Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: esmaspäev, 19. detsember (14)

Õhtuleht.ee, 19. detsember 2016, 05:30
 PantherMedia / Scanpix
Jäär Olmetasandil võib tekkida pingeid - eriti, kui sul on vaja kellegagi konkreetset koostööd teha. Ettevaatust loomadega – samuti võid olla ülitundlik nii ravimite, alkoholi kui ka kodukeemia suhtes.

Sõnn
Võid olla pisut laisas ja end hellitavas meeleolus. Mis tähendab seda, et sa pole suurem asi tööloom – mõtled terve päev sellele, millal juba tööpäev otsa saaks. Õhtul võidki pidutsemisega liiale minna.

Kaksikud
Võib kujuneda olukord, mil paljud sinu ettevõtmised kas toovad lõpuks loodetud kasu või vastupidi – saad tunda tagasilööke. Tuleb olla valmis nii kiituseks kui kriitikaks sinu aadressil.

Vähk
Täna vajad sa kindlasti positiivseid emotsioone, mistõttu hoia eemale negatiivselt häälestatud inimeste seltskonnast. Tähtsate dokumentide ja failidega tasuks ettevaatlikult ümber käia.

Lõvi
Suuremad ostud ja muud rahaliigutamised pole soovitavad. Küll aga sobivad päeva võngetega kunsti ja loomingusse puutuv. Samuti sobib hetk müstiliste vidinate hankimiseks.

Neitsi
Aeg asju või suhteid tugevdada ja kindlustada. Protsess, mis nüüd alguse saab, on ajas püsiv ja kauakestev. Sobiv päev raha paigutamiseks ja suuremateks investeeringuteks.

Kaalud
Täna on sinu alateadvus kuningas, kes kipud su tavateadvuse üle valitsema. Mistõttu võid olla ülitundlik ja näha igas põõsas tonti või lausa saatanat ennast.

Skorpion
Täna on võimalikud vaidlused ja muud intellektuaalsed konfliktid. Sind kohe tõmbab sinna, kus käib sõnasõda. Ka võib su keel liiga terav olla, mistõttu söö midagi, mis keelt pehmendab...:)

Ambur
Võtad korraga liiga palju ette ja oled hiljem ajahädas. See omakorda tekitab stressi ja võib eriti lähisuhetele kehvasti mõjuda. Pinget aitab vähendada mõõdukas füüsiline tegevus.

Kaljukits
Kaljukitsena võiksid oma sisemisel kitsel nüüd sarvist haarata! Sest hetk on soodne uute projektide käivitamiseks ja initsiatiivi näitamiseks. Nii su sõnadel kui tegudel on vägev vägi sees!

Veevalaja
Kui vähegi võimalik, väldi täna külma ja eriti niiskust, kuna võid nende suhtes ülitundlik olla. Kuid ajahetk sobib loominguliseks tööks ning ka kellegi aitamiseks-abistamiseks.

Kalad

Kuu ja Neptuuni opositsiooni tõttu võid asju vales proportsioonis näha. Ehk siis äri- ja rahaasjus tuleks olla eriti hoolikas ja vajadusel asjatundja käest nõu küsida. Kuid su loovus võib olla kulminatsioonis.

14 KOMMENTAARI

k
Kalad 19. detsember 2016, 08:16
Naudi huvitava inimese seltskonda. Ta püüab sulle juba mõnda aega midagi õpetada. Sa ususd, et see pole sinu jaoks, kuid proovi! Asi võib väga romantiliseks pöörata. Hoia eemale amburist ja jäärast.
v
Veevalaja 19. detsember 2016, 08:15
Täna võiksid enam mõelda sellele, mida sooviksid oma edaspidises elus korda saata ning mida sinu praegune armusuhe sulle tähendab. Võid selles vallas tulla vägagi huvitavatele mõtetele. Ära unusta täna oma armukesest jäära, kaljukitse ja amburit.
Loe kõiki (14)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee