Maailm

Donald Trumpi tütar võtab osa esileedi ülesandeid enda kanda

Toimetas Geidi Raud, 17. detsember 2016 18:34

6 KOMMENTAARI

ü
üli vilets uudis!/ 18. detsember 2016 12:33
See tähendab avaliku teadet ,et Trumpi kabineti hakkab juhtima HABAT !Mis on natsionaal judaistlik Ljubavisthite ortodoksaalne sekt ja on avalikud satanistid ,sest nende kõrgeim eesmärk on oodata oma Masheahi,kes meie jaoks on Saatan ! Nende usu äärmusliku judaismi järgi pärast Masheahi tulekut saavad juudid igaüks endale 2800 valget orja ,ehk see tähendabki NWOrderit ,meile kõigile ja üsna pea! põhjus miks seda saab väita on lihtne -Ivanka on abielus Habatnikuga ja Ivanka ise on võtnud vastu judaismi ja elan Koshruudi järgi ,ehk siis järgib ortodoksaalseid juutide reegleid ja nende nägemus on just see millest on juttu siioni tarkade protokollides ! kes on lugenud teab ,millest jutt ,kui inimkonna kõige julmem ja vastikum raamat ! Niiet nüüd teatati ,et USA -d hakab juhtima Habat ja juudid hakkavad valluatama kogu maailma avalikult,seda tõendas ka fakt ,et donald trump teatas juba avalikult ,et Iisrael ,me oleme sinuga ! eks me näe ,mis juhtuma hakkab aga see ei tõota head valgele rasssile !
j
jeerum/ 18. detsember 2016 10:12
Mida see kulla sees püherdav lehtsaba peretoetustest teab?
e
eks ta ole/ 18. detsember 2016 00:07
Otsiti, kes tahaks presidenti tema kohustustes aidata ja tütar lubas, et võtab osa kohustustest? Ikka presidendiist isa jagas ülesanded naise ja tütre vahel.
v
vene värk/ 17. detsember 2016 19:44
Balkanimaade rahvaste hulgas on kombeks EU maades poodide taga vöi maanteedel myya vägisi kassikullast klotsereid, veri on paksem kui vesi, ja käbi ei kuku kännust kaugele. Samuti voiks ta jätkata oma pornostaarist ema jalajälgedes, eeskuju nakataks laiemaidki masse.
e
ee/ 17. detsember 2016 22:14
h
Hus/ 17. detsember 2016 19:30
Hmm... Aitab isa peretoetuste ning kliimamuutuste küsimustes... Hmm... Nojah, mis siis ikka.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee