uudisteportaal küsis seepeale Pevkurilt, kas ta ei karda, et olukorras, kus ta kandideerib erakonna esimeheks, võib see kaasa tuua erinevaid tõlgendusi. "Kui selline asi levib kuskil Facebookis, siis levib see sõltumata minu jagamisest," vastas Pevkur.

Pevkuri rivaal Kristen Michal, keda üldiselt peetakse valimisvõitluse favoriidiks, nalja ei mõista. Ta on seisukohal, et Reformierakonna esimeheks pürgija peab jääma väärikaks ning lõi kohe lagedale ka oma kampaania sisulised ideed ja paralleelid filmi "Tähtede sõda“ tegelastega.

Michali taustal on Reformierakonna rahastamisskandaal, mida ta 2012. aastal telesaates selgitas, kandes valget kampsunit.

Jaga artiklit

25 kommentaari

J
JUSTKUI DIKTAATOR  /   11:46, 31. dets 2016
Likvideerime Tallinna Televisiooni, vaat see on Pevkuri tase. Roheline tee Reformi kontrolli all olevale peavoolumeediale !!
N
Need  /   17:26, 30. dets 2016
näod tahavad peenkirurgi.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis