Maailm

Berliini ründajal olid tihedad sidemed islamiäärmuslastega

Toimetas Piret Pappel, 28. detsember 2016 08:34

18 KOMMENTAARI

a
Arutlus religiooniteemadel/ 28. detsember 2016 15:39
Terrorist peab end usuvõitlejaks ja on veendunud, et märtrina saab ta andeks oma patud ja otsepääsme paradiisi. Aukohale, kus teda teenivad inglid ning kus armuline Allah kingib talle pruukimiseks 9 süütut taevast neitsit. Nii on neile sajandeid kinnitanud kõik auväärsed mullad ning imaamid. Märtriks saab ta terroriaktis hukkudes, aga samuti kui teda võitluses tapab politsei. Vangi kukkumine ei võta veel märtristaatust, kuid siis tuleb paradiisi ning lubatud neitsisid vaat et oma 30-40 aastat oodata. Kuid ega need tulemata jää (nagu ütles oma tulevaste poegade kohta Joosep Tootski)
Siiski on mõned nipid takistamaks ebasobivat isikut taevasse paradiisi saamast. Teatavasti raiusid kõrbe julmad beduiinid diktaator Kaddafi kinni võetid pojal parema käe otsast, et ta peaks edaspidi sööma vaid vasaku käega. Kuid nende arusaamist järgi olevat parem käsi toidu suhupanemiseks, vasak aga hügieeilisteks toiminguteks, ka tagumikupühkimiseks. Kes selle segi ajab ja sedasi rüvetub, see ei pääse enam kunagi paradiisi. Paradiisi ei pääse ka need mehed, kes langevad naise käe läbi. Aga samuti olevat paradiisiväravas probleeme nendelgi, kes on kaotanud oma mehelikud tunnused. Vähemati 9 paradiisineitsist tuleb neil suu puhtaks pühkida, isegi kui muidagimoodi sisse saavadki.
Vaenlast tuleb lüüa ta enda relvaga. Vahest tuleks neid teadmisi kasutada ka terroristidega tulevahetusel või kinnivõtmise korral nende karistamisel? Et võtta neilt auväärne märtristaatus ja lootus paradiisile ning paradiisineitsitele. Siis nad vahest ehk enam nii agaralt märtriks ei tikuks.
p
Päästke Euroopa!/ 28. detsember 2016 12:02
Nad on siin ja nad tapavad ja hävitavad siin samamoodi kui oma kodumaal. Ja Euroopa muutub samasuguseks varemehunnikuks kui nende kodumaad. Kas sellist ELiitu me soovisimegi? Eliit saeb oksa, millel istub, kuid ei saa sellest aru. Miks nad aru ei saa, see on müsteerium.
g
Gunnar Stahl/ 28. detsember 2016 12:25
Selle terrorismi õhutamise ja loojad on ikka USA juutidest vabamüürlased ja euroopa juutidest vabamüürlased, nemad tekitasid selle olukorra kus araabia riigid praegu on ja seda kõike selleks, et oleks maailmas pidev terrorismi oht jning saaks kasutada täijelikku kontrolli valgete inimeste üle, mis päädib vabamüürlike illuminatide unistuse uue maailma korraga.
Nii lihtne see ongi ja euroopa liit on samuti oma v.rdjalikusega loodud vabamüürlaste poolt.
t
to Päästke Euroopa! / 29. detsember 2016 03:22
Põhjuseks on roosa pealiskaudsus. Üritatakse segada kokku midagi mis ei segune. Emotsioonid on üle mõistusest, fantaasia on üle faktidest, teadmatus on üle infost. Ei saada aru, et religiooni ja religiooni vahel on vahe. Inimõiguste sildi all tolereeritakse religioone, milles puudub tolerants tolereerijate (uskmatute ja väärusuliste) suhtes. Kõige jubedam on ajupuudulikkus, kui võetakse, olles ise mittereligioosne või usklik, vastu kedagi, kelle "pühas raamatus" on kirjas, et tapa uskmatuid ja väärusulisi. SS-lastel ja NKVD-lastelgi polnud sellised "pühasid raamatuid" ja nüüd imestatakse, kui ISIS jpt usurühmitused teevadki nii, nagu nende "püha raamat" käsib ja öeldakse, et seda ju pole seal raamatus. No võtku silmaklapid oma silmade eest ära, aga nende arvates on teistel silmaklapid. Link "silmaklapitutele" on siin:
http://www.thereligionofpeace.com/pages/quran/violence.aspx
l
lisaks/ 29. detsember 2016 03:43
Siin juttu sellest, mis on ette nähtud sharia järgi uskmatutele (ja ikka jahuvad inimõiguslased oma inimõigustest, sõimavad kahtlejaid foobideks, kuid valikuliselt muutuvad pimedaks, tummaks ja kurdiks):
https://www.politicalislam.com/wp-content/uploads/2014/09/PDF-Downloads/Sharia_Law_for_Non-Muslims.p...
a
Aga/ 28. detsember 2016 10:45
k
kapis ei olegi kolli. Kapis on anekdootite koguja./ 28. detsember 2016 12:53
j
juba jälle/ 28. detsember 2016 10:16
läks modereerimisele, et meid on vaenulikuks kujundanud just euroväärtuslik poliitika
k
kunagine tolerant/ 28. detsember 2016 10:14
mäletan, et oma kümme aastat tagasi juhatasin heameelega kahele neegrile kesklinnas teed kuid nüüd ilmselt sülitaks näkku, vaatasin eile üht naljakate loomadega koos tulnud videot kus üks vanem must kiusas kaht 7-10 aastast musta last - need karjusid hirmust nurgas ja suurem lasi mingit nööri otsas tiigrilaadset elukat neid nuusutama, meenus kellegi jutt kuida seal mandril üksteist ei aidata vaid varastatakse hädasolija tagant - no ei sobi nad siia
s
see on / 28. detsember 2016 09:52
ju siililegi selge uudis, täpselt nagu kõigile on selge, et ka neil kõrgetel liidu juhtidel on samuti tihedad sidemed nii pildil olevate tegelaste raha eest sissetoojatega kui ka nende sissetoodute kohalike inimeste allaajamiste ja muude ahistamistega
n
no kas pole eriekstra tobe/ 28. detsember 2016 09:54
kui selle kommentaari täpsemate sõnadega variant läks modereerimisele, järelikult on tõde valus
n
nonohh/ 28. detsember 2016 09:45
mind huvitaks hoopis selline uudis, et mida eurooplastele sisse söödetud on , et nad lähevad nagu lambad rahulikult lihakombinaati
i
inimõiguslased,/ 28. detsember 2016 09:18
t
to inimõigused/ 28. detsember 2016 09:45
vähemalt küünarnukkideni

K
???? / 28. detsember 2016 09:10
Kas põhjuseks ei ole mitte see, et '' terroristide on inimõigused ja vabadused ning ning nende liikumisvabadust reaalselt ei piirata''
y
yll/ 28. detsember 2016 08:51
islamiäärmuslus??? moslem = islam ja kõik nad pooldavad islamiriiki.kössutavad euroopas ennekuulmatute sotsiaaltoetuste peal ja el-i võlg üha paisub.paisub ka moslemite kogukond ja nende
nõudmised.praegu pole neid libapagulasi ju keegi veel töölegi ajanud sest euroopas pole neile jõukohast tööd.
j
28. detsember 2016 09:15
jõukohast tööd ehk leidukski aga neil jääb puudu haridusest kui haritusest. Ja mingit madalat tööd nemad juba ei tee. Ikka ürgne rusikajõud , sest kui intellekti areng on peetunud , sinust tuumateadlast ikka ei saa küll.
y
yll/ 28. detsember 2016 10:55
pidasingi silmas seda et neile pakutavad tööd on nende jaoks kas liiga keerulised
või liiga rasked.müüvad siin euroopas omasugustele kebabi,narksi,hiina ketse.
sotsiaaltoetuste raharing mis tuleb üha suurenevast kohalike varamaksudest s.h kodumaksust???kas lasemegi endid välja süüa???