Kiiksud

Sekspoe röövi nurjasid lendavad dildod (2)

Toimetas Vidrik Võsoberg, 20. detsember 2016, 10:35
Foto: VIDA PRESS
Eelmisel neljapäeval püüdis relvastatud mees USAs San Bernardinos röövida sekspoodi, kirjutab ABC7. Rööv läks aga nässu, kuna kaks julget poetöötajat hakkasid kurikaela peale karjuma ja teda seksmänguasjadega loopima – ning mees pidi tühjade kätega pagema.

Röövikatse toimus kella 21:45 paiku ehk veidi enne kaupluse Lotions & Lace sulgemist. Poodi sisenes kaetud näoga mees, sihtides enda ette relvataolise esemega.

Kaupluse töötaja Amy kinnitas aga, et ta ei kartnud. Naine oli veendunud, et relv on võlts.

"Ta jalutas relvaga sisse," kirjeldas töötaja. "Mõtlesin ainult, et ta üritab naljaks olla, meid ehmatada. Aga siis nägin relva ja siis oli nagu, päriselt? Mul pole selleks aega."

Naine hakkas mehe peale karjuma, ühel hetkel haaras too töötajast kinni. Sel hetkel hakkas Amy kolleeg mehe pihta seksmänguasju viskama. Lõpuks lahkus röövel poest tühjade kätega.

"Ma arvan, et ta oli argpüks," sõnas teine poetöötaja.

San Bernardino politsei on avaldanud turvakaamera video ja röövli näopildid – ühel hetkel oli too poe lähistel ilma maskita.

Kaader turvakaamera videost, läbikukkunud röövel paljastatud näoga. Foto: abc7.com

Politsei märkis, et üldiselt ei soovitaks nad inimestel astuda võitlusse relvastatud röövlitega.

Men's Health on naljatamisi arutlenud, missugused võiksid olla parimad seksmänguasjad röövliga võitlemiseks. Väljaanne hindas, et võimsaim viske- või löögirelv võiks olla dildo – mida pikem, seda parem. Teine võimalus röövli alistamiseks võiks aga MH hinnangul olla tema pussitamine jäiga anaaltapiga.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee